Fundacja Nowa Pięćdziesiątnica

W Patronite od 08.06.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1754

Liczba Patronów: 1605

Zostań Patronem
Kup na prezent
5 patronów
110 miesięcznie
3 415 łącznie

REO na Ukrainie

3 000 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

2 890 zł

brakuje

👋𝗗𝗼ł𝗮̨𝗰𝘇 𝗱𝗼 𝗮𝗸𝗰𝗷𝗶...🤝

Obserwując sytuację za naszą wschodnią granicą i rozeznając 𝐩𝐨𝐭𝐫𝐳𝐞𝐛𝐲 𝐊𝐨𝐬́𝐜𝐢𝐨ł𝐚 𝐧𝐚 𝐔𝐤𝐫𝐚𝐢𝐧𝐢𝐞 postanowiliśmy zorganizować akcję pt. 𝐑𝐄𝐎 𝐧𝐚 𝐔𝐤𝐫𝐚𝐢𝐧𝐢𝐞.

𝐈𝐧𝐢𝐜𝐣𝐚𝐭𝐲𝐰𝐚 będzie polegała na dostarczeniu 𝟐𝟎𝟎 𝐬𝐳𝐭. podręcznika pt. Тайна віри tłum. Tajemnica wiary 𝐰 𝐣𝐞̨𝐳𝐲𝐤𝐮 𝐮𝐤𝐫𝐚𝐢𝐧́𝐬𝐤𝐢𝐦, wspólnotom katolickim we Lwowie. Jest to podręcznik formacyjny dla osób przeżywających 𝐑𝐞𝐤𝐨𝐥𝐞𝐤𝐜𝐣𝐞 𝐄𝐰𝐚𝐧𝐠𝐞𝐥𝐢𝐳𝐚𝐜𝐲𝐣𝐧𝐞 𝐎𝐝𝐧𝐨𝐰𝐲 w Duchu Świętym. Pragniemy, z głębokości serca, aby Słowo stało się ziarnem nadziei i otuchy dla naszych Przyjaciół, Braci i Sióstr.

𝐅𝐮𝐧𝐝𝐚𝐜𝐣𝐚 𝐍𝐨𝐰𝐚 𝐏𝐢𝐞̨𝐜́𝐝𝐳𝐢𝐞𝐬𝐢𝐚̨𝐭𝐧𝐢𝐜𝐚 pokryje koszt transportu zakupionych przez Was podręczników.
Koszt 1 egzemplarza to zaledwie 15 zł.

Platforma Agappe.pl i Agappe.tv - katolickie social media

5 000 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

4 890 zł

brakuje

AGAPPE to pierwsza na świecie katolicka platforma social media.

Jako ludzie wierzący poprzez AGAPPE pragniemy wspólnie z Wami stworzyć NIEZALEŻNE środowisko wiary, w którym będziemy wzrastać, promować prawdę o tym, że Jezus Zmartwychwstał i żyje oraz dzielić się tym doświadczeniem i inspirować innych.

Jeśli wizja ewangelizacji przez kulturę i social media jest bliska Twojemu sercu, możesz przyczynić się do wzrostu tego dzieła przez wsparcie finansowe. Nasze potrzeby są wielkie, ale nie potrzeba wielkich wpłat, wystarczą małe i regularne, które pomogą nam pokryć koszty.

Zeszyty Odnowy w Duchu Świętym

6 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

5 890 zł

brakuje

Zeszyty Odnowy w Duchu Świętym mają blisko 30 lat. Od stycznia 2021 Zeszyty prowadzi Fundacja Nowa Pięćdziesiątnica, która przejęła czasopismo razem z zobowiązaniami finansowymi. Dziś znów stajemy przed pytaniem, co dalej? Pomóż nam prowadzić i rozwijać dzieło Zeszytów oraz zachować dziedzictwo oficjalnego czasopisma Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym w Polsce, które jest na rynku ostatnim pismem kierowanym do wspólnot charyzmatycznych.

Katolicki TEDx

15 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

14 890 zł

brakuje

Pragniemy stworzyć przestrzeń do inspiracji w Kościele i do ewangelizacji. Wierzymy, że Bóg chce przemawiać również przez nowe pokolenia. Dajmy im głos i zacznijmy ewangelizować!
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Michał D
Michał D
Próg: 15 zł
Jacek Adler
Jacek Adler
Próg: 15 zł
Piotr Siwik
Piotr Siwik
Próg: 15 zł
Anonimowy patron
Próg: 15 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł