Dobre Ciało

W Patronite od 08.11.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 856

Liczba Patronów: 653

Zostań Patronem
Kup na prezent
27 patronów
555 miesięcznie
31 070 łącznie
Czy wiesz, że miesiączka i współżycie nie powinny Cię boleć? Że nawet po doświadczeniu przemocy i traumy możesz znów cieszyć się własnym ciałem? Że są osoby, które wesprą Cię podczas porodu, połogu, poronienia i po okołoporodowej stracie dziecka? Tym właśnie zajmuję się od 2015 r. jako Dobre Ciało

O Autorze

Cześć,

Nazywam się Kamila Raczyńska-Chomyn, jestem edukatorką seksualną oraz menstruacyjną, doulą (towarzyszką kobiet w okresie okołoporodowym), instruktorką treningu mięśni dna miednicy, masażystką kobiet i osobą wspierającą w żałobie po poronieniu oraz okołoporodowej stracie dziecka.

Jestem autorką projektu Dobre Ciało, który realizuję od 2015 roku. Znajdziesz mnie również na Facebooku i Instagramie

Jestem również współautorką dwóch książek:

Oraz dwóch nagradzanych produktów do pielęgnacji intymnej stworzonych we współpracy z marką Szmaragdowe Żuki:

 

Pracuję z kobietami podczas konsultacji indywidualnych i warsztatów, wspieram je podczas porodów i otaczam opieką w trakcie połogu oraz po poronieniu i okołoporodowej stracie dziecka. Pomagam kobietom wrócić do siebie po trudnych zdarzeniach, jak doświadczenie przemocy seksualnej lub położniczej i na nowo cieszyć się własnym ciałem. 

Wspieram kobiety również w poszukiwaniu przyjemności i radości płynącej z eksplorowania ich seksualności oraz obalam mity dotyczące kobiecych ciał i orgazmów. Prowadzę projekt Dobre Ciało, ponieważ wierzę, że każda z nas ma dobre ciało.

Dlaczego Patronite?

Ponieważ wiem, że chcecie wspierać moją pracę aktywistki i edukatorki, a ustawione przeze mnie tu progi (od 5pln miesięcznie) są dostępne w zasadzie dla wszystkich chętnych, by to wsparcie mi dać.

Masa moich działań, to praca pomocowa/interwencyjna, która często jest pracą darmową, ponieważ nie każdą osobę w kryzysie stać na płatne konsultacje. Dzięki Waszemu wsparciu moja praca przestaje być darmowa, co jest spójne z tym, co uważam na temat pomocowej pracy kobiet oraz aktywizmu - wyręczając państwo na wielu polach, aktywistki i aktywiści powinni dostawać za swoją pracę pensję. Po prostu i zwyczajnie.

Poza tym uważam, że nie ma nic bardziej feministycznego niż kobiety wspierające inne kobiety w drodze do niezależności finansowej, samorozwoju i spokoju w zamian za ich aktywistyczną pracę.

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Aleksandra Zawodnik
Aleksandra Zawodnik
Próg: 10 zł
Olga Szarek-Ratkowska
Olga Szarek-Ratkowska
Próg: 50 zł
Karolina Parysz
Karolina Parysz
Próg: 10 zł
Marta Rawłuszko
Marta Rawłuszko
Próg: 25 zł
Anna Barcik
Anna Barcik
Próg: 25 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł