Avatar użytkownika

Dobre Ciało

9
patronów
115 
miesięcznie
35 270 
łącznie
9
patronów
115 zł 35 270 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Nawet nie wiesz ile takie 5pln może zmienić, gdy się je dostaje regularnie. Dziękuję!
Twoja wpłata sprawia, że mogę, a w zasadzie wspólnie MOŻEMY więcej, bo to dla mnie motywacja oraz zachęta do dalszej pracy, ale też docenienie tego, co robię na co dzień. Ludziom często się wydaje, że 5pln „to nic”, że „aż głupio przelewać tak mało”, a to nieprawda! Ja to wsparcie naprawdę odczuwam, a każde 5pln to dla mnie jak usłyszenie zdania „dzięki, dobra robota, ważne rzeczy robisz Kami”, więc dziękuję Ci za to wsparcie😊
10 zł miesięcznie
Dzię-ku-ję!

Twoja wpłata sprawia, że mogę, a w zasadzie MOŻEMY pomóc większej liczbie potrzebujących kobiet oraz dziewcząt.
To, co mogę Ci zaoferować w zamian, to... moja codzienna praca oraz zapewnienie, że Twoja dyszka sprawia, że gdzieś jakaś kobieta dostaje darmowe wsparcie oraz pomoc. Czasem tym wsparciem jest moje nieodpłatne towarzyszenie jako doula kobiecie podczas poronienia, czasem to będzie gościnne darmowe wystąpienie w edukacyjnym podkaście skierowanym do nastolatek.

Wiesz co to jest? To SISTERHOOD na odległość, Siostro!
25 zł miesięcznie
Ej, to naprawdę wzruszające, że wybierasz tę opcję, dziękuję!

Twoja wpłata sprawia, że mogę, a w zasadzie MOŻEMY pomóc większej liczbie potrzebujących kobiet oraz dziewcząt.
To, co mogę Ci zaoferować w zamian, to – bez zaskoczeń - moja codzienna, często niewidzialna praca, na rzecz kobiet i dziewcząt. Czasem tą pracą jest moje nieodpłatne towarzyszenie jako doula kobiecie podczas poronienia, czasem to będzie gościnne darmowe wystąpienie w edukacyjnym podkaście skierowanym do nastolatek.
Twoja wpłata sprawia, że mam na to darmowe/interwencyjne wsparcie siłę i czas, a Ty - pośrednio - dajesz komuś dostęp do wiedzy i pomocy.

Wiesz co to jest? To SISTERHOOD na odległość, Siostro!
50 zł miesięcznie
Ustawiałam ten próg nie bardzo licząc na to, że ktoś się skusi na stałe przelewanie 50pln (może poza moją mamą😉), a tu nagle pojawiasz się TY! To naprawdę poruszające, że wybierasz tę opcję, dziękuję!

To, co mogę Ci zaoferować w zamian, to – ponownie - moja codzienna, często niewidzialna praca, na rzecz kobiet i dziewcząt. Czasem tą pracą jest moje nieodpłatne towarzyszenie jako doula kobiecie podczas poronienia, czasem to będzie gościnne darmowe wystąpienie w edukacyjnym podcaście skierowanym do nastolatek.

Twoja wpłata sprawia, że mam na to darmowe/interwencyjne wsparcie siłę i czas. Dzięki temu, że dostaję od Ciebie wsparcie finansowe, moja aktywistyczna praca nie obciąża mnie i nie wypala, tylko staje się po prostu PRACĄ. Dziękuję!
150 zł miesięcznie
Kurczę, aż nie wiem co powiedzieć (a nie zdarza mi się to często;)
DZIĘKUJĘ!

Jako moja Matronka pomagasz mi wykonywać często niewidzialną, edukacyjną, pomocową i aktywistyczną pracę.
W ramach podziękowania za Twoją hojność zawsze znajdzie się miejsce na moim kobiecym warsztacie dla Ciebie. Jeśli Tobie się już znudzi (lub
jeśli jesteś mężczyzną), to wysyłaj mamę, siostrę, babcię, przyjaciółkę lub sąsiadkę.
500 zł miesięcznie
WSPANIAŁA OSOBO!

