Christianitas

W Patronite od 13.04.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 428

Liczba Patronów: 651

Zostań Patronem
18 patronów
865 miesięcznie
865 łącznie

"Christianitas" wreszcie na ebookach!

1 000 zł

miesięcznie

86%

osiągnięto

135 zł

brakuje

Z wielu stron docierają do nas oczekiwania czytelników, żeby kolejne numery dostępne były także jako ebooki w standardach właściwych dla obecnych na rynku czytników. Jesteśmy przekonani, że ta suma pozwoli uruchomić wydawanie numerów jako ebooków na odpowiednim poziomie.

Ebookizacja archiwum "Christianitas"!

2 000 zł

miesięcznie

43%

osiągnięto

1 135 zł

brakuje

Po osiągnięciu tego poziomu zaczniemy udostępniać ebookowe wersje numerów archiwalnych i zakończymy porządki w archiwum pisma.

Zagęszczenie aktywności "Christianitas" na YouTubie!

3 000 zł

miesięcznie

28%

osiągnięto

2 135 zł

brakuje

Te środki pozwolą, aby nasz funkcjonujący już kanał na YouTube był zasilany regularnymi nagraniami felietonów, rozmów i debat.

Modernizacja i rozwój portalu "Christianitas"!

5 000 zł

miesięcznie

17%

osiągnięto

4 135 zł

brakuje

Taka suma będzie oznaczała bardzo poważne wsparcie i wielkie zaufanie naszych czytelników. Dlatego, gdy dojdziemy do tego poziomu chcemy przebudować naszą stronę internetową, po której nawigacja będzie łatwiejsza, układ treści bardziej przejrzysty. I jednocześnie chcemy by samych treści było więcej. Na tym poziomie finansowania będzie można zatrudnić redaktora prowadzącego portal na podstawie formalnej umowy z określonym wynagrodzeniem, co pozwoli na codzienne aktualizowanie strony i umieszczanie nowych treści.

"Christianitas" rusza w Polskę!

10 000 zł

miesięcznie

8%

osiągnięto

9 135 zł

brakuje

Z takim wsparciem staniemy się instytucją o mocnych fundamentach. Będzie to oznaczało jeszcze więcej znakomitych tekstów, a także możliwość aktywnego wyjścia do czytelników i spotykania się z nimi (jak wreszcie poradzimy sobie z pandemią). Będziemy mogli realizować spotkania promocyjne kolejnych numerów pisma i kolejnych książek wydawanych w ramach Biblioteki Christianitas. I zobowiązujemy się, że spotkania takie odbywać się będą w różnych miejscach Polski.

Tygodnik Internetowy i dalsza ekspansja "Christianitas"!

15 000 zł

miesięcznie

5%

osiągnięto

14 135 zł

brakuje

Ta wielkość wsparcia pozwoli nam, aby w wymiarze internetowym stać się regularnym tygodnikiem opinii. To będzie zadanie wymagające solidnej i zaangażowanej pracy redakcji. Świadomego budowania tematyki kolejnych edycji, zamawiania odpowiednich tekstów i odpowiednich autorów, redagowania, korekty itd. Nie będziemy wydawali pieniędzy na druk, ale będziemy chcieli utrzymywać jak najwyższy poziom, nie tylko merytoryczny ale także od strony formalnej.

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Goran Andrijanić
Goran Andrijanić
120 zł jednorazowo
Anonimowy patron
40 zł miesięcznie
Robert Mirka Piotrek Piela
Robert Mirka Piotrek Piela
200 zł miesięcznie
Ola Maksym
Ola Maksym
10 zł miesięcznie
antonina grzegorzewska
antonina grzegorzewska
125 zł jednorazowo
Joanna Tryba
Joanna Tryba
120 zł jednorazowo