Fundacja Nowa Pięćdziesiątnica

W Patronite od 08.06.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 994

Liczba Patronów: 1089

Zostań Patronem
8 patronów
270 miesięcznie
1 170 łącznie

Zeszyty Odnowy w Duchu Świętym

20 000 zł

5%

osiągnięto

18 830 zł

brakuje

Zeszyty Odnowy w Duchu Świętym mają już blisko 30 lat. Czas izolacji wywołanej przez pandemie sprawił, że naturalnie spadła sprzedaż kolejnych numerów.

Nasze dotychczasowe wydawnictwo wycofało się z druku i dystrybucji Zeszytów. Od stycznia 2021 Zeszyty prowadzi Fundacja Nowa Pięćdziesiątnica, która przejęła czasopismo razem z zobowiązaniami finansowymi. Dziś znów stajemy przed pytaniem, co dalej? Pomóż nam prowadzić i rozwijać dzieło Zeszytów oraz zachować dziedzictwo oficjalnego czasopisma Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym w Polsce.

Platforma Agappe.pl - katolickie social media

200 000 zł

0%

osiągnięto

198 830 zł

brakuje

AGAPPE.pl to pierwsza na świecie katolicka platforma social media.

Jako ludzie wierzący poprzez AGAPPE.pl pragniemy wspólnie z Wami stworzyć środowisko wiary, w którym będziemy wzrastać, promować prawdę o tym, że Jezus Zmartwychwstał i żyje, dzielić się tym doświadczeniem i inspirować innych.

Nie posiadamy setek etatów, zaplecza finansowego czy własnych serwerów w lodowcach jak inne social media. Mamy za to pasję, by pracować dla Jezusa i odwagę, by Jemu powierzyć to dzieło.

Jeśli wizja ewangelizacji przez kulturę i social media jest bliska Twojemu sercu, możesz przyczynić się do wzrostu tego dzieła przez modlitwę ale również przez wsparcie finansowe. Nasze potrzeby są wielkie, ale nie potrzeba wielkich wpłat, wystarczą małe i regularne, które pomogą nam pokryć koszty:

- operatorów sms do weryfikacji kont,
nasi użytkownicy to Polacy rozsiani po całym świecie, a weryfikacja sms pomaga naszym moderatorom dbać o właściwy poziom.

- moderacja,
nasi moderatorzy to teolodzy lub os. zakorzenione w Kościele. Pomagają dbać, by na platformie nie szerzyły się fałszywe orędzia i objawienia.

- koszty obsługi podłączonych platform

- aplikacje na urządzenia Android i iOS
dzisiaj musimy mieć wszystko w naszych tabletach i telefonach, nie wystarczy zrobić aplikacji i o niej zapomnieć. Wpłacone przez Ciebie fundusze przeznaczamy na rozwój aplikacji z wbudowanym komunikatorem tekstowym, audio i wideo.

- serwery do obsługi mediów (zdjęcia, filmy, dokumenty);

- serwery do streamingu (relacjonowania wideo na żywo)
to koszt 70 tys. zł/rok. Dla nas możliwość streamowania, to również synonim wolności głoszenia o Jezusie i relacjonowania wydarzeń.

- dedykowane serwery
nasza platforma składa się z wielu modułów, to one zapewniają ciągłość i szybkość działania Agappe.pl

- operatorzy połączeń audio/wideo

- obsługa prawna i szkolenia

Dziękujemy za poświęcony czas jaki włożyłeś/aś w przeczytanie tego tekstu, za Twoją modlitwę i wsparcie choćby to najmniejsze Bóg zapłać!
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Michał D
Michał D
Próg: 15 zł
Joanna Gawlowski
Joanna Gawlowski
Próg: 35 zł
Piotr Siwik
Piotr Siwik
Próg: 15 zł
Mateusz Kantowski
Mateusz Kantowski
Próg: 35 zł
Zofia Auguścińska
Zofia Auguścińska
Próg: 35 zł