Fundacja Nowa Pięćdziesiątnica

W Patronite od 08.06.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2550

Liczba Patronów: 2054

Zostań Patronem
Kup na prezent
3 patronów
45 miesięcznie
3 830 łącznie

REO na Ukrainie

3 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

2 955 zł

brakuje

👋Dołącz do akcji❤️‍🩹
Obserwując sytuację za naszą wschodnią granicą i rozeznając potrzeby Kościoła na Ukrainie postanowiliśmy zorganizować akcję pt. 𝐑𝐄𝐎 𝐧𝐚 𝐔𝐤𝐫𝐚𝐢𝐧𝐢𝐞.
𝐈𝐧𝐢𝐜𝐣𝐚𝐭𝐲𝐰𝐚 będzie polegała na dostarczeniu 𝟐𝟎𝟎 𝐬𝐳𝐭. podręcznika pt. Тайна віри tłum. Tajemnica wiary w języku ukraińskim, wspólnotom katolickim we Lwowie. Jest to podręcznik formacyjny dla osób przeżywających 𝐑𝐞𝐤𝐨𝐥𝐞𝐤𝐜𝐣𝐞 𝐄𝐰𝐚𝐧𝐠𝐞𝐥𝐢𝐳𝐚𝐜𝐲𝐣𝐧𝐞 𝐎𝐝𝐧𝐨𝐰𝐲 w Duchu Świętym. Pragniemy, z głębokości serca, aby Słowo stało się ziarnem nadziei i otuchy dla naszych Przyjaciół, Braci i Sióstr.

𝐅𝐮𝐧𝐝𝐚𝐜𝐣𝐚 Nowa Pięćdziesiątnica 𝐩𝐨𝐤𝐫𝐲𝐣𝐞 𝐤𝐨𝐬𝐳𝐭 𝐭𝐫𝐚𝐧𝐬𝐩𝐨𝐫𝐭𝐮 zakupionych przez Was podręczników.
Koszt 1 egzemplarza to zaledwie 15 zł.

Platforma Agappe

15 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

14 955 zł

brakuje

𝐀𝐆𝐀𝐏𝐏𝐄 to pierwsza na świecie platforma dla katolików dająca przestrzeń na wolność słowa oraz inspirująca różne pokolenia w dziele ewangelizacji.

Do tej pory stworzyliśmy trzy platformy:
1. Agappe.pl - platforma społecznościowa
2. Agappe.tv - platforma video (transmisje ze spotkań, ciekawe konferencje, filmy i muzyka)
3. Agappe.audio - platforma streamingowa (podcasty, muzyka, konferencje, katolickie radia)

Jako ludzie wierzący poprzez AGAPPE pragniemy wspólnie z Wami stworzyć NIEZALEŻNE środowisko 𝐰𝐢𝐚𝐫𝐲, w którym będziemy wzrastać, promować prawdę o tym, że Jezus Zmartwychwstał i żyje oraz dzielić się tym doświadczeniem i inspirować innych.

𝐍𝐚𝐬𝐳𝐲𝐦 𝐂𝐄𝐋𝐄𝐌 jest stworzenie nowoczesnych aplikacji na telefon (Android i iOS).

Jeśli wizja ewangelizacji przez kulturę i social media jest bliska 𝐓𝐰𝐨𝐣𝐞𝐦𝐮 𝐬𝐞𝐫𝐜𝐮, możesz przyczynić się do wzrostu tego dzieła przez wsparcie finansowe. Nasze potrzeby są wielkie, ale nie potrzeba wielkich wpłat, wystarczą małe i regularne, które pomogą nam pokryć koszty.

#IBLV+

50 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

49 955 zł

brakuje

#𝐈𝐛𝐥𝐯+ (skrót I believe z ang. wierzę i znak krzyża +), to 𝐩𝐫𝐨𝐣𝐞𝐤𝐭 działający w ramach platformy Agappe.tv, którego celem jest danie ludziom wierzącym, instytucjom, organizacjom 𝐩𝐫𝐳𝐞𝐬𝐭𝐫𝐳𝐞𝐧𝐢 do nieskrępowanego dzielenia się wiarą poprzez:
- krótkie speeche nt. ewangelizacji, miejsca świeckich w Kościele;
- konferencje;
- inspirujące wypowiedzi;
- świadectwa życia i nawrócenia.

#Iblv+ to także 𝐬𝐲𝐦𝐛𝐨𝐥 osobistego 𝐰𝐲𝐳𝐧𝐚𝐧𝐢𝐚 𝐰𝐢𝐚𝐫𝐲, która może być wyrażana w mediach społecznościowych, to również narzędzie dające różnym środowiskom możliwość 𝐰𝐲𝐩𝐨𝐰𝐢𝐚𝐝𝐚𝐧𝐢𝐚 się i 𝐨𝐫𝐠𝐚𝐧𝐢𝐳𝐨𝐰𝐚𝐧𝐢𝐚 eventów pod patronatem naszej Fundacji.

𝐂𝐄𝐋 zbiórki, to przygotowanie 𝐰𝐲𝐝𝐚𝐫𝐳𝐞𝐧𝐢𝐚 dla młodych w Kościele, którzy będą dzielić się wiarą i inspirować innych. 𝐍𝐚𝐬𝐳𝐲𝐦 𝐜𝐞𝐥𝐞𝐦 jest stworzenie 𝐰𝐲𝐝𝐚𝐫𝐳𝐞𝐧𝐢𝐚 na wysokim poziomie. Chcemy wynająć salę i zaprosić gości z Polski i zza granicy. 𝐏𝐨𝐭𝐫𝐳𝐞𝐛𝐮𝐣𝐞𝐦𝐲 częściowego dofinansowania, aby to mogło się udać. Do czasu ogłoszenia terminu wydarzenia 𝐰 𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐫𝐨𝐤𝐮, chcemy stworzyć aplikację 𝐧𝐚 𝐭𝐞𝐥𝐞𝐟𝐨𝐧 (w ramach agappe.tv) oraz dostosować nasze 𝐩𝐥𝐚𝐭𝐟𝐨𝐫𝐦𝐲 agappe.tv i agappe.audio.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Michał D
Michał D
Próg: 15 zł
Piotr Siwik
Piotr Siwik
Próg: 15 zł
Anonimowy patron
Próg: 15 zł
Jacek Adler
Jacek Adler
Próg: 15 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Michał Strumnik
Michał Strumnik
Próg: 15 zł