W Patronite od 08.11.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 317

Liczba Patronów: 234

Zostań Patronem
71 patronów
1 215 miesięcznie
12 010 łącznie
zdrowie, zwłaszcza reprodukcyjne i seksualne; edukacja seksualna i miesiączkowa; facebook - dwa fanpejdże i zamknięta grupa dla kobiet; warsztaty dla kobiet w całej Polsce; konsultacje indywidualne w Warszawie; wsparcie w ciąży i w połogu; towarzyszenie w porodach; feminizm.

O Autorze

Cześć,

nazywam się Kamila, a część z Was może mnie kojarzyć jako Dobre Ciało - to nazwa projektu skierowanego do kobiet, który prowadzę od 2015 roku. Jeśli chcesz się dowiedzieć na czym polega moja praca i poczytać lub posłuchać, jak o niej opowiadam, zajrzyj na moją stronę.

Jestem też Matką Założycielką Pani Miesiączki - tu, wraz z Basią, zajmujemy się edukacją menstruacyjną oraz przeciwdziałaniem ubóstwu menstruacyjnemu (chcesz wiedzieć więcej? Zobacz nas na TEDx WUM!)

 

 

Na co dzień pracuję w gabinecie osteopatii ginekologicznej w Warszawie oraz prowadzę warsztaty dla kobiet jako edukatorka seksualna, instruktorka treningu mięśni dna miednicy oraz doula, czyli towarzyszka porodów.

Czym zajmuję się poza gabinetem?

- Piszę i mówię, gdzie tylko mam okazję, o przyjemności płynącej z seksu i samomiłości. Obalam mity na temat orgazmów, masturbacji i kobiecej przyjemności. 

- Jestem adwokatką nielubianej przez część z nas Pani Miesiączki i, wraz z Basią Pietruszczak, prowadzę pozytywną edukację na temat kobiecego cyklu. 

- Edukuję na temat roli douli w porodzie i dbam o kobiety w trakcie ciąży, podczas porodu oraz  w połogu.

- Okazjonalnie prowadzę dla Was testy gadżetów erotycznych, również pod kątem tego, z którymi warto pracować terapeutycznie w przypadku np. bolesnego współżycia.

- Napisałam (wraz z Pauliną Klepacz i Olą Nowak) książkę dla Wydawnictwa Czarna Owca na temat zjawiska slut-shamingu, o której więcej dowiesz się tu oraz tu (na premierę musimy poczekać do zimy 2021 roku).

- Prowadzę poradnictwo online skierowane do kobiet oraz opiekuję się sporą kobiecą społecznością na FB. 

- Cały czas poszerzam swoją wiedzę, by móc Wam pomagać jak najbardziej holistycznie.

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Niedźwiecka o Zmierzchu
Niedźwiecka o Zmierzchu
25 zł miesięcznie
Zuzia Szpila
Zuzia Szpila
10 zł miesięcznie
Malgorzata Halber
Malgorzata Halber
75 zł jednorazowo
Marta Ziemińska
Marta Ziemińska
10 zł miesięcznie
Anna Kuliberda
Anna Kuliberda
5 zł miesięcznie
Pięknodziejka - Isia Zarzycka
Pięknodziejka - Isia Zarzycka
5 zł miesięcznie