Fundacja Nowa Pięćdziesiątnica

W Patronite od 08.06.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1832

Liczba Patronów: 1746

Zostań Patronem
Kup na prezent
4 patronów
95 miesięcznie
3 210 łącznie

Platforma Agappe.pl i Agappe.tv - katolickie social media

5 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

4 905 zł

brakuje

AGAPPE to pierwsza na świecie katolicka platforma social media.

Jako ludzie wierzący poprzez AGAPPE pragniemy wspólnie z Wami stworzyć NIEZALEŻNE środowisko wiary, w którym będziemy wzrastać, promować prawdę o tym, że Jezus Zmartwychwstał i żyje oraz dzielić się tym doświadczeniem i inspirować innych.

Jeśli wizja ewangelizacji przez kulturę i social media jest bliska Twojemu sercu, możesz przyczynić się do wzrostu tego dzieła przez wsparcie finansowe. Nasze potrzeby są wielkie, ale nie potrzeba wielkich wpłat, wystarczą małe i regularne, które pomogą nam pokryć koszty.

Zeszyty Odnowy w Duchu Świętym

6 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

5 905 zł

brakuje

Zeszyty Odnowy w Duchu Świętym mają blisko 30 lat. Od stycznia 2021 Zeszyty prowadzi Fundacja Nowa Pięćdziesiątnica, która przejęła czasopismo razem z zobowiązaniami finansowymi. Dziś znów stajemy przed pytaniem, co dalej? Pomóż nam prowadzić i rozwijać dzieło Zeszytów oraz zachować dziedzictwo oficjalnego czasopisma Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym w Polsce, które jest na rynku ostatnim pismem kierowanym do wspólnot charyzmatycznych.

Katolicki TEDx

15 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

14 905 zł

brakuje

Pragniemy stworzyć przestrzeń do inspiracji w Kościele i do ewangelizacji. Wierzymy, że Bóg chce przemawiać również przez nowe pokolenia. Dajmy im głos i zacznijmy ewangelizować!
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Michał D
Michał D
Próg: 15 zł
Piotr Siwik
Piotr Siwik
Próg: 15 zł
Anonimowy patron
Próg: 15 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł