W Patronite od 07.12.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1440

Liczba Patronów: 1210

Zostań Patronem
Kup na prezent
10 patronów
220 miesięcznie
700 łącznie
CyberBible to pionierski projekt łączący Pismo Święte i sztuczną inteligencję, tak aby czerpiąc z osiągnięć nowych technologii, pokazać ponadczasowe piękno i przesłanie Biblii.

O Autorze

Cześć!

CyberBible to pionierski projekt łączący Pismo Święte i sztuczną inteligencję, tak aby czerpiąc z osiągnięć najnowszych technologii, pokazać ponadczasowe piękno i przesłanie Biblii.

Wyrusz w niesamowitą podróż po Piśmie Świętym, doświadcz różnych kierunków artystycznych i obserwuj dynamiczny rozwój technologii!

https://www.instagram.com/cyberbible_

 

Wszystkie obrazy które tutaj widzisz są dziełem sztucznej inteligencji. Powstały na podstawie wersetów biblijnych, bez dodatkowych instrukcji na temat tego, co dokładnie ma się na nich znaleźć.
 


Misja projektu łączy w sobie trzy cele:
1) wykorzystanie nowych technologii w ewangelizacji
2) otwieranie przestrzeni różnych kierunków artystycznych na Słowo Boże
3) propagowanie i tworzenie możliwości dla codziennego czytania Pisma Świętego

Każdego dnia na profilu na instagramie oraz na facebooku publikowane są czytania na dany dzień oraz jeden obraz wygenerowany na podstawie ich fragmentu.

Co tydzień zmienia się motyw przewodni grafik, dzięki czemu profil prezentuje fragmenty biblijne z perspektywy różnych kierunków artystycznych i stylów graficznych (np. barok, surrealizm, kreskówka), lub osadzając akcję w określonych ramach kulturowych (np. Polska, Uroczystość Wszystkich Świętych). 

 

👉Dlaczego szukam finansowania?

Przez ponad trzy miesiące finansowałem projekt z własnej kieszeni, jednak staje się to coraz trudniejsze.
Miesięczna subskrypcja AI do tworzenia obrazów kosztuje blisko 200 zł.

Ze względu na comiesięczną opłatę subskrypcji na wykorzystanie algorytmów oraz zakup dodatkowego oprogramowania (upscaler), do tej pory (styczeń 2023) na te cele wydałem około 900 zł. Dodatkowo, weryfikacja jakości wydruków (które są już dostępne do nabycia) i gadżetów (które będą do nabycia w przyszłości) wygenerowało koszt około 600 zł.

Łącznie daje to 1500 zł. 

Z tego względu będę wdzięczny za każdą, nawet najmniejszą pomoc!


👉Podsumowanie

Koniecznie zajrzyj na instagrama lub do galerii Patronite i poznaj treści tworzone przez CyberBible


Jeśli chcesz razem ze mną przyczynić się do realizacji misji projektu, obserwować proces i technologię od środka, zyskać bonusy oraz mieć swój udział w pionierskim projekcie - zostań Patronem!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Łukasz Rudziński
Łukasz Rudziński
Próg: 10 zł
Wojciech Mrowicki
Wojciech Mrowicki
Próg: 30 zł
Grafzero vlog literacki
Grafzero vlog literacki
Próg: 10 zł
Mary Sroka
Mary Sroka
Próg: 10 zł
Katarzyna Sawicz
Katarzyna Sawicz
Próg: 10 zł
Michał Przekwas
Michał Przekwas
Próg: 50 zł