Avatar użytkownika

Fundacja Nowa Pięćdziesiątnica

3
patronów
45 
miesięcznie
4 100 
łącznie
3
patronów
45 zł 4 100 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Kwota kawy? Gumy do żucia? Dzięki wielu takim patronom możemy skutecznie ewangelizować.
15 zł miesięcznie
Wdowa nie dała dużo, a i tak Pan Jezus powiedział, że dała najwięcej! Chcemy Ci podziękować w następujący sposób:
- raz w tygodniu w intencji ofiarodawców sprawowana jest Msza Święta.
35 zł miesięcznie
Większa jest radość w dawaniu niż w braniu.
Dziękujemy Twoje wsparcie jest dla nas bezcenne!
Dzięki Tobie możemy prowadzić dalej Boże dzieła!

Chcemy Ci podziękować w następujący sposób:
- raz w tygodniu w intencji ofiarodawców sprawowana jest Msza Święta.

50 zł miesięcznie
,,Pamiętaj o Panu, Bogu twoim, bo On udziela ci siły do zdobycia bogactwa". Pwt 8,18

Chcemy Ci podziękować w następujący sposób:
- raz w tygodniu w intencji ofiarodawców sprawowana jest Msza Święta.
100 zł miesięcznie
,,Żaden sługa nie może dwom panom służyć. Gdyż albo jednego będzie nienawidził, a drugiego miłował; albo z tamtym będzie trzymał, a tym wzgardzi"

Chcemy Ci podziękować za złożona ofiarę na Ewangelizację:
- raz w tygodniu w intencji ofiarodawców sprawowana jest Msza Święta.
300 zł miesięcznie
Większa jest radość w dawaniu niż w braniu.
Dziękujemy Twoje wsparcie jest dla nas bezcenne!
Dzięki Tobie możemy prowadzić dalej Boże dzieła!
500 zł miesięcznie
Większa jest radość w dawaniu niż w braniu.
Dziękujemy Twoje wsparcie jest dla nas bezcenne!
Dzięki Tobie możemy prowadzić dalej Boże dzieła!
1000 zł miesięcznie
Próg przeznaczony dla hojnych dawców, których nie chcemy wykluczać.

Chcemy Ci podziękować:
- raz w tygodniu w intencji ofiarodawców sprawowana jest Msza Święta.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Fundacja Nowa Pięćdziesiątnica w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Fundacja Nowa Pięćdziesiątnica zajmuje się wsparciem projektów ewangelizacyjnych służących głoszeniu Dobrej Nowiny w ramach Kościoła Rzymsko-katolickiego.

Fundacja Nowa Pięćdziesiątnica została powołana w 2018 r. przez Abp Stanisława Budzika - Metropolitę Lubelskiego. Głównym celem działania Fundacji jest służba i wspieranie wspólnot oraz dzieł Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym Archidiecezji Lubelskiej. Realizujemy zadania statutowe poprzez ewangelizację, budowanie społeczności ludzi wierzących, Uwielbienie Boga i Uczniostwo (formacja).

Ogromne dziedzictwo jakim jest wieloletnia formacja obliguje nas do podzielenia się tym skarbem z całą Polską oraz wspólnotami na obczyźnie m.in USA, Irlandią, Litwą, Włochami i Niemcami (ostatnie Seminarium Uzdrowienia Wewnętrznego osiągnęło 60 tys. odsłon w Polsce i zagranicą). Od początku swojej działalności nakładem wydawnictwa Nowa Pięćdziesiątnica ukazało się 10 seminariów formacyjnych w języku polskim, po jednym w języku ukraińskim i angielskim. Prowadzimy jedyne w Polsce czasopismo dla wspólnot charyzmatycznych pt. „Zeszyty Odnowy w Duchu Świętym”. Publikacje można zakupić w sklepie internetowym www.agappe.shop

