W Patronite od 18.03.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 354

Liczba Patronów: 349

Zostań Patronem
Kup na prezent
56 patronów
1 674 miesięcznie
43 973 łącznie

Nie chcemy dezinformacji, fałszywych informacji i kłamstwa w sieci. A Ty?

5 000 zł

miesięcznie

33%

osiągnięto

3 326 zł

brakuje

W ciągu 6 lat działalności zweryfikowaliśmy ponad 4,7 tys. wypowiedzi osób publicznych i przygotowaliśmy ponad 1000 analiz i raportów, w tym artykuły obalające fake newsy. 🎉Przeprowadziliśmy również warsztaty i prelekcje dotyczące zjawiska fake newsów, dezinformacji oraz sposobów walki z fałszywymi informacjami, w których wzięło udział ponad 5 tys. uczniów i studentów, około 250 nauczycieli i 70 seniorów w całej Polsce.💥

📣A wszystko to, dzięki Waszemu wsparciu i pracy wolontariuszy oraz współpracowników Stowarzyszenia Demagog. ✅Chcemy się rozwijać i ciągle podnosić poziom. Wiele wspólnie dokonaliśmy, ale możemy jeszcze więcej i lepiej.

Nie zatrzymujemy się! Naszym celem jest nie tylko leczenie💉 skutków rozprzestrzeniania się dezinformacji, ale również jej zapobieganie. 💬Chcemy edukować i docierać z naszymi treściami do coraz większej liczby osób.

⚫️Naszym kolejnym wyzwaniem jest rozwój platformy edukacyjnej Demagoga, którą znajdziecie na stronie platforma.demagog.org.pl.

⚫️Chcemy również kontynuować rozwój Podcastu Demagoga. Cyklu rozmów z ekspertami, dziennikarzami i fact-checkerami, którzy pomagają nam zrozumieć istotę dezinformacji.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Krzysztof Warzecha
Krzysztof Warzecha
Próg: 50 zł
MP
MP
Próg: 20 zł
Przemek Dębiński
Przemek Dębiński
Próg: 30 zł
Marcin Szneider
Marcin Szneider
Próg: 5 zł
Adam Jeliński
Adam Jeliński
Próg: 14 zł