W Patronite od 08.11.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 426

liczba Patronów: 275

40 patronów
535 zł miesięcznie
3 140 zł łącznie
zdrowie, zwłaszcza reprodukcyjne i seksualne; edukacja seksualna i miesiączkowa; facebook - dwa fanpejdże i zamknięta grupa dla kobiet; warsztaty dla kobiet w całej Polsce; konsultacje indywidualne w Warszawie; wsparcie w ciąży i w połogu; towarzyszenie w porodach; feminizm.

O Autorze

Cześć,

nazywam się Kamila, a część z Was może mnie kojarzyć jako Dobre Ciało - to nazwa projektu skierowanego do kobiet, który prowadzę od 2015 roku. Jeśli chcesz się dowiedzieć na czym polega moja praca i poczytać lub posłuchać, jak o niej opowiadam, zajrzyj na moją stronę.

Jestem też Matką Założycielką Pani Miesiączki - tu, wraz z Basią, zajmujemy się edukacją menstruacyjną oraz przeciwdziałaniem ubóstwu menstruacyjnemu (chcesz wiedzieć więcej? Zobacz nas na TEDx WUM!)

 

 

Na co dzień pracuję w gabinecie osteopatii ginekologicznej w Warszawie oraz prowadzę warsztaty dla kobiet jako edukatorka seksualna, instruktorka treningu mięśni dna miednicy oraz doula, czyli towarzyszka porodów.

Czym zajmuję się poza gabinetem?

- Piszę i mówię, gdzie tylko mam okazję, o przyjemności płynącej z seksu i samomiłości. Obalam mity na temat orgazmów, masturbacji i kobiecej przyjemności. 

- Jestem adwokatką nielubianej przez część z nas Pani Miesiączki i, wraz z Basią Pietruszczak, prowadzę pozytywną edukację na temat kobiecego cyklu. 

- Edukuję na temat roli douli w porodzie i dbam o kobiety w trakcie ciąży, podczas porodu oraz  w połogu.

- Okazjonalnie prowadzę dla Was testy gadżetów erotycznych, również pod kątem tego, z którymi warto pracować terapeutycznie w przypadku np. bolesnego współżycia.

- Napisałam (wraz z Pauliną Klepacz i Olą Nowak) książkę dla Wydawnictwa Czarna Owca na temat zjawiska slut-shamingu, o której więcej dowiesz się tu oraz tu (na premierę musimy poczekać do zimy 2021 roku).

- Prowadzę poradnictwo online skierowane do kobiet oraz opiekuję się sporą kobiecą społecznością na FB. 

- Cały czas poszerzam swoją wiedzę, by móc Wam pomagać jak najbardziej holistycznie.

 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem