Avatar użytkownika

Chór MIM UW

3
patronów
90 
miesięcznie
6 341 
łącznie
3
patronów
90 zł 6 341 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

3 zł miesięcznie
Sussurando
Dziękujemy! Twoje wsparcie jest dla nas bardzo cenne - pozwoliło już zapewnić po 3 strony nut dla całego zespołu!
5 zł miesięcznie
Pianissimo possibile
Dziękujemy za Twoje zainteresowanie! Skoro już je przejawiasz, ułatwimy Ci śledzenie naszych poczynań i z wyprzedzeniem poinformujemy o każdej zespołowej aktywności (występach, warsztatach i in.), a od czasu do czasu podzielimy się zdjęciem lub anegdotką z próby ;)
7 zł miesięcznie
Wybierz 7 zł
1 dostępne miejsce
Masz ochotę zobaczyć nas “od kuchni”? Zapraszamy do naszej grupy na facebooku - otrzymasz więc wgląd w naszą codzienną komunikację.
10 zł miesięcznie
Pianissimo
Ułatwimy Ci interesowanie się nami jeszcze bardziej! Jeśli wykupisz ten próg, dodatkowo prześlemy Ci każdy z naszych postów (Facebook, Instagram, YouTube), by nie umknął w ogromie innych informacji :)
20 zł miesięcznie
Piano
Możesz mieć wpływ na naszą działalność artystyczną: weźmiesz udział w głosowaniu na utwór do przyszłego repertuaru! Na koniec sezonu, w czerwcu, przedstawimy Ci trzy propozycje. Ta z nich, która uzyska najwięcej głosów, zostanie włączona do naszego repertuaru w kolejnym sezonie.
30 zł miesięcznie
Mezzopiano
Taki fan jak Ty może liczyć na jeszcze jeden dodatek. W czerwcu, podczas Szeregu Harmonicznych Korelacji, zarezerwujemy dla Ciebie jedno z najlepszych miejsc na widowni!
37 zł miesięcznie
Wybierz 37 zł
1 dostępne miejsce
Czy masz ochotę bliżej poznać naszą kadrę? Ten próg pozwoli Ci odwiedzić nas w czasie przerwy na próbie, porozmawiać z Dyrygentką i Asystentami, a także wziąć udział w indywidualnej lekcji emisji głosu z naszym Emisjonarzem.
50 zł miesięcznie
Mezzoforte
Dla takich fanów jesteśmy gotowi otworzyć swoje drzwi na oścież! Oprócz nagród z poprzednich progów otrzymasz dodatkowo zaproszenie na próbę otwartą, a także na następujące po niej wyjście integracyjne. Będzie nam miło Cię poznać!
97 zł miesięcznie
Wybierz 97 zł
1 dostępne miejsce
Wszystkie nagrody z progu 50 zł poszerzymy specjalnie dla Ciebie o coś bardzo indywidualnego: najpierw (wiosną) zaprosimy Cię na nasze najbliższe warsztaty, a następnie (w czerwcu) zadedykujemy Ci jeden z utworów, które wykonamy podczas zamknięcia sezonu na koncercie zwanym Szeregiem Harmonicznych Korelacji. Liczymy, że przyjdziesz nas posłuchać :)
100 zł miesięcznie
Forte
W ramach podziękowań za Twoje wsparcie przyznamy Ci tytuł Brązowego Mecenasa Chóru MIM UW, z czym wiąże się uzyskanie wpisu na stronie internetowej oraz imienny dyplom uznania!
150 zł miesięcznie
Fortissimo
Tak zaangażowany Patron otrzyma od nas tytuł Srebrnego Mecenasa Chóru MIM UW. Oprócz dyplomu i wpisu na stronie, możesz liczyć na post na facebooku - jeśli tylko zechcesz, na Twoją stronę czy fanpejdż będą mogli trafić wszyscy obserwujący nasz chór.
197 zł miesięcznie
Wybierz 197 zł
1 dostępne miejsce
Dzię-ku-je-my! Fani, którzy aż tak nas wspierają, mogą liczyć na coś niesamowitego! Specjalnie dla Ciebie przygotujemy i zaśpiewamy koncert w uzgodnionym miejscu! Oczywiście uzyskasz też wszystkie nagrody z progu 150 zł, ale to chyba tylko dodatek, prawda?
250 zł miesięcznie
Fortissimo possibile
Taka hojność zostanie nagrodzona tytułem Złotego Mecenasa Chóru, imiennym dyplomem, wpisem na stronie internetowej, a także publikacją podziękowań na facebooku i instagramie! Dziękujemy!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Chór MIM UW w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Mało kto spodziewałby się znaleźć miłość do muzyki na Wydziale Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego; a jednak to właśnie tutaj od 2014 roku działa jeden z największych chórów na naszej uczelni! Zaskakujące?
Czytaj dalej i poznaj nas lepiej!