Jestem szczerze poruszona Twoją hojnością! Twoja wpłata sprawia, że moja pomocowa, edukacyjna, aktywistyczna praca przestaje być darmowa. Poetycko nazywam to "chuchaniem pod skrzydła", a w rzeczywistości jest to po prostu kawał mojej pensji, za co bardzo Ci dziękuję.

Zawsze znajdzie się dla Ciebie gościnne miejsce na moich warsztatach/webinarach a jako moja Matronka Specjalna dostaniesz również oficjalne podziękowania w moich social mediach (o ile nie chcesz pozostać anonimowa, co oczywiście uszanuję).

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Dobre Ciało w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Czy wiesz, że miesiączka i współżycie nie powinny Cię boleć? Że nawet po doświadczeniu przemocy i traumy możesz znów cieszyć się własnym ciałem? Że są osoby, które wesprą Cię podczas porodu, połogu, poronienia i po okołoporodowej stracie dziecka? Tym właśnie zajmuję się od 2015 r. jako Dobre Ciało

Cześć,

Nazywam się Kamila Raczyńska-Chomyn, jestem edukatorką seksualną oraz menstruacyjną, doulą (towarzyszką kobiet w okresie okołoporodowym), instruktorką treningu mięśni dna miednicy, masażystką kobiet i osobą wspierającą w żałobie po poronieniu oraz okołoporodowej stracie dziecka.

Jestem autorką projektu Dobre Ciało, który realizuję od 2015 roku. Znajdziesz mnie również na Facebooku i Instagramie

Jestem również współautorką dwóch książek:

Oraz dwóch nagradzanych produktów do pielęgnacji intymnej stworzonych we współpracy z marką Szmaragdowe Żuki:

 

Pracuję z kobietami podczas konsultacji indywidualnych i warsztatów, wspieram je podczas porodów i otaczam opieką w trakcie połogu oraz po poronieniu i okołoporodowej stracie dziecka. Pomagam kobietom wrócić do siebie po trudnych zdarzeniach, jak doświadczenie przemocy seksualnej lub położniczej i na nowo cieszyć się własnym ciałem. 

Wspieram kobiety również w poszukiwaniu przyjemności i radości płynącej z eksplorowania ich seksualności oraz obalam mity dotyczące kobiecych ciał i orgazmów. Prowadzę projekt Dobre Ciało, ponieważ wierzę, że każda z nas ma dobre ciało.

Dlaczego Patronite?

Ponieważ wiem, że chcecie wspierać moją pracę aktywistki i edukatorki, a ustawione przeze mnie tu progi (od 5pln miesięcznie) są dostępne w zasadzie dla wszystkich chętnych, by to wsparcie mi dać.

Masa moich działań, to praca pomocowa/interwencyjna, która często jest pracą darmową, ponieważ nie każdą osobę w kryzysie stać na płatne konsultacje. Dzięki Waszemu wsparciu moja praca przestaje być darmowa, co jest spójne z tym, co uważam na temat pomocowej pracy kobiet oraz aktywizmu - wyręczając państwo na wielu polach, aktywistki i aktywiści powinni dostawać za swoją pracę pensję. Po prostu i zwyczajnie.

Poza tym uważam, że nie ma nic bardziej feministycznego niż kobiety wspierające inne kobiety w drodze do niezależności finansowej, samorozwoju i spokoju w zamian za ich aktywistyczną pracę.

 

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Dobre Ciało już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
10 zł
Katarzyna Matusiak
Katarzyna Matusiak
25 zł
Aneta Pondo
Aneta Pondo
10 zł
Anonimowy patron
25 zł
Aleksandra Przeździecka-Kujałowicz
Aleksandra Przeździecka-Kujałowicz
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.