Avatar użytkownika

Domowy Survival

26
patronów
650 
miesięcznie
29 930 
łącznie
26
patronów
650 zł 29 930 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Już ten pierwszy próg wsparcia daje Ci dostęp do korzyści niedostępnych nigdzie indziej.

Po pierwsze, dostajesz przedpremierowy dostęp do naszych filmów na kanale YouTube, bez reklam! Będziesz miał więc dużo większą, niż do tej pory, szansę by skomentować nasz film słowami "pierwszy" (i otrzymać od nas tradycyjną odpowiedź, że "do zmywania"). ;)

Po drugie, udostępniamy Ci miejsce do priorytetowego podsyłania swoich pomysłów na odcinki. Nie każdy będziemy w stanie zrealizować, ale pomysły z tej listy zawsze będą miały dla nas priorytet.

No i oczywiście wymienimy Cię w napisach końcowych na filmie, a dopóki będziesz nas wspierać, będziesz widoczny na Hall of Fame Domowego Survivalu. :)
60 zł miesięcznie
Wspierającym na tym progu udostępnimy do pobrania w wygodny sposób wszystkie nasze dotychczasowe materiały. Zamiast korzystać z jakichś niespecjalnie legalnych narzędzi do pobierania filmów z YT, dostaniesz po prostu miejsce, w którym sukcesywnie będziemy je wszystkie umieszczać. To może jednak trochę zająć (filmów jest u nas na kanale około 300), więc jeśli potrzebujesz któregoś konkretnego, daj znać, wrzucimy go tam w pierwszej kolejności.

Do tego dostaniesz 5% rabatu w naszym sklepie oraz wszystkie korzyści z wcześniejszych progów. :)
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
9 dostępnych miejsc
Jeśli chcesz nas wspierać co miesiąc wyższą kwotą, to jest próg dla Ciebie.

Na tym poziomie dostaniesz też w naszym sklepie 7% rabatu na wszystkie zakupy i korzyści ze wszystkich progów poniżej!
2500 zł miesięcznie
Wybierz 2500 zł
2 dostępne miejsca
Ten próg jest dla firm i patronów instytucjonalnych, którzy chcą wspierać rozwój naszego kanału i przy okazji promować swoją działalność. W zamian za wsparcie na tym progu otrzymasz tytuł sponsora jednego naszego odcinka w miesiącu. Będzie to polegać na przekazaniu (i pokazaniu) na początku filmu (po napisach początkowych), że sponsorem dzisiejszego odcinka jest firma lub instytucja X, która wspiera nas na Patronite.

To także próg dla osób, które chcą nas wspierać a w zamian mieć dostęp do prywatnych konsultacji, szkoleń, wymiany wiedzy i wspólnego opracowywania strategii przetrwania. Przy tym progu wsparcia dostaniesz zamiast sponsoringu odcinka, 4 godziny naszego czasu miesięcznie, do dowolnego wykorzystania na konsultacje, rozmowy telefoniczne czy na Skype. A jeśli będziesz chciał po prostu spotkać się któregoś popołudnia w Warszawie na jakiś bezalkoholowy napój, to też możemy to zorganizować w ramach tych 4 godzin. :D

Naturalnie na tym poziomie należą Ci się też wszystkie nagrody z wcześniejszych progów!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Domowy Survival w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Domowy Survival, czyli vlog i blog o przygotowaniach na sytuacje awaryjne, a więc o tak zwanym nowoczesnym survivalu. Istnieje od 2010 roku i uczy Was, jak przetrwać trudne chwile. Pora wejść na Patronite, by rozszerzyć naszą działalność!

Cześć, z tej strony Krzysiek Lis z Domowego Survivalu, bloga, kanału i podcastu o przygotowaniach i strategiach na sytuacje awaryjne. Tak witam się z Wami od lat produkując nowe materiały na nasz kanał na YouTube i pisując wraz z Arturem Kwiatkowskim artykuły na bloga

Na łamach Domowego od 2010 roku opowiadamy o tak zwanym nowoczesnym survivalu, czyli sztuce przetrwania się na sytuacje awaryjne i kryzysowe. Na brak prądu w gniazdku i wody w kranie, awarię samochodu w środku pustkowia, czy wreszcie na konieczność nagłej ewakuacji z domu, wymuszonej na przykład przez pożar, skażenie chemiczne, czy zagrożenie powodzią.

W 2017 roku wydaliśmy nakładem wydawnictwa Znak/Flowbooks książkę o tym samym tytule

Teraz chcemy robić dla Was jeszcze więcej!

Cele Autora

⌨️ 1,5k, czyli więcej i lepiej!
  • 1 500 zł miesięcznie
  • 850 zł brakuje
43%
W ramach tego progu dostarczymy patronom (i tylko im!) jeden dodatkowy zakulisowy materiał w miesiącu. Coś pomiędzy vlogiem a ścinkami z nieudanych ujęć "behind the scenes". Zobaczycie, jak wygląda produkcja naszych filmów i co robimy oprócz tego.

Po przekroczeniu tej kwoty uruchomimy na blogu zamknięte forum dyskusyjne, do którego nie będziemy przyjmować nowych uczestników, poza Patronami oraz zamkniętą grupę na Discordzie. Oba te miejsca dzięki temu będą miały szansę być wolne od spamu i wypisywanych głupot przez ludzi, którym wydaje się, że pozjadali swoje rozumy. I wreszcie będziemy mieli możliwość zadbać o wymianę informacji i wiedzy na takim poziomie, na jakim jest to niezbędne. Stworzymy więc tam przyjazną przestrzeń do anonimowego dzielenia się swoimi spostrzeżeniami, wiedzą, czy wreszcie rozwiązywaniem Waszych problemów z pomocą społeczności.
🔴 Za 3,5k widzimy się na żywo
  • 3 500 zł miesięcznie
  • 2 850 zł brakuje
18%
Spotkania na żywo to świetna metoda, by porozmawiać o naszych rozterkach i spróbować wspólnymi siłami porozwiązywać problemy, przed którymi stoimy. Wiem to doskonale, bo wszelkiego rodzaju zloty właśnie temu między innymi służą. W ramach tego progu raz miesiącu spotkