Gry

Gothic 2 Zagadka Orków

W Patronite od 08.09.2017

DarkModders Team – grupa modderska, założona w 2012 z inicjatywy dwóch modderów DarkModders'a i Sili0n'a. Wspólnie zrzeszamy ludzi, dla których Gothic to coś więcej niż gra. Do tej pory opublikowaliśmy Prolog naszego finalnego projektu - Zagadka Orków, który oprócz autorskiego świata i nowych bohaterów, posiada profesjonalny polski dubbing.

O Autorze

Kim jesteśmy

Wiajcie! Jesteśmy Szymon i Grzegorz. Członkowie grupy DarkModders Team, przygotowującej projekt Zagadka Orków.

Wspólnie zdecydowaliśmy o rozpoczęciu działalności w serwisie Patronite. 


Ekipa DarkModders i projekt Zagadka Orków

Grupa DarkModders powstała w 2012 roku. Poprzez 5 kolejnych lat sumiennie zdobywaliśmy doświadczenie, które 1 sierpnia 2017 roku przerodziło się w opublikowany prolog naszej finalnej modyfikacji jaką będzie Zagadka Orków.
 

Prolog, pomimo iż zdajemy sobie sprawę, że nie jest jeszcze idealny, zawiera zupełnie nową historię, nawiązującą do oryginalnej fabuły gry Gothic 2. Skupiliśmy się szczególnie nad historią orków, która naszym zdaniem w oryginale została niezwykle pominięta.

Prolog przedstawia zupełnie nową część wyspy Khorinis jaką jest Thorgard, nowych bohaterów, nowe pancerze i przeciwników, a także profesjonalny polski dubbing.

 

Do tej pory Prolog uzyskał głosy uznania od znanych youtuberów jak m.in Majes, Archi, Galajus, Zegier, Fayors czy Simon Said.

 

Pobierz modyfikację Prolog Zagadka Orków

 

Plany

W finalnym projekcie chcemy wam m.in ukazać miasto Khorinis, które pochłonęła zagłada spowodowana przez inwazję orków, a także jej wszechobecne skutki. Przedstawimy wam zupełnie nową, samodzielną historię, która zapewni wiele intrygujących przygód, opartą na kanwie oryginalnego Gothica. 

Obecnie trwają już intensywne prace nad tworzeniem modyfikacji. Mamy już w pewnej części przygotowany świat, również częściowo przygotowany scenariusz, do którego trwają też prace dubbingowe.


Dlaczego Patronite?
Jako grupa zrzeszamy wiele osób, które pomagają nam m.in w modelowaniu, tworzeniu scenariusza czy choćby w opiece społecznościowej. Wspierają nas również charytatywnie osoby, które użyczają głosu naszym bohaterom. Niestety nierzadko potrzebujemy pomocy bardziej zaawanasowanych grafików czy skrypterów, których opłacamy we własnym zakresie.  Kwestia materialna często jest czynnikiem, który bardzo spowalnia nasza pracę. Jesteśmy bowiem organizacją non-profit i nie czerpiemy absolutnie żadnych zysków z modyfikacji. 

 

Niezależnie od tego czy zechcesz nas wesprzeć, chcemy Ci życzyć samych wspaniałych chwil spędzonych z naszą modyfikacją. 

Zapraszamy Cię na naszą stronę internetową www.darkmodders.pl , skąd pobierzesz Prolog, a także dowiesz się wielu szczegółów na temat jej rozwoju. Dziękujemy również wszystkim tym, kórzy zdecydowali się nas już wesprzeć. 

 

Pozdrawiamy

Ekipa DarkModders Team

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)