Avatar użytkownika

Cierpienia Młodego Muzyka

9
patronów
330 
miesięcznie
5 080 
łącznie
9
patronów
330 zł 5 080 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
AMULET PRZECIW ZERWANIU STRUNY E- wielkie dzięki za wsparcie!
✋jeśli lubisz jednego z nas, zbije on z Tobą piątkę za każdym razem jak się spotkacie (drugi nie zbije, więc wybierz mądrze!)
10 zł miesięcznie
AMULET PRZECIW ZERWANIU JAKICHKOLWIEK STRUN - dzięki! kwota rośnie, wsparcie rośnie, rośnie więc też nasze zaangażowanie.
✋✋ Jeśli się spotkamy, to obaj zbijemy z Tobą piątkę (czyli razem dychę)!
20 zł miesięcznie
AMULET PRZECIW PIJANEMU KAZKOWI ZA KONSOLĄ - ale super, jesteśmy bardzo wdzięczni!
Profesjonalizm to klucz do sukcesu!
📰Oprócz nagród z progu za 10 zł, co dwa tygodnie otrzymasz też newsletter ze zbiorem najciekawszych artykułów dotyczących branży muzycznej, na jakie trafiliśmy w ostatnim czasie
30 zł miesięcznie
AMULET PRZECIW NIEZAPŁACONEJ KARZE UMOWNEJ - hoho, to dopiero potężny talizman w ramach podziękowania!
🎬Oprócz dych i newsletterów, na końcu każdego odcinka powiemy, że nas wspierasz!
50 zł miesięcznie
AMULET PRZECIW NIEWYPEŁNIONEMU RIDEROWI - kłaniamy się w pas!
🤩 Za tak hojne wsparcie dostaniesz od nas dyszki, newsletter, wymienimy Cię na końcu odcinka, dostaniesz też własny egzemplarz ebooka "A może płyta" autorstwa naszego rudego prowadzącego. Ponadto będziesz mógł zaproponować swój temat odcinka, który nagramy najwcześniej jak to będzie możliwe!
100 zł miesięcznie
AMULET PRZECIW ODWOŁANEMU KONCERTOWI - królu złoty serdecznie dziękujemy!
👨‍🎓 Za taki piniądz, to nie dość, że dostaniesz wszystko to, co w progu 50 zł, to jeszcze co miesiąc poświęcimy Ci godzinę na indywidualne konsultacje na wybrany przez Ciebie temat (online lub na żywo według możliwości)!
500 zł miesięcznie
AMULET PRZECIW NIEDOJECHANIU NA KONCERT Z WŁASNEJ WINY - najpotężniejszy artefakt dla najhojniejszego z hojnych!
🤑 W ramach podziękowania za Twoją szczodrość otrzymasz wszystko to, co w progu za 100 zł, a także nagramy podcast z Tobą, bądź odcinek o wskazanym przez Ciebie wydarzeniu! W przypadku dłuższego wsparcia dalsze nagrody będą ustalane indywidualnie.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Cierpienia Młodego Muzyka w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jesteśmy największym w Polsce podcastem przeznaczonym dla muzyków DIY. W każdą środę przychodzimy do Was z nową porcją informacji, porad i rozmów z gośćmi, dzięki którym zawiłe ścieżki branży muzycznej mogą okazać się nieco prostsze.

- Cześć! Witamy w kolejnym odcinku naszego podcastu
- CIERPIENIA MŁODEGO MUZYKA!
- Z tej strony Jędrzej Wołk!
- I MIŁOSZ CAŁUJEK!

Mniej więcej tymi słowami witamy się w każdą środę z Tobą, prawdziwym wariatem, który chce zrobić karierę w najtrudniejszej branży na świecie. Co tydzień staramy się dać Ci kilkadziesiąt minut, podczas których dowiesz się czegoś, co być może popchnie Twoją karierę, trochę dalej (chyba że jesteś Dawidem Podsiadło, to wtedy pora przerzucić się na zagraniczne podcasty, nasz może nie wystarczyć). 

Oprócz tego gwarantujemy sporą porcję śmieszków, bo wbrew temu, czego nauczyła nas szkoła, da się zdobywać wiedzę przyjemnie. A, no i narzekanie Całuja! W każdym odcinku mamy też narzekanie naszego Podcastowego Starego Dziada.

Do tej pory nagraliśmy ponad 120 odcinków na przeróżne tematy związane z branżą, porozmawialiśmy podczas nich z kilkudziesięcioma gośćmi, w tym takimi tuzami jak Lech Janerka, czy Vito Bambino. 

Ciągle nam jednak mało. Mówiąc szczerze, chcielibyśmy przychodzić do Ciebie ze zdecydowanie większą ilością odcinków z niesamowicie ciekawymi gośćmi, a tym, co stoi na naszej drodze jest rzecz tak błaha jak pieniądze.

Otóż w naszym podcaście wszystko robimy sami, od dogadania się z gościem, przez ew. dojazd, czy wynajęcie studia, nagranie, po postprodukcję i prowadzenie social mediów. Niestety, istnieją koszty, których nie da się ominąć, jak comiesięczna opłata dla platformy podcastowej, na którą wrzucamy nasze odcinki, żeby dalej powędrowały do wszelkich serwisów streamingowych, paliwo, czy noclegi, kiedy mamy możliwość weekendowego wyjazdu do jakiegoś miasta w celu nagrania kilku odcinków z gośćmi. Warto także pamiętać o utrzymaniu strony internetowej, na której oprócz kolejnych odcinków podcastu pojawiają się także artykuły na różne branżowe tematy.

I teraz wchodzisz Ty, cały na biało. Dorzucasz się nam, w zamian za to otrzymujesz jeden z magicznych wirtualnych amuletów, oraz wzrost jakości naszych materiałów i coraz ciekawszych gości. I wszyscy są szczęśliwi. Nawet jeśli trochę cierpiący.

 

Cele Autora

Opłaty (ha tfu!)
  • 500 zł miesięcznie
  • 170 zł brakuje
66%
Jeśli dobijemy do tego progu, będziemy mogli opłacić comiesięczne koszty utrzymania podcastu (serwery, platforma podcastowa itp.). Co więcej, Całuj dostanie pieniądze na paliwo, które spala podczas dojeżdżania na nagrania. A to oznacza uśmiech brodatego bombelka!
Upgrade sprzętu i talentu!
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 1 670 zł brakuje
16%
Jeśli dociągniemy do tego progu, pozyskane środki przeznaczymy na zakup profesjonalnych mikrofonów podcastowych i wyjazdy w celu nagrywania kolejnych odcinków z gośćmi. W dalszej perspektywie marzymy też o mikserze podcastowym. No i po prawie 3 latach zrobimy sobie sesję zdjęciową ;)
Życie jak w Madrycie
  • 10 000 zł miesięcznie
  • 9 670 zł brakuje
3%
Tu sprawa jest prosta, po przekroczeniu tego progu rzucamy pracę i zajmujemy się podcastem na pełen etat.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Cierpienia Młodego Muzyka już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Kuba Holick
Kuba Holick
50 zł
Jakub Kulik
Jakub Kulik
30 zł
Stefania Pluta
Stefania Pluta
30 zł
Szymon Szumański
Szymon Szumański
20 zł
Ew Bujak
Ew Bujak
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.