Strefa Patrona:

1

patron

30 zł

miesięcznie

60 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
509
miesięczne wsparcie
576
liczba patronów

  DarkModders Team – grupa modderska, założona w 2012 z inicjatywy dwóch modderów DarkModders'a i Sili0n'a. Wspólnie zrzeszamy ludzi, dla których Gothic to coś więcej niż gra. Do tej pory opublikowaliśmy Prolog naszego finalnego projektu - Zagadka Orków, który oprócz autorskiego świata i nowych bohaterów, posiada profesjonalny polski dubbing.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
60 %
100%
osiągnięto 60%
cel: 50 zł miesięcznie
brakuje 20 zł
Poszerzenie grupy, opłaty projektowe
Dzięki tej kwocie możemy zaangażować więcej osób do projektu. Dodatkowo możemy opłacić niewielkie prace wykonane przez grafików, a także pokryć koszty związane ze stroną internetową. Niech Innos ma was w swojej opiece!
0%
33 %
100%
osiągnięto 33%
cel: 90 zł miesięcznie
brakuje 60 zł
Koszty modelowania i prac graficznych
Istnieje wiele etapów na drodze projektowania modyfikacji, których nie możemy zrealizować samodzielnie. Poważniejsze modele zlecamy grafikom, z których nie wszyscy mogą nam pomóc charytatywnie. Dzięki tej kwocie będziemy mogli opłacić większe projekty do naszej modyfikacji.
0%
15 %
100%
osiągnięto 15%
cel: 200 zł miesięcznie
brakuje 170 zł
Wdrożenie nowych pomysłów
Dzięki tej ogromnej kwocie będziemy mogli zrealizować zdecydowanie więcej pomysłów (a mamy ich sporo) , angażując do projektu bardziej doświadczonych grafików i modderów, których praca często zasługuje na wynagrodzenie. Pomoże nam to również w dużym stopniu przyśpieszyć prace nad modyfikacją. Planujemy również nagrania kilku filmów ukazujących więcej szczegółów z projektu.
0%
100%
osiągnięto 7%
cel: 400 zł miesięcznie
brakuje 370 zł
Więcej czasu
Taka kwota zapewni nam bezpieczeństwo finansowe na czas realizacji projektu. Będziemy mogli z wyprzedzeniem zaplanować więcej prac, zlecić testy i dopracować modyfikację pod kątem technicznym i fabularnym. Mamy również zamiar przetłumaczyć finalną wersję Zagadki Orków na kilka języków w tym: angielski, niemiecki i rosyjski. Chcemy również dokonać zakupu lepszego serwera na stronę www oraz pliki modyfikacji, a także zapewnić graczom lepsze wsparcie techniczne i umożliwić ingerencje w przyszłe aktualizacje. Opłacimy również większe projekty graficzne jak m.in modelowanie zamków, budynków czy pancerzy dla postaci. Chcemy również odwdzięczyć się tym, którzy przyczynili się do opublikowania Prologu.

0%
100%
osiągnięto 5%
cel: 600 zł miesięcznie
brakuje 570 zł
Kolejne modyfikacje
Jest to cel niemal nierealny i wygórowany. Jednakże nie urywamy iż po premierze aktualnie tworzonej modyfikacji, mamy zamiar jej ciągłą rozbudowę, a także stworzenie nowych, kolejnych historii. Jest to dla nas pewnego rodzaju doświadczenie, dzięki któremu uczymy się wciąż nowych rzeczy i możemy dążyć do jak największej satysfakcji graczy.
Wiedzę te planujemy również przekazać nowym osobom, które zdecydują się na dołączenie do naszej grupy.

O Autorze

Kim jesteśmy

Wiajcie! Jesteśmy Szymon i Grzegorz. Członkowie grupy DarkModders Team, przygotowującej projekt Zagadka Orków.

Wspólnie zdecydowaliśmy o rozpoczęciu działalności w serwisie Patronite. 


Ekipa DarkModders i projekt Zagadka Orków

Grupa DarkModders powstała w 2012 roku. Poprzez 5 kolejnych lat sumiennie zdobywaliśmy doświadczenie, które 1 sierpnia 2017 roku przerodziło się w opublikowany prolog naszej finalnej modyfikacji jaką będzie Zagadka Orków.
 

Prolog, pomimo iż zdajemy sobie sprawę, że nie jest jeszcze idealny, zawiera zupełnie nową historię, nawiązującą do oryginalnej fabuły gry Gothic 2. Skupiliśmy się szczególnie nad historią orków, która naszym zdaniem w oryginale została niezwykle pominięta.

Prolog przedstawia zupełnie nową część wyspy Khorinis jaką jest Thorgard, nowych bohaterów, nowe pancerze i przeciwników, a także profesjonalny polski dubbing.

