Cud Codzienności

W Patronite od 20.09.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 780

Liczba Patronów: 1000

Zostań Patronem
Kup na prezent
13 patronów
585 miesięcznie
13 670 łącznie
Cud Codzienności to coś więcej niż blog.
To misja wspierania kobiet w pogłębianiu relacji z Bogiem, przechodzeniu przez trudne momenty życia, w radosnym macierzyństwie przepełnionym głębokim sensem i dostrzeganiu cudów codzienności, którymi Stwórca otacza nas każdego dnia.

O Autorze

Cześć, jestem Nadia. Od prawie sześciu lat piszę bloga Cud Codzienności, w którym opowiadam o Bogu będącym nie tylko dawcą naszej codzienności, ale jej prawdziwym Cudem, wkraczającym w nasze życie i ubogacającym je swoją obecnością. Właśnie wydałam swoją pierwszą książkę.

Codziennie staram się budzić Was nowym tekstem. Czasami nagrywam też krótkie relacje z zachęceniem na Facebooku i Instagramie. Jednak marzę o tym, żeby robić dużo, dużo więcej… 

Blog zajmuje sporą część mojego życia. Na prowadzenie strony i social mediów poświęcam kilka godzin dziennie. Do tej pory mogłam sobie pozwolić na tak czasochłonną służbę, jednak jestem w takim momencie życia, w którym muszę wybrać, czy wrócić do pracy zawodowej, czy zaangażować się w Cud codzienności całą sobą z nadzieją, że z mojej pasji do pisania o Bogu i wspierania kobiet, będę mogła w przyszłości opłacić rachunki.

Mam bardzo konkretne plany rozwoju tej służby. Rozwoju, który kosztuje.
Przeanalizowałam wiele możliwości, a Patronite okazało się być najlepszą opcją, która pozwoli mi rozwinąć skrzydła.

Na co przeznaczę Wasze pieniądze?

 • nowa strona internetowa i jej utrzymanie,
 • wydatki związane z wydaniem i reklamą mojej książki,
 • korekta, grafika i skład kolejnych wydawanych przez mnie pozycji,
 • reklama Cudu codzienności w mediach społecznościowych,
 • opłacanie kolejnych kroków realizacji moich planów na przyszłość,
 • inne koszty stałe (koszty prowadzenia działalności, licencja programu do tworzenia grafiki, programu rozsyłającego newsletter, banki zdjęć, muzyki).

Pragnę wykonywać swoją pracę w poczuciu odpowiedzialności przed Bogiem i zadbać o jak najlepszą jakość tego, co tworzę. Nie chcę, żeby było jakoś… Chcę, żeby Cud Codzienności odznaczała jakość! Właśnie dlatego potrzebuję Waszego wsparcia.

Nie chcę budować swojego imperium, ale być narzędziem w budowaniu Bożego Królestwa tu, na ziemi.
Każda, nawet najmniejsza kwota, ostatecznie przełoży się na kolejne wartościowe treści i narzędzia stworzone przez kobietę dla kobiet, dla Bożej chwały.

Bóg jest w stanie udzielić wam obficie wszelkiej łaski, abyście zawsze we wszystkim mieli dostatek i coraz częściej brali udział w każdym dobrym dziele.
2 Kr 9,8

O to z całego serca się modlę, dziękując Bogu za Was i Wasze wsparcie <3


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 25 zł
Barbara Urbanowska
Barbara Urbanowska
Próg: 10 zł
Ola Maksym
Ola Maksym
Próg: 25 zł
Anonimowy patron
Próg: 25 zł
Anonimowy patron
Próg: 200 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł