Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Jesteśmy Fundacją Wspierania i Rozwoju Kreatywności i jednocześnie jedynym polskim partnerem najbardziej kreatywnego programu edukacyjnego na świecie Destination Imagination. W marcu we Wrocławiu organizujemy ogromną Olimpiadę Kreatywności dla 2500 uczestników naszego Programu DI z całej Polski - w tej grupie są uczniowie, Trenerzy, Eksperci

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 3000 zł
brakuje 3000 zł
Warsztaty dla dzieci i młodzieży
Hania chce mieć pomalowaną twarz w motyle, a Kuba chce nauczyć się robić kolorowe glutki do straszenia kolegów. Emilia pragnie poznać właściwości witaminy C w laboratorium, a Matiego zainteresowało zjawisko adhezji. Liczą na to, że na Olimpiadzie będą dla nich darmowe warsztaty i wszyscy będą mogli z nich skorzystać. Dzieciaki od wielu tygodni pracują bardzo ciężko, są super zmotywowane, żeby zakończyć projekt i pojechać do Wrocławia. W piątkowe popołudnie oglądali z Trenerką Elą filmy o życiu na dnie oceanu jedząc popcorn i projektując elementy scenografii. A następnie całą sobotę przyklejali tysiące foremek od muffinek, żeby stworzyć potwora z morskich głębin.

Potrzebujemy wsparcia finansowego, aby Kuba i 1500 dzieciaków z całej Polski mogło wziąć udział w darmowych warsztatach podczas Olimpiady.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 6000 zł
brakuje 6000 zł
Wyzwanie Trenerskie
Ela jest Trenerem od kilku lat i ma świetną nową drużynę z którą pracuje kilka godzin w tygodniu od kilku miesięcy. Ela wie, że dzięki niej i Programowi Destination Imagination dzieciaki mają nie tylko wiele radości, ale także uczą się samodzielności i mają szansę na lepszy start w życie. Ela uwielbia jeździć na Olimpiady Kreatywności do Wrocławia, bo tam poznaje Trenerów z całej Polski i z zagranicy z którymi może wymieniać cenne doświadczenia. Na ostatniej Olimpiadzie udało się jej grupie Trenerów wydostać z Escape Roomu w najkrótszym czasie i dostała nagrodę w blasku fleszy. Chciałaby w tym roku znowu wziąć udział w Wyzwaniu Trenerskim z przyjaciółmi.

Potrzebujemy wsparcia finansowego, aby Ela i kilkuset innych Trenerów wzięło udział w Wyzwaniu Trenerskim i znowu stanęło w blasku fleszy w nagrodę za ich ciężką całoroczną pracę!
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 21000 zł
brakuje 21000 zł
Poczęstunek i "Słodkie co nie co" dla drużyn i Trenerów
Ela opowiadała drużynie, że na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Kreatywności jest taki czas, kiedy przyjeżdżają całe tony pizzy i tysiące muffinek przed Ceremonią Zamknięcia Olimpiady. Ani Hania, ani Kuba nie umieli wyobrazić sobie jak mogą wyglądać pudełka pizz poukładane od podłogi do sufitu. To musi być dopiero frajda! A muffinki postawione w linii, która nie ma końca? Ela nie wyobraża sobie Olimpiady bez Słodkiego co nieco dla dzieciaków! To już przecież tradycja!

Potrzebujemy wsparcia finansowego, aby napełnić głodne brzuchy Hani i Kuby oraz dwóch tysięcy innych dzieci!

O Autorze

Jesteśmy Fundacją Wspierania i Rozwoju Kreatywności i jednocześnie jedynym polskim partnerem najbardziej kreatywnego programu edukacyjnego na świecie Destination Imagination. W marcu we Wrocławiu organizujemy ogromną Olimpiadę Kreatywności dla 2500 uczestników naszego Programu DI z całej Polski - w tej grupie są uczniowie, Trenerzy, Eksperci oceniający drużyny i Wolontariusze.

 

Przez cały rok dzięki naszym Trenerom, a zarazem najlepszym nauczycielom na świecie, uczymy małe i duże dzieciaki krok po kroku samodzielności w realizowaniu wielkich projektów zespołowych jak i rozwiązywania problemów na gorąco. Dajemy nauczycielom nowe narzędzia, techniki, pomysły jak rozwijać samych siebie i swoich uczniów. Naszym celem jest podniesienie jakości edukacji we wszystkich szkołach w Polsce z którymi współpracujemy. Dzięki nam dzieciaki zdobywają umiejętności potrzebne im na co dzień nie tylko na wszystkich przedmiotach, ale przede wszystkim w życiu. Pomagamy im odnaleźć pasje, uzdolnienia, odkrywamy talenty. Przygotowujemy uczniów do wyzwań zawodowych czekających na nich w XXI wieku. A poza tym chcemy, aby dzieci wreszcie kochały swoje szkoły!

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Za 5 zł dostaniesz od nas maila z podziękowaniem i kreatywny cytat na dobry dzień. :-)
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Za tę kwotę dostaniesz od nas podziękowanie na fejsie w formie posta. Będziesz także mógł kogoś pozdrowić na naszej ścianie.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Za tyle dostaniesz od nas kreatywną pocztówkę, którą będziesz mógł skolekcjonować lub podarować, ewentualnie wysłać komuś bliskiemu. Wyślemy Ci także w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca pół tony dobrej energii.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Na Olimpiadzie najbardziej chodliwym towarem są pinsy. W każdym roku tworzymy nowe. Za tę kwotę otrzymasz zestaw, który na Olimpiadzie możesz wymieniać na pinsy z całego świata!
Zostań patronem
200 zł / miesiąc
patroni: 0
Za wsparcie w tym progu otrzymasz od nas jeden z naszych wspaniałych gadżetów Destination Imagination. Są wśród nich np. kreatywne koszulki, kubki termiczne, torby.
Zostań patronem
300 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 20
Dziękujemy, że jesteś tak hojnym patronem! Chcielibyśmy, abyś dołączył do grona najważniejszych gości podczas Olimpiady Kreatywności we Wrocławiu. Otrzymasz od nas zaproszenie VIP uprawniające do zajęcia miejsca na płycie, przed sceną. Dodatkowo otrzymasz wyjątkowego Pina-odznakę. Przyznawany jest on przez naszą Fundację, jako podziękowanie osobom, które znacząco przyczyniły się do rozwoju Programu w Polsce.
Zostań patronem