Ewangelizacja jest pierwszym zadaniem Kościoła. W perspektywie kilku lat w naszej działalności ugruntowaną pozycję mają Orędzia Adwentowe i Wielkopostne skupiające katolików z całej Archidiecezji lubelskiej w jedności ze wspólnotami Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym. Wydarzenia te na stałe wpisały się w kalendarz religijnych spotkań. W 2019 roku zrealizowaliśmy projekt Lublin Uwielbia, który stał się przestrzenią łączącą pokolenia, różnorodne wspólnoty Archidiecezji Lubelskiej skupione w kościele katolickim, a także ludzi wątpiących i poszukujących. W Hali Globus w Lublinie, ponad dobę trwało uwielbienie Jezusa połączone z Adoracją Najświętszego Sakramentu i modlitwą wstawienniczą. Wydarzenie zgromadziło 4 tysiące osób.

Jako pierwsi stworzyliśmy katolickie social-media. Aplikacje agappe.pl, agappe.audio (katolickie podcasty), agappe.tv (platforma video). Nasze platformy internetowe to baza materiałów przeznaczonych zarówno dla posługujących jak i początkujących na drodze rozwoju duchowego.

Za marzeniami stoją ludzie. Nasze projekty realizowane są dzięki pracy ks. Artura Potrapeluka, prezesa Fundacji Nowa Pięćdziesiątnica, Zarządu Fundacji i całego zespołu młodych, zdolnych, artystów z wielu dziedzin, rozpalonych ogniem Ducha Świętego.

Teraz potrzebujemy Twojej POMOCY aby realizować kolejne inicjatywy. Mamy nadzieję, że zainteresowała Cię nasza działalność i będzie nam bardzo miło jeśli zechcesz zostać naszym PATRONEM.

Cele Autora

REO na Ukrainie
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 2 955 zł brakuje
1%
👋Dołącz do akcji❤️‍🩹
Obserwując sytuację za naszą wschodnią granicą i rozeznając potrzeby Kościoła na Ukrainie postanowiliśmy zorganizować akcję pt. 𝐑𝐄𝐎 𝐧𝐚 𝐔𝐤𝐫𝐚𝐢𝐧𝐢𝐞.
𝐈𝐧𝐢𝐜𝐣𝐚𝐭𝐲𝐰𝐚 będzie polegała na dostarczeniu 𝟐𝟎𝟎 𝐬𝐳𝐭. podręcznika pt. Тайна віри tłum. Tajemnica wiary w języku ukraińskim, wspólnotom katolickim we Lwowie. Jest to podręcznik formacyjny dla osób przeżywających 𝐑𝐞𝐤𝐨𝐥𝐞𝐤𝐜𝐣𝐞 𝐄𝐰𝐚𝐧𝐠𝐞𝐥𝐢𝐳𝐚𝐜𝐲𝐣𝐧𝐞 𝐎𝐝𝐧𝐨𝐰𝐲 w Duchu Świętym. Pragniemy, z głębokości serca, aby Słowo stało się ziarnem nadziei i otuchy dla naszych Przyjaciół, Braci i Sióstr.

𝐅𝐮𝐧𝐝𝐚𝐜𝐣𝐚 Nowa Pięćdziesiątnica 𝐩𝐨𝐤𝐫𝐲𝐣𝐞 𝐤𝐨𝐬𝐳𝐭 𝐭𝐫𝐚𝐧𝐬𝐩𝐨𝐫𝐭𝐮 zakupionych przez Was podręczników.
Koszt 1 egzemplarza to zaledwie 15 zł.
Platforma Agappe
  • 15 000 zł miesięcznie
  • 14 955 zł brakuje
0%
𝐀𝐆𝐀𝐏𝐏𝐄 to pierwsza na świecie platforma dla katolików dająca przestrzeń na wolność słowa oraz inspirująca różne pokolenia w dziele ewangelizacji.

