W Patronite od 12.06.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1271

liczba Patronów: 1652

1 patron
50 zł miesięcznie
100 zł łącznie

Prasa

2 500 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

2 450 zł

brakuje

Przygotowanie rzetelnego materiału informacyjnego wymaga czasu. I pieniędzy. Dostęp do większości poważnych portali informacyjnych jest płatny. Opracowania naukowe, publikacje instytucji badawczych i analitycznych, raporty think tanków cenione są wprost proporcjonalnie do jakości zawartych w nich danych, a zwłaszcza wniosków z tych danych wynikających. Środki uzyskane od Patronów pozwolą nam sięgnąć głębiej do źródeł wiedzy, którą się chcemy z Wami dzielić.

Radio

5 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

4 950 zł

brakuje

Dziś coraz większym zainteresowaniem cieszą się treści przekazywane w formie podcastu. Radio, które możemy włączyć sobie kiedy chcemy, żeby posłuchać dokładnie czego chcemy. Środki pozyskane od Patronów na ten cel pozwolą nam realizować profesjonalne podcasty, których realizację chcemy oddać w ręce (i uszy) profesjonalistów. Próbkę takiej jakości znajdziecie na Spotify: Chiny według Leszka Ślazyka

Telewizja

7 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

7 450 zł

brakuje

Materiały video pozwalają przekazać szybciej i lepiej wiele złożonych informacji. Pokazać z całkiem bliska wydarzenia i sprawy odległe, a mimo to bardzo ważne. Produkcja materiałów video wymaga wsparcia profesjonalistów, zwłaszcza w postprodukcji. Środki pozyskane od Patronów na ten cel umożliwią nam korzystanie z usług ludzi od obrazu, dźwięku, montażu, animacji, etc. , a dzięki temu realizowanie tego typu materiały i publikowanie ich kilka razy w miesiącu.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni