Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

285 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Jestem założycielem Projektu Boungler, który służy wymianie praktycznych informacji na temat przetrwania różnych sytuacji kryzysowych. Interesuję się wszelką technologią, mechaniką działania, eksperymentami i umiejętnościami, które mogą mieć wpływ na zwiększenie autonomii naszego domu i najbliższego środowiska.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 250 zł miesięcznie
brakuje 250 zł
Miesięczne utrzymanie pracowni Bounglera
Jest to kwota, którą co miesiąc wydaję na opłaty licencyjne za oprogramowanie wykorzystywane do tworzenia i edycji nowych materiałów. Myślę, że nie ma w tym momencie sensu przedstawiać kolejnych celów do czasu aż ten zostanie osiągnięty. Mam sporo sprzętu, który czeka na testy i recenzje. Są miejsca, które czekają aby je odwiedzić. Umiejętności, aby je zdobyć. Eksperymenty, aby je przeprowadzić. Pozostaje więc dalsza praca, a reszta dopasuje się sama. Życie...

O Autorze

Cześć, na imię mam Krzysztof i jestem założycielem Projektu Boungler, w sumie jak by na to nie patrzeć jestem również pierwszym Polskim Bounglerem. To taki odpowiednik amerykańskiego preppersa - choć osobiście nie lubię tego porównania, ale jakoś muszę to Wam wyjaśnić.
W Polsce mamy zupełnie inne warunki i musimy działać w zupełnie inny sposób niż na zachodzie. To jednak nie zmienia faktu że warto zawsze być przygotowanym na różne krytyczne sytuacje, o czym właśnie traktuje Projekt Boungler i kanał na YouTube, który prowadzę.

 

Kim jest Boungler? - To człowiek starajacy się przygotować na różne trudne okoliczności. Od utraty pracy po życie w świecie postApo, można też powiedzieć - by dać sobie radę w godzinie "W". Boungler nie jest szaleńcem goniącym po lesie z bronią i składającym szałasy przy każdej nadażającej się okazji. To osoba, która nie wyróżnia się z tłumu i która prowadzi jak najbardziej normalne życie. Jest jednak odpowiednio przeszkolona, zorganizowana i gotowa na wszystko.
Ludzie, którzy uczestniczą w Projekcie twardo stapają po ziemi i lubią uczyć się nowych rzeczy, potrafią wykorzystać na różne sposoby dobrodziejstwa współczesnej cywilizacji, zarówno teraz do życia w jak największej autonomii - jak i w sytuacji gdyby doszło do jej upadku.

Dobrze jest wiedzieć więcej.

 

Parę rzeczy udało się już osiągnąć, jedną z nich jest prawie 40 minutowy materiał dotyczący broni czarnoprochowej, który nakręciliśmy na Śląsku:


Na kanale pojawiają w miarę systematycznie poradniki różnej treści, oto parę z nich:
 

 

 

Oczywiście przeprowadzane są również testy i recenzje:
 

 

Poruszane są też tematy prosto z życia...
 

 

... są też okazjonalne szkolenia.

 

Mam nadzieję, że to co robię jest dla Was przydatne - bo dzięki Wam może powstawać więcej dobrych treści.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Przybij piątkę! Dziękuję za Twoją pomoc i za to, że doceniasz moją pracę. Jesteś już w zamkniętej grupie widzów Patronite, która jako pierwsza jest informowana o wszystkich nowościach na kanale YT.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziesięć złotych to niewątpliwie kwota, którą można przeznaczyć na wiele różnych przyjemności. Dziękuję, że chcesz ją przeznaczyć na wsparcie kanału Bounglera - zasługujesz na mój pełny szacunek. W ramach podziękowania otrzymasz specjalny dostęp do wszystkich materiałów oznaczonych jako Premium. Są to specjalne dodatki publikowane co jakiś czas wyłącznie dla moich specjalnych widzów, dzięki czemu możesz dowiedzieć się znacznie więcej na poruszane tematy. Oczywiście otrzymujesz dodatkowo gratyfikacje z niższego poziomu.
Zostań patronem
25 zł / miesiąc
patroni: 0
Za ten próg wsparcia - chciałbym Ci podziękować zamieszczając Twój Nick (lub Imię i Nazwisko jeżeli nie podasz Nicku) w napisach końcowych, każdego publikowanego filmu w czasie trwania Twojego Patronatu. Jako (plus) dodatkowo należą Ci się gratyfikacje z niższych poziomów.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Takie wsparcie to już półka prawdziwych, zatwardziałych Patronów Bounglera :) Nie ma żadnych wątpliwości że jesteś osobą, której zależy na tym, aby kanał się rozwijał i pojawiały się jeszcze ciekawsze materiały. Osoby wspierające moją pracę na tym poziomie, otrzymają specjalnie zaprojektowane i oprawione imienne podziękowanie, które co roku wysyłam na wskazany adres. Naturalnie obejmują Cię wszystkie wcześniejsze gratyfikacje z niższych progów wsparcia.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Wygląda na to że sprawy autonomii i przetrwania traktujesz wyjątkowo poważnie. Możemy sobie podać rękę bo myślimy na tym samym poziomie. Tak wysoki próg wsparcia zasługuje na specjalną formę podziękowania w postaci Koszuki Bounglera, którą raz do roku będę wysyłał do takich Patronów jak Ty. Dodatkowo możesz liczyć na wszystkie gratyfikacje z niższych progów.
Zostań patronem

Polecani Autorzy