Strefa Patrona:

Biłgoraj
Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
1

patron

5 zł

miesięcznie

270 zł

łącznie

Jestem założycielem Projektu Boungler, który służy wymianie praktycznych informacji na temat przetrwania różnych sytuacji kryzysowych. Interesuję się wszelką technologią, mechaniką działania, eksperymentami i umiejętnościami, które mogą mieć wpływ na zwiększenie autonomii naszego domu i najbliższego środowiska.

ZOSTAŃ PATRONEM

O Autorze

Cześć, na imię mam Krzysztof i jestem założycielem Projektu Boungler, w sumie jak by na to nie patrzeć jestem również pierwszym Polskim Bounglerem. To taki odpowiednik amerykańskiego preppersa - choć osobiście nie lubię tego porównania, ale jakoś muszę to Wam wyjaśnić.
W Polsce mamy zupełnie inne warunki i musimy działać w zupełnie inny sposób niż na zachodzie. To jednak nie zmienia faktu że warto zawsze być przygotowanym na różne krytyczne sytuacje, o czym właśnie traktuje Projekt Boungler i kanał na YouTube, który prowadzę.

 

Kim jest Boungler? - To człowiek starajacy się przygotować na różne trudne okoliczności. Od utraty pracy po życie w świecie postApo, można też powiedzieć - by dać sobie radę w godzinie "W". Boungler nie jest szaleńcem goniącym po lesie z bronią i składającym szałasy przy każdej nadażającej się okazji. To osoba, która nie wyróżnia się z tłumu i która prowadzi jak najbardziej normalne życie. Jest jednak odpowiednio przeszkolona, zorganizowana i gotowa na wszystko.
Ludzie, którzy uczestniczą w Projekcie twardo stapają po ziemi i lubią uczyć się nowych rzeczy, potrafią wykorzystać na różne sposoby dobrodziejstwa współczesnej cywilizacji, zarówno teraz do życia w jak największej autonomii - jak i w sytuacji gdyby doszło do jej upadku.

Dobrze jest wiedzieć więcej.

 

Parę rzeczy udało się już osiągnąć, jedną z nich jest prawie 40 minutowy materiał dotyczący broni czarnoprochowej, który nakręciliśmy na Śląsku:


Na kanale pojawiają w miarę systematycznie poradniki różnej treści, oto parę z nich:
 

 

 

Oczywiście przeprowadzane są również testy i recenzje:
 

 

Poruszane są też tematy prosto z życia...
 

 

... są też okazjonalne szkolenia.

 

Mam nadzieję, że to co robię jest dla Was przydatne - bo dzięki Wam może powstawać więcej dobrych treści.

Cele

0%
100%
osiągnięto 1%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 495 zł
Miesięczne utrzymanie pracowni Bounglera
Jest to kwota, którą co miesiąc wydaję na opłaty licencyjne za oprogramowanie z grupy Corel i Adobe - wykorzystywane do tworzenia nowych materiałów. W skład tej kwoty wchodzą również opłaty za serwer i domeny, które pozwalają utrzymywać forum w obecnej kondycji. Kolejne cele pojawią się jeżeli ten zostanie już osiągnięty. Pozostaje więc dalsza praca i Wasze wsparcie.

Zostań Patronem

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Przybij piątkę! Dziękuję za Twoją pomoc i za to, że doceniasz moją pracę. Jesteś już w zamkniętej grupie widzów Patronite, która jako pierwsza jest informowana o wszystkich nowościach na kanale YT.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziesięć złotych to niewątpliwie kwota, którą można przeznaczyć na wiele różnych przyjemności. Skoro sobie ich odmawiasz i przeznaczasz ją na wsparcie kanału Bounglera - zasługujesz na mój pełny szacunek i gwarantowane oficjalne wyróżnienie na liście chwały Projektu Boungler. Oczywiście otrzymujesz dodatkowo gratyfikacje z niższego poziomu.
Zostań patronem
25 zł / miesiąc
patroni: 0
Za ten próg wsparcia - (Twoje imię i nazwisko lub nick) zostaną umieszczone w napisach końcowych każdego filmu, który zostanie opublikowany na kanale Bounglera. W tym progu jesteś Patronem, który bezpośrednio wspiera pracę nad kolejnymi filmami i przyczynia się do rozwoju mojego warsztatu. Jako (plus) lecą gratyfikacje z niższego poziomu.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Takie wsparcie to już półka prawdziwych, zatwardziałych fanów Bounglera :) Nie ma żadnych wątpliwości że jesteś osobą, której zależy na tym, aby kanał się rozwijał i pojawiały się jeszcze ciekawsze materiały. Z tego tytułu w ramach podziękowań otrzymasz wszystkie gratyfikacje z niższych poziomów oraz specjalny dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, gdzie będziemy mogli zawsze swobodnie porozmawiać.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Wygląda na to że sprawy autonomii i przetrwania traktujesz wyjątkowo poważnie. Możemy sobie podać rękę bo myślimy na tym samym poziomie. Tak wysoki próg wsparcia zasługuje na specjalną formę podziękowania w postaci Certyfikatu Patrona Bounglera - który zostanie wysłany na Twój adres. Dodatkowo możesz liczyć na wszystkie gratyfikacje z niższych progów.
Zostań patronem
200 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 1
Próg Extra Patrona - jedyne takie wyróżnienie dla osoby, która chce mocno wspierać to co robię.
Zostań patronem
500 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 1
Próg Mega Patrona - tylko dzięki Tobie zamykają się wszelkie podstawowe koszty comiesięcznego utrzymania mojego warsztatu.
Zostań patronem
1000 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 1
Gold B - Dzięki temu człowiekowi uruchomiona zostanie specjalna sekcja testów wytrzymałościowych.
Zostań patronem
5 zł / miesiąc
Próg wycofany
Dziękuję Ci za Twoje wsparcie, które przyczyni się do utrzymania i dalszego funkcjonowania Projektu Boungler.
Próg wycofany

Najnowsi Patroni