 

Do tej pory Prolog uzyskał głosy uznania od znanych youtuberów jak m.in Majes, Archi, Galajus, Zegier, Fayors czy Simon Said.

 

Pobierz modyfikację Prolog Zagadka Orków

 

Plany

W finalnym projekcie chcemy wam m.in ukazać miasto Khorinis, które pochłonęła zagłada spowodowana przez inwazję orków, a także jej wszechobecne skutki. Przedstawimy wam zupełnie nową, samodzielną historię, która zapewni wiele intrygujących przygód, opartą na kanwie oryginalnego Gothica. 

Obecnie trwają już intensywne prace nad tworzeniem modyfikacji. Mamy już w pewnej części przygotowany świat, również częściowo przygotowany scenariusz, do którego trwają też prace dubbingowe.


Dlaczego Patronite?
Jako grupa zrzeszamy wiele osób, które pomagają nam m.in w modelowaniu, tworzeniu scenariusza czy choćby w opiece społecznościowej. Wspierają nas również charytatywnie osoby, które użyczają głosu naszym bohaterom. Niestety nierzadko potrzebujemy pomocy bardziej zaawanasowanych grafików czy skrypterów, których opłacamy we własnym zakresie.  Kwestia materialna często jest czynnikiem, który bardzo spowalnia nasza pracę. Jesteśmy bowiem organizacją non-profit i nie czerpiemy absolutnie żadnych zysków z modyfikacji. 

 

Niezależnie od tego czy zechcesz nas wesprzeć, chcemy Ci życzyć samych wspaniałych chwil spędzonych z naszą modyfikacją. 

Zapraszamy Cię na naszą stronę internetową www.darkmodders.pl , skąd pobierzesz Prolog, a także dowiesz się wielu szczegółów na temat jej rozwoju. Dziękujemy również wszystkim tym, kórzy zdecydowali się nas już wesprzeć. 

 

Pozdrawiamy

Ekipa DarkModders Team

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

1 zł / miesiąc
patroni: 0
– "Zdarzyło się tu ostatnio coś niezwykłego?
– Tak. Wpuszczono tu kogoś takiego jak ty. To prawdziwy ewenement."

Nie inaczej! Dziękujemy Ci za Twoje wsparcie.
Jak wiesz 1 sztuka złota czasem potrafi zdziałać cuda.
Niech Innos będzie z Tobą.
Zostań patronem
5 zł / miesiąc
patroni: 0
- "Hej ty!
- Kto, ja?
- Nie, twoja babcia. Jasne że ty!"
Dziękujemy Ci wędrowcze!
Niech Adanos błogosławi Cię za Twoją ofiarę!

Chcemy Ci osobiście podziękować, zostaw nam swój adres mailowy!
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Niech łaska Adanosa będzie z Tobą !
Dzięki tej tej kwocie przetrwamy zimę, a później zobaczymy!
Prace wreszcie nabiorą tempa.
Nagrody z poprzednich progów + unikalna ranga na naszym forum
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 1
Drogi Mecenasie !
"Jedno jest pewne, wszystko będzie w porządku..."
Dzięki tej kwocie, możemy zacząć realizować nowe pomysły projektowe.
Usprawnimy rozgrywkę i dodamy kilka niespotykanych wcześniej możliwości.

Nagrody z poprzednich progów + możliwość wybrania imienia dla jednej z postaci w grze (ilość ograniczona!)
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Ahoj!
50 sztuk złota, to kwota którą mógłbyś opłacić daninę dla Króla.
Za 50 sztuk złota mógłbyś się udać do Czerwonej latarni.
50 sztuk złota to wreszcie kilka mikstur na targu w Khorinis.
Albo ogromne wsparcie dla grupy DarkModders Team!
Niech Adanos wspiera Cię swoją łaską!
Nagrody z poprzednich progów + możliwość napisania linii dialogowej dla jednej z postaci (ilość ograniczona) w konsultacji z grupą modderską
Zostań patronem
80 zł / miesiąc
patroni: 0
– "Nazywam się...
– Nie interesuje mnie twoje imię."

A nas wręcz przeciwnie. Twoje imię będzie wymienione w czołówce końcowych napisów. Dodatkowo otrzymasz od nas możliwość zagarnia w wersje Alpha i zasugerowanie nam odpowiednich według Ciebie zmian. Jako mecenat największego stopnia masz możliwość wyboru imienia dla jednej z głównych postaci oraz przygotowanie linii dialogowej do czasu zakończenia prac dubbingowych. Obowiązują Cię również nagrody z poprzednich progów.

Zostań patronem

Najnowsi Patroni