Avatar użytkownika

Destination Imagination Polska

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Jesteśmy Fundacją Wspierania i Rozwoju Kreatywności i jednocześnie jedynym polskim partnerem najbardziej kreatywnego programu edukacyjnego na świecie Destination Imagination. W marcu we Wrocławiu organizujemy ogromną Olimpiadę Kreatywności dla 2500 uczestników naszego Programu DI z całej Polski - w tej grupie są uczniowie, Trenerzy, Eksperci

Jesteśmy Fundacją Wspierania i Rozwoju Kreatywności i jednocześnie jedynym polskim partnerem najbardziej kreatywnego programu edukacyjnego na świecie Destination Imagination. W marcu we Wrocławiu organizujemy ogromną Olimpiadę Kreatywności dla 2500 uczestników naszego Programu DI z całej Polski - w tej grupie są uczniowie, Trenerzy, Eksperci oceniający drużyny i Wolontariusze.

 

Przez cały rok dzięki naszym Trenerom, a zarazem najlepszym nauczycielom na świecie, uczymy małe i duże dzieciaki krok po kroku samodzielności w realizowaniu wielkich projektów zespołowych jak i rozwiązywania problemów na gorąco. Dajemy nauczycielom nowe narzędzia, techniki, pomysły jak rozwijać samych siebie i swoich uczniów. Naszym celem jest podniesienie jakości edukacji we wszystkich szkołach w Polsce z którymi współpracujemy. Dzięki nam dzieciaki zdobywają umiejętności potrzebne im na co dzień nie tylko na wszystkich przedmiotach, ale przede wszystkim w życiu. Pomagamy im odnaleźć pasje, uzdolnienia, odkrywamy talenty. Przygotowujemy uczniów do wyzwań zawodowych czekających na nich w XXI wieku. A poza tym chcemy, aby dzieci wreszcie kochały swoje szkoły!