W Patronite od 08.11.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1388

liczba Patronów: 1223

2 patronów
30 zł miesięcznie
1 760 zł łącznie
zdrowie, zwłaszcza reprodukcyjne; edukacja (seksualna); facebook - dwa fanpejdże i zamknięta grupa dla kobiet; dwie książki w drodze; warsztaty dla kobiet w całej Polsce; dobre porody oraz opieka w połogu <3

O Autorze

Cześć,

Nazywam się Kamila, część z Was kojarzy mnie jako Dobre Ciało lub Panią Miesiączkę – to nazwy prowadzonych przeze mnie projektów i ich fanpejdży na FB. Na mojej stronie www staram się regularnie dorzucać ważne według mnie teksty na blog dotyczące kobiecości, seksualności i psychologii.

 

Na co dzień pracuję w gabinecie osteopatii ginekologicznej oraz prowadzę warsztaty dla kobiet jako edukatorka seksualna, instruktorka treningu mięśni dna miednicy oraz doula, czyli towarzyszka porodów.

Czym zajmuję się poza gabinetem?

- piszę i mówię, gdzie tylko mam okazję, o przyjemności płynącej z seksu, samomiłości i bezwstydnego realizowania fantazji;

- jestem samozwańczą adwokatką nielubianej przez część z nas Pani Miesiączki i wraz z Basią Pietruszczak prowadzę pozytywną edukację na temat kobiecego cyklu. Już wkrótce zobaczycie nas w TEDxWUM!

- edukuję na temat roli douli w porodzie i dbam o kobiety w trakcie ciąży, podczas porodu oraz  w połogu;

- okazjonalnie prowadzę dla Was testy gadżetów erotycznych, również pod kątem tego, z którymi warto pracować terapeutycznie w przypadku bolesnego współżycia oraz w porodzie (tak jest!)

- wraz z moimi partners in crime piszę dwie książki dla dziewcząt i kobiet, które już w 2020 będą mogły stanąć na Twojej półce;

- jestem adminką niezwykłej kobiecej grupy na FB, naszej wioski kobiet Girl Gang Dobre Ciało.

 

 

 

 

* Środki od Was są mi potrzebne między innymi jako „fundusz interwencyjny” - często pracuję pro bono i staram się zaoferować każdej trafiającej do mnie kobiecie jakąś pomoc – choćby darmowe zaproszenie na warsztat lub konsultację on-line. Czasem udaje mi się zaangażować do tej pomocy fizjoterapeutów, osteopatów i lekarzy – im więcej trafia do nas kobiet w bólu, których nie stać na pomoc specjalisty, tym częściej myślę o przydatności takiej „skarbonki” – naprawdę możecie realnie pomóc niejednej kobiecie, która cierpi, nie może współżyć lub zajść w ciążę.

* I już mam w głowie kolejne (co najmniej kilka) projekty skierowane do kobiet wykluczonych społecznie (m.in. osadzonych w Zakładach Karnych) lub tych z małych miejscowości, które nijak nie mają możliwości dojechać na moje zajęcia, a także nastolatek  – będę potrzebowała Waszego wsparcia na materiały edukacyjne, bilety/benzynę by móc dotrzeć tam, gdzie mało kto dociera z wiedzą na temat zdrowia reprodukcyjnego, ciała, miesiączki, seksualności i bezpiecznego współżycia.

* Cały czas też poszerzam swoją wiedzę, by móc Wam pomagać jak najbardziej holistycznie – jedne kursy są taniutkie, inne wręcz przeciwnie. 

* Na co dzień jestem też adminką kobiecej grupy na FB liczącej ponad 3.5 tysiąca członkiń. Uwielbiam tę kobiecą wioskę i energię, która się w niej tworzy, ale zarządzanie tak dużą grupą oraz udzielanie w niej porad, to również praca. Dzięki Waszemu wsparci będzie mi łatwiej być z Wami online.

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni