Christianitas

W Patronite od 13.04.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 278

Liczba Patronów: 429

Zostań Patronem
Kup na prezent
39 patronów
1 860 miesięcznie
23 500 łącznie

Ebookizacja archiwum "Christianitas"!

2 000 zł

miesięcznie

93%

osiągnięto

140 zł

brakuje

Po osiągnięciu tego poziomu zaczniemy udostępniać ebookowe wersje numerów archiwalnych i zakończymy porządki w archiwum pisma.

Zagęszczenie aktywności "Christianitas" na YouTubie!

3 000 zł

miesięcznie

62%

osiągnięto

1 140 zł

brakuje

Te środki pozwolą, aby nasz funkcjonujący już kanał na YouTube był zasilany regularnymi nagraniami felietonów, rozmów i debat.

Modernizacja i rozwój portalu "Christianitas"!

5 000 zł

miesięcznie

37%

osiągnięto

3 140 zł

brakuje

Taka suma będzie oznaczała bardzo poważne wsparcie i wielkie zaufanie naszych czytelników. Dlatego, gdy dojdziemy do tego poziomu chcemy przebudować naszą stronę internetową, po której nawigacja będzie łatwiejsza, układ treści bardziej przejrzysty. I jednocześnie chcemy by samych treści było więcej. Na tym poziomie finansowania będzie można zatrudnić redaktora prowadzącego portal na podstawie formalnej umowy z określonym wynagrodzeniem, co pozwoli na codzienne aktualizowanie strony i umieszczanie nowych treści.

"Christianitas" rusza w Polskę!

10 000 zł

miesięcznie

18%

osiągnięto

8 140 zł

brakuje

Z takim wsparciem staniemy się instytucją o mocnych fundamentach. Będzie to oznaczało jeszcze więcej znakomitych tekstów, a także możliwość aktywnego wyjścia do czytelników i spotykania się z nimi (jak wreszcie poradzimy sobie z pandemią). Będziemy mogli realizować spotkania promocyjne kolejnych numerów pisma i kolejnych książek wydawanych w ramach Biblioteki Christianitas. I zobowiązujemy się, że spotkania takie odbywać się będą w różnych miejscach Polski.

Tygodnik Internetowy i dalsza ekspansja "Christianitas"!

15 000 zł

miesięcznie

12%

osiągnięto

13 140 zł

brakuje

Ta wielkość wsparcia pozwoli nam, aby w wymiarze internetowym stać się regularnym tygodnikiem opinii. To będzie zadanie wymagające solidnej i zaangażowanej pracy redakcji. Świadomego budowania tematyki kolejnych edycji, zamawiania odpowiednich tekstów i odpowiednich autorów, redagowania, korekty itd. Nie będziemy wydawali pieniędzy na druk, ale będziemy chcieli utrzymywać jak najwyższy poziom, nie tylko merytoryczny ale także od strony formalnej.

"Christianitas" wreszcie na ebookach!

1 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Z wielu stron docierają do nas oczekiwania czytelników, żeby kolejne numery dostępne były także jako ebooki w standardach właściwych dla obecnych na rynku czytników. Jesteśmy przekonani, że ta suma pozwoli uruchomić wydawanie numerów jako ebooków na odpowiednim poziomie.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Maciej Rosenkiewicz
Maciej Rosenkiewicz
Próg: 10 zł
Slawomir Dronka
Slawomir Dronka
Próg: 40 zł
Ks Joans Maria  Paulauskis
Ks Joans Maria Paulauskis
Próg: 10 zł
Liliana Chołody
Liliana Chołody
Próg: 70 zł
Radosław Waśko
Radosław Waśko
Próg: 25 zł
michał zaleski
michał zaleski
Próg: 70 zł