Cierpienia Młodego Muzyka

W Patronite od 05.10.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1517

Liczba Patronów: 1361

Zostań Patronem
Kup na prezent
8 patronów
190 miesięcznie
620 łącznie
Jesteśmy największym w Polsce podcastem przeznaczonym dla muzyków DIY. W każdą środę przychodzimy do Was z nową porcją informacji, porad i rozmów z gośćmi, dzięki którym zawiłe ścieżki branży muzycznej mogą okazać się nieco prostsze.

O Autorze

- Cześć! Witamy w kolejnym odcinku naszego podcastu
- CIERPIENIA MŁODEGO MUZYKA!
- Z tej strony Jędrzej Wołk!
- I MIŁOSZ CAŁUJEK!

Mniej więcej tymi słowami witamy się w każdą środę z Tobą, prawdziwym wariatem, który chce zrobić karierę w najtrudniejszej branży na świecie. Co tydzień staramy się dać Ci kilkadziesiąt minut, podczas których dowiesz się czegoś, co być może popchnie Twoją karierę, trochę dalej (chyba że jesteś Dawidem Podsiadło, to wtedy pora przerzucić się na zagraniczne podcasty, nasz może nie wystarczyć). 

Oprócz tego gwarantujemy sporą porcję śmieszków, bo wbrew temu, czego nauczyła nas szkoła, da się zdobywać wiedzę przyjemnie. A, no i narzekanie Całuja! W każdym odcinku mamy też narzekanie naszego Podcastowego Starego Dziada.

Do tej pory nagraliśmy ponad 120 odcinków na przeróżne tematy związane z branżą, porozmawialiśmy podczas nich z kilkudziesięcioma gośćmi, w tym takimi tuzami jak Lech Janerka, czy Vito Bambino. 

Ciągle nam jednak mało. Mówiąc szczerze, chcielibyśmy przychodzić do Ciebie ze zdecydowanie większą ilością odcinków z niesamowicie ciekawymi gośćmi, a tym, co stoi na naszej drodze jest rzecz tak błaha jak pieniądze.

Otóż w naszym podcaście wszystko robimy sami, od dogadania się z gościem, przez ew. dojazd, czy wynajęcie studia, nagranie, po postprodukcję i prowadzenie social mediów. Niestety, istnieją koszty, których nie da się ominąć, jak comiesięczna opłata dla platformy podcastowej, na którą wrzucamy nasze odcinki, żeby dalej powędrowały do wszelkich serwisów streamingowych, paliwo, czy noclegi, kiedy mamy możliwość weekendowego wyjazdu do jakiegoś miasta w celu nagrania kilku odcinków z gośćmi. Warto także pamiętać o utrzymaniu strony internetowej, na której oprócz kolejnych odcinków podcastu pojawiają się także artykuły na różne branżowe tematy.

I teraz wchodzisz Ty, cały na biało. Dorzucasz się nam, w zamian za to otrzymujesz jeden z magicznych wirtualnych amuletów, oraz wzrost jakości naszych materiałów i coraz ciekawszych gości. I wszyscy są szczęśliwi. Nawet jeśli trochę cierpiący.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Szymon Szumański
Szymon Szumański
Próg: 10 zł
Jakub Kośmiński
Jakub Kośmiński
Próg: 50 zł
Jakub Kulik
Jakub Kulik
Próg: 30 zł
Łukasz Fudro
Łukasz Fudro
Próg: 30 zł
Stefania Pluta
Stefania Pluta
Próg: 30 zł
Gades
Gades
Próg: 10 zł