Dom Diecezjalny TABOR

W Patronite od 30.11.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 829

Liczba Patronów: 1228

Zostań Patronem
Kup na prezent
8 patronów
500 miesięcznie
6 985 łącznie
Tabor jest domem dla każdej wspólnoty i każdego człowieka który pragnie relacji z Bogiem. Nazwa TABOR nawiązuje do biblijnej góry, na której doszło do Przemienia Jezusa. Ufamy, że wielu w tym Domu, tak jak na górze Tabor będzie otrzymywać „błysk przemieniania” przed ważnymi wydarzeniami w życiu.

O Autorze

Dom rekolekcyjny jest dobrym miejscem na rekolekcje i spotkania wspólnoty. Dysponuje dużym zapleczem pomieszczeń, sal konferencyjnych i ogrodem idealnym do spacerów, a także wypoczynku i wyciszenia. Siła tej placówki tkwi w tym, że jest to miejsce omodlone. Do tej pory przez rekolekcje, dni skupienia oraz różne wydarzenia odwiedziło nas wiele grup liczących od ok. 20 do nawet 500 osób.

Rekolekcje i spotkania prowadzili u nas m.in. o. John Bashobora z Ugandy, o. Henrique Porcu i o. Antonello Cadeddu z Brazylii, ks. Jose Maniparambil z Indii, Mary Wagner z Kanady, ks. Piotr Pawlukiewicz, Sylwia i Witek Wilk, Marcin Zieliński, Michał Świderski, ks. Adam Kubiś, ks. Marcin Kowalski, ks. Wojciech Węgrzyniak, o. Adam Szustak OP, o. Tomasz Nowak OP, o. Józef Augustyn SJ, Jadwiga i Jacek Pulikowscy, Monika i Marcin Gajdowie, Monika i Marcin Gomółkowie, Roman Kluska, Arkadio, Tau,   ks. Rafał Jarosiewicz, o. Józef Witko OFM, ks. Marian Rajchel, ks. Dominik Chmielewski SDB, Marcin Jakimowicz, Leszek Dokowicz.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Agnieszka Ptaszkiewicz
Agnieszka Ptaszkiewicz
Próg: 300 zł
Daniel Drozd
Daniel Drozd
Próg: 25 zł
Kasia Rawska
Kasia Rawska
Próg: 40 zł
Anonimowy patron
Próg: 25 zł
Anonimowy patron
Próg: 25 zł