Avatar użytkownika

Dobranocka dla rodziców

15
patronów
370 
miesięcznie
1 070 
łącznie
15
patronów
370 zł 1 070 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
10 zł miesięcznie
Pięknie dziękuję za wsparcie! To dla mnie superważne, że wspierasz moją pracę - wkładam w nią dużo serca, zaangażowania i czasu. A teraz Ty dokładasz do tego wszystkiego swoje ❤️. Do zobaczenia w naszym wspólnym podcaście!
Obrazek progu
20 zł miesięcznie
Pięknie dziękuję za trochę większe wsparcie - to trochę tak, jakbyśmy spotkali się raz w miesiącu na dobrą kawę i ciacho! ❤️Jestem bardzo wdzięczna, że wspierasz moją pracę. Twoje zaufanie znaczy dla mnie meeega dużo, wiesz?
Obrazek progu
60 zł miesięcznie
To już całkiem spora kwota! Dziękuję!
W ramach regularnego wsparcia Dobranocki dla rodziców dostaniesz:

❤ dostęp do zamkniętej supertajnej grupy na Facebooku jak w niższych progach

❤ cotygodniowy turboinspiracyjny newsletter, w którym będę poszerzać tematy poruszane w odcinkach podcastu: podrzucać ciekawostki poszerzające rozmowy z gośćmi i gościniami

❤ zniżki na wybrane produkty outdoorowe: sprzęt, książki, ubrania - nasze sprawdzone ukochane outdoorowe dobro!
Obrazek progu
100 zł miesięcznie
Wow! Stówka miesięcznie to 3 kawki z ciachem na mieście. Dzię-ku-ję! ❤️

W ramach regularnego wsparcia Dobranocki dla rodziców dostaniesz:

❤ dostęp do zamkniętej supertajnej grupy na Facebooku jak w niższych progach

❤ cotygodniowy turboinspiracyjny newsletter, w którym będę poszerzać tematy poruszane w odcinkach podcastu: podrzucać ciekawostki poszerzające rozmowy z gośćmi i gościniami

❤ zniżki na wybrane produkty outdoorowe: sprzęt, książki, ubrania - nasze sprawdzone ukochane outdoorowe dobro!

❤ podziękuję Ci na końcu każdego podcastu w miesiącach, w których mnie wspierasz

❤ krótkie nagrania tylko dla Ciebie, "od kuchni" Dobranocki, w których dzieje się... całkiem sporo
Obrazek progu
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
5 dostępnych miejsc
No Moi Drodzy, Moje Drogie! ❤ Pięc stów co miesiąc to już naprawdę konkret.
Dlatego mam tutaj tylko pięć miejsc dla Patronów i Patronek.

W ramach takiego wsparcia - poza tym, co oferuję we wcześniejszych progach - co miesiąc dostarczę Wam prezent, który jest związany z naszą aktywnością w sieci:

❤ czasem będzie to outdoorowe dobro

❤ czasem piękna i mądra książka

❤ podziękuję Ci na końcu każdego podcastu + w mediach społecznościowych w miesiącach, w których mnie wspierasz

❤ raz na miesiąc połączę się z Tobą, żeby lepiej się poznać i pogadać o życiu ❤❤❤


Jednym słowem, będziemy już naprawdę BLISKO ❤.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Dobranocka dla rodziców w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Podcast Dobranocka dla rodziców to rozmowy o rodzicielstwie, aktywnym życiu z dziećmi i byciem blisko: blisko natury i blisko siebie nawzajem. Podcast prowadzi Karolina Szymańska, autorka bloga OurLittleAdventures.pl, zakochana w outdoorze mama trójki dzieci (i psa!).

Kim jestem?

Dzień dobry, dzień dobry! Nazywam się Karolina Szymańska i od 10 lat - razem z moim mężem Mario - prowadzę bloga dla aktywnych, outdoorowych rodziców Our Little Adventures. Piszemy o podróżowaniu całą rodziną i wspólnym, aktywnym spędzaniu czasu w naturze (#outdoorfamily to my!).

Wierzę, że dzieciństwo to magiczny czas: to, wtedy kształtuje się nasza wrażliwość a to, co z niego zapamiętamy, zostaje na całe życie.

Datego też zarówno na blogu (kampania CHODŹ NA DWÓR!), jak i w podcaście Dobranocka dla Rodziców, staram się wspierać rodziców w aktywnym, outdoorowym życiu z dziećmi, inspirować do życia z otwartą głową, krytycznym myśleniem, ciekawością świata i wrażliwością na drugiego człowieka. 

Dobranocka dla rodziców

Podcast Dobranocka dla rodziców prowadzę od półtora roku - to mój solowy projekt, w którym razem z zaproszonymi przeze mnie ekspertkami i ekspertami, rozwijam tematy związane z rodzicielstwem, aktywnym życiem z dziećmi i byciem blisko: blisko natury i blisko siebie nawzajem. Kocham rozmawiać, kocham zadawać pytania i zastanawiać się, nad tym co, w życiu najważniejsze (wiadomo, że natura, bliskość i relacje!). Wierzę, że to właśnie dzięki rozmowom z ciekawymi, inspirującymi ludźmi możemy się rozwijać, wzrastać i... zmieniać zdanie, poznając zupełnie inny punkt widzenia.

Podcastu można posłuchać zarówno na naszym blogu, jak i m.in. w Spotify.

Do tej pory o cały backstage, którego nie widać: serwery, programy i narzędzia do obróbki i montażu nagrań, do rejestrowania ich, do uploadowania w różne miejsca, do oprawy graficznej, a także o całą pracę związaną z nagraniem i wyprodukowaniem podcastu dbałam sama - finansowaliśmy całość z naszych projektów blogowych. Nie zawsze jednak było to możliwe. Dlatego też podcast nie ukazywał się regularnie. Chciałabym to zmienić!

Dzięki Waszemu comiesięcznemu wsparciu podcast będzie mógł się ukazywać co tydzień. Będę mogła zapłacić zarówno za wszystkie narzędzia i programy potrzebne do produkcji podcastu, jak i dostać wynagrodzenie za swoją pracę. No i zadbać o właściwą promocję, by outdoorowe treści dotarły do jak największej ilości rodzin z dziećmi. 

Co dostajecie w zamian za regularne wspieranie Dobranocki dla rodziców?

1. Cotygodniowy newsletter dla Patronów, w którym będę poszerzać tematy poruszane w odcinkach podcastu: podrzucać ciekawostki poszerzające tematykę, oferować zniżki na wybrane produkty outdoorowe (sprzęt, książki, ubrania, itd.)

2. Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, w której będę zapowiadać tematy kolejnych odcinków podcastu. Będziecie też mogli/mogły zadawać pytania naszym gościom i gościniom podcastowym, proponować tematy i rozmówców, których chcielibyście/chciałybyście usłyszeć.

3. Krótkie nagrania tylko dla Was "od kuchni" Dobranocki dla rodziców.

4. Przy wsparciu za pięć stów (tylko 5 miejsc!): comiesięczne niespodzianki od zaprzyjaźnionych marek outdoorowych.

To jak, dołączasz do grona Patronów i Patronek? 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Dobranocka dla rodziców już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Aneta Koperska
Aneta Koperska
10 zł
Kinga Sikora-Ćwiertnia
Kinga Sikora-Ćwiertnia
100 zł
Monika Szewczyk
Monika Szewczyk
10 zł
Małgorzata Pisarkiewicz
Małgorzata Pisarkiewicz
20 zł
Paulina
Paulina
40 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.