Christianitas

W Patronite od 13.04.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 244

Liczba Patronów: 388

Zostań Patronem
Kup na prezent
47 patronów
2 380 miesięcznie
37 965 łącznie

Zagęszczenie aktywności "Christianitas" na YouTubie!

3 000 zł

miesięcznie

79%

osiągnięto

620 zł

brakuje

Te środki pozwolą, aby nasz funkcjonujący już kanał na YouTube był zasilany regularnymi nagraniami felietonów, rozmów i debat.

Modernizacja i rozwój portalu "Christianitas"!

5 000 zł

miesięcznie

47%

osiągnięto

2 620 zł

brakuje

Taka suma będzie oznaczała bardzo poważne wsparcie i wielkie zaufanie naszych czytelników. Dlatego, gdy dojdziemy do tego poziomu chcemy przebudować naszą stronę internetową, po której nawigacja będzie łatwiejsza, układ treści bardziej przejrzysty. I jednocześnie chcemy by samych treści było więcej. Na tym poziomie finansowania będzie można zatrudnić redaktora prowadzącego portal na podstawie formalnej umowy z określonym wynagrodzeniem, co pozwoli na codzienne aktualizowanie strony i umieszczanie nowych treści.

"Christianitas" rusza w Polskę!

10 000 zł

miesięcznie

23%

osiągnięto

7 620 zł

brakuje

Z takim wsparciem staniemy się instytucją o mocnych fundamentach. Będzie to oznaczało jeszcze więcej znakomitych tekstów, a także możliwość aktywnego wyjścia do czytelników i spotykania się z nimi (jak wreszcie poradzimy sobie z pandemią). Będziemy mogli realizować spotkania promocyjne kolejnych numerów pisma i kolejnych książek wydawanych w ramach Biblioteki Christianitas. I zobowiązujemy się, że spotkania takie odbywać się będą w różnych miejscach Polski.

Tygodnik Internetowy i dalsza ekspansja "Christianitas"!

15 000 zł

miesięcznie

15%

osiągnięto

12 620 zł

brakuje

Ta wielkość wsparcia pozwoli nam, aby w wymiarze internetowym stać się regularnym tygodnikiem opinii. To będzie zadanie wymagające solidnej i zaangażowanej pracy redakcji. Świadomego budowania tematyki kolejnych edycji, zamawiania odpowiednich tekstów i odpowiednich autorów, redagowania, korekty itd. Nie będziemy wydawali pieniędzy na druk, ale będziemy chcieli utrzymywać jak najwyższy poziom, nie tylko merytoryczny ale także od strony formalnej.

"Christianitas" wreszcie na ebookach!

1 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Z wielu stron docierają do nas oczekiwania czytelników, żeby kolejne numery dostępne były także jako ebooki w standardach właściwych dla obecnych na rynku czytników. Jesteśmy przekonani, że ta suma pozwoli uruchomić wydawanie numerów jako ebooków na odpowiednim poziomie.

Ebookizacja archiwum "Christianitas"!

2 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Po osiągnięciu tego poziomu zaczniemy udostępniać ebookowe wersje numerów archiwalnych i zakończymy porządki w archiwum pisma.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Bartłomiej Pelczar
Bartłomiej Pelczar
Próg: 40 zł
Krzysztof Succulentjański
Krzysztof Succulentjański
Próg: 25 zł
Zuzanna Chylińska
Zuzanna Chylińska
Próg: 10 zł
jbarnat
jbarnat
Próg: 10 zł
Slawomir Dronka
Slawomir Dronka
Próg: 40 zł
Liliana Chołody
Liliana Chołody
Próg: 70 zł