Chór Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego rozpoczął działalność w 2014 roku, zrzesza studentów, doktorantów i sympatyków Wydziału MIM UW. Występuje przed publicznością uniwersytecką, uświetniając uroczystości wydziałowe, a także organizuje własne koncerty, w tym coroczny, kończący sezon Szereg Harmonicznych Korelacji. Zespół bierze udział w Chóralnych Akceleracjach wspólnie organizowanych przez chóry wydziałowe UW, uczestniczy w charytatywnej akcji Po Kolędzie JP2, a w sezonie 2018/2019 miał okazję wystąpić z najlepszymi warszawskimi chórami akademickim w koncercie Gloria Patri oraz ze wszystkimi grupami artystycznymi Uniwersytetu Warszawskiego w spektaklu Ta nasza wolność.

Naszym działaniom przyświeca chęć doświadczenia i uświadomienia innym dobroczynnego wpływu muzyki na człowieka. Chcemy budować zgraną i otwartą społeczność oraz tworzyć przestrzeń na realizację interdyscyplinarnych zainteresowań.

Pod opieką wykwalifikowanej kadry członkowie Chóru MIM UW trenują umiejętności wokalne, poszerzają wiedzę muzyczną, przekraczają swoje strefy komfortu, pokonują tremę, uczą się pełniej oddychać, być uważnym na otoczenie i dzięki tym wszystkim elementom: tworzą razem poruszające muzyczne historie. Podejmują się przy tym różnorodnego repertuaru, od renesansowych motetów, aż po światowe prawykonania, wykonując przede wszystkim muzykę świecką, współczesną, choć nie zawsze rozrywkową; a także wielogłosowe kompozycje sakralne i utwory inspirowaną folklorem.


Początki festiwalowych przygód w kategoriach dużych chórów mieszanych wieńczą nagrody: 

Złoty Dyplom na I Warszawskim Festiwalu Pieśni Adwentowych I Bożonarodzeniowych (2015)

Srebrny Dyplom na III Ogólnopolskim Festiwalu Współczesnej Muzyki Chóralnej Music Everywhere! (2016)

Złoty Dyplom na I Festiwalu Muzyki Chóralnej Choir in Motion (2018)

Srebrny dyplom na IV Międzynarodowym Festiwalu Cantu Gaudeamus w Białymstoku (2019)

Cele Autora

Carpe diem
  • 6 500 zł
  • 159 zł brakuje
97%
Każdy rok w naszym zespole to niepowtarzalny zestaw głosów i osobowości, z ich historiami i marzeniami. Chcemy złapać tę chwilę: uchwycić wszystkie odcienie barw wokalnych, które mamy w tym sezonie i podzielić się nimi z przyjaciółmi, rodzinami, kuzynami, znajomymi - z Wami, Patronami! Będziemy mogli to zrobić w formie nagrań audio pod opieką reżysera dźwięku w profesjonalnym studio. Dotarcie do kolejnych 1500zł pozwoli nam nagrać w ten sposób ulubiony utwór z tegorocznego repertuaru!
Lumos
  • 8 000 zł
  • 1 659 zł brakuje
79%
Niech stanie się jasność, niechaj będzie coś widać... Nagrania dźwiękowe to jedno, ale idealnie byłoby, gdyby każdy mógł popatrzeć na tych, którzy śpiewają! Za 3 000zł będziemy mogli nie tylko nagrać dźwięk, ale także zaangażować ekipę, która nagra i zmontuje teledysk! Będzie się działo!
Constans
  • 5 000 zł
  • Cel osiągnięty!
100%
Podobno wszystko płynie.
U nas jednak są pewne stałe elementy: piękne stroje pań, kolorowe muchy panów, czarne segregatory - tak nas widujecie na koncertach. Aby to się nie zmieniło, potrzebujemy wsparcia, które umożliwi odświeżenie naszego scenicznego wizerunku, uzupełnienie zapasów spódnic, dokupienie zgubionych przez lata kilku much... Mamy też projekty chóralnych gadżetów, które czym prędzej zrealizujemy, by podzielić się nimi z Patronami!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Chór MIM UW już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
30 zł
Anonimowy patron
50 zł
Michał Balcerzak
Michał Balcerzak
10 zł
Paweł Bieliński
Paweł Bieliński
7 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.