Avatar użytkownika

Cud Codzienności

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Cud Codzienności to coś więcej niż blog.
To misja wspierania kobiet w pogłębianiu relacji z Bogiem, przechodzeniu przez trudne momenty życia, w radosnym macierzyństwie przepełnionym głębokim sensem i dostrzeganiu cudów codzienności, którymi Stwórca otacza nas każdego dnia.

Cześć, jestem Nadia. Od prawie sześciu lat piszę bloga Cud Codzienności, w którym opowiadam o Bogu będącym nie tylko dawcą naszej codzienności, ale jej prawdziwym Cudem, wkraczającym w nasze życie i ubogacającym je swoją obecnością. Właśnie wydałam swoją pierwszą książkę.

Codziennie staram się budzić Was nowym tekstem. Czasami nagrywam też krótkie relacje z zachęceniem na Facebooku i Instagramie. Jednak marzę o tym, żeby robić dużo, dużo więcej… 

Blog zajmuje sporą część mojego życia. Na prowadzenie strony i social mediów poświęcam kilka godzin dziennie. Do tej pory mogłam sobie pozwolić na tak czasochłonną służbę, jednak jestem w takim momencie życia, w którym muszę wybrać, czy wrócić do pracy zawodowej, czy zaangażować się w Cud codzienności całą sobą z nadzieją, że z mojej pasji do pisania o Bogu i wspierania kobiet, będę mogła w przyszłości opłacić rachunki.

Mam bardzo konkretne plany rozwoju tej służby. Rozwoju, który kosztuje.
Przeanalizowałam wiele możliwości, a Patronite okazało się być najlepszą opcją, która pozwoli mi rozwinąć skrzydła.

Na co przeznaczę Wasze pieniądze?

  • nowa strona internetowa i jej utrzymanie,
  • wydatki związane z wydaniem i reklamą mojej książki,
  • korekta, grafika i skład kolejnych wydawanych przez mnie pozycji,
  • reklama Cudu codzienności w mediach społecznościowych,
  • opłacanie kolejnych kroków realizacji moich planów na przyszłość,
  • inne koszty stałe (koszty prowadzenia działalności, licencja programu do tworzenia grafiki, programu rozsyłającego newsletter, banki zdjęć, muzyki).

Pragnę wykonywać swoją pracę w poczuciu odpowiedzialności przed Bogiem i zadbać o jak najlepszą jakość tego, co tworzę. Nie chcę, żeby było jakoś… Chcę, żeby Cud Codzienności odznaczała jakość! Właśnie dlatego potrzebuję Waszego wsparcia.

Nie chcę budować swojego imperium, ale być narzędziem w budowaniu Bożego Królestwa tu, na ziemi.
Każda, nawet najmniejsza kwota, ostatecznie przełoży się na kolejne wartościowe treści i narzędzia stworzone przez kobietę dla kobiet, dla Bożej chwały.

Bóg jest w stanie udzielić wam obficie wszelkiej łaski, abyście zawsze we wszystkim mieli dostatek i coraz częściej brali udział w każdym dobrym dziele.
2 Kr 9,8

O to z całego serca się modlę, dziękując Bogu za Was i Wasze wsparcie <3