W Patronite od 12.06.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 903

Liczba Patronów: 790

Zostań Patronem
15 patronów
326 miesięcznie
2 140 łącznie

Prasa

2 500 zł

miesięcznie

13%

osiągnięto

2 174 zł

brakuje

Przygotowanie rzetelnego materiału informacyjnego wymaga czasu. I pieniędzy. Dostęp do większości poważnych portali informacyjnych jest płatny. Opracowania naukowe, publikacje instytucji badawczych i analitycznych, raporty think tanków cenione są wprost proporcjonalnie do jakości zawartych w nich danych, a zwłaszcza wniosków z tych danych wynikających. Środki uzyskane od Patronów pozwolą nam sięgnąć głębiej do źródeł wiedzy, którą się chcemy z Wami dzielić.

Radio

5 000 zł

miesięcznie

6%

osiągnięto

4 674 zł

brakuje

Dziś coraz większym zainteresowaniem cieszą się treści przekazywane w formie podcastu. Radio, które możemy włączyć sobie kiedy chcemy, żeby posłuchać dokładnie czego chcemy. Środki pozyskane od Patronów na ten cel pozwolą nam realizować profesjonalne podcasty, których realizację chcemy oddać w ręce (i uszy) profesjonalistów. Próbkę takiej jakości znajdziecie na Spotify: Chiny według Leszka Ślazyka

Telewizja

7 500 zł

miesięcznie

4%

osiągnięto

7 174 zł

brakuje

Materiały video pozwalają przekazać szybciej i lepiej wiele złożonych informacji. Pokazać z całkiem bliska wydarzenia i sprawy odległe, a mimo to bardzo ważne. Produkcja materiałów video wymaga wsparcia profesjonalistów, zwłaszcza w postprodukcji. Środki pozyskane od Patronów na ten cel umożliwią nam korzystanie z usług ludzi od obrazu, dźwięku, montażu, animacji, etc. , a dzięki temu realizowanie tego typu materiały i publikowanie ich kilka razy w miesiącu.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Michał Chojnacki
Michał Chojnacki
Próg: 18 zł
Marcin Świątek
Marcin Świątek
Próg: 18 zł
Robert Janik
Robert Janik
Próg: 18 zł
Bożena Stasińska
Bożena Stasińska
Próg: 8 zł
Max Kuśmierek
Max Kuśmierek
Próg: 50 zł
Daniel Szutran
Daniel Szutran
Próg: 28 zł