Do tej pory stworzyliśmy trzy platformy:
1. Agappe.pl - platforma społecznościowa
2. Agappe.tv - platforma video (transmisje ze spotkań, ciekawe konferencje, filmy i muzyka)
3. Agappe.audio - platforma streamingowa (podcasty, muzyka, konferencje, katolickie radia)

Jako ludzie wierzący poprzez AGAPPE pragniemy wspólnie z Wami stworzyć NIEZALEŻNE środowisko 𝐰𝐢𝐚𝐫𝐲, w którym będziemy wzrastać, promować prawdę o tym, że Jezus Zmartwychwstał i żyje oraz dzielić się tym doświadczeniem i inspirować innych.

𝐍𝐚𝐬𝐳𝐲𝐦 𝐂𝐄𝐋𝐄𝐌 jest stworzenie nowoczesnych aplikacji na telefon (Android i iOS).

Jeśli wizja ewangelizacji przez kulturę i social media jest bliska 𝐓𝐰𝐨𝐣𝐞𝐦𝐮 𝐬𝐞𝐫𝐜𝐮, możesz przyczynić się do wzrostu tego dzieła przez wsparcie finansowe. Nasze potrzeby są wielkie, ale nie potrzeba wielkich wpłat, wystarczą małe i regularne, które pomogą nam pokryć koszty.
#IBLV+
  • 50 000 zł miesięcznie
  • 49 955 zł brakuje
0%
#𝐈𝐛𝐥𝐯+ (skrót I believe z ang. wierzę i znak krzyża +), to 𝐩𝐫𝐨𝐣𝐞𝐤𝐭 działający w ramach platformy Agappe.tv, którego celem jest danie ludziom wierzącym, instytucjom, organizacjom 𝐩𝐫𝐳𝐞𝐬𝐭𝐫𝐳𝐞𝐧𝐢 do nieskrępowanego dzielenia się wiarą poprzez:
- krótkie speeche nt. ewangelizacji, miejsca świeckich w Kościele;
- konferencje;
- inspirujące wypowiedzi;
- świadectwa życia i nawrócenia.

#Iblv+ to także 𝐬𝐲𝐦𝐛𝐨𝐥 osobistego 𝐰𝐲𝐳𝐧𝐚𝐧𝐢𝐚 𝐰𝐢𝐚𝐫𝐲, która może być wyrażana w mediach społecznościowych, to również narzędzie dające różnym środowiskom możliwość 𝐰𝐲𝐩𝐨𝐰𝐢𝐚𝐝𝐚𝐧𝐢𝐚 się i 𝐨𝐫𝐠𝐚𝐧𝐢𝐳𝐨𝐰𝐚𝐧𝐢𝐚 eventów pod patronatem naszej Fundacji.

𝐂𝐄𝐋 zbiórki, to przygotowanie 𝐰𝐲𝐝𝐚𝐫𝐳𝐞𝐧𝐢𝐚 dla młodych w Kościele, którzy będą dzielić się wiarą i inspirować innych. 𝐍𝐚𝐬𝐳𝐲𝐦 𝐜𝐞𝐥𝐞𝐦 jest stworzenie 𝐰𝐲𝐝𝐚𝐫𝐳𝐞𝐧𝐢𝐚 na wysokim poziomie. Chcemy wynająć salę i zaprosić gości z Polski i zza granicy. 𝐏𝐨𝐭𝐫𝐳𝐞𝐛𝐮𝐣𝐞𝐦𝐲 częściowego dofinansowania, aby to mogło się udać. Do czasu ogłoszenia terminu wydarzenia 𝐰 𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐫𝐨𝐤𝐮, chcemy stworzyć aplikację 𝐧𝐚 𝐭𝐞𝐥𝐞𝐟𝐨𝐧 (w ramach agappe.tv) oraz dostosować nasze 𝐩𝐥𝐚𝐭𝐟𝐨𝐫𝐦𝐲 agappe.tv i agappe.audio.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Fundacja Nowa Pięćdziesiątnica już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Michał D
Michał D
15 zł
Piotr Siwik
Piotr Siwik
15 zł
Anonimowy patron
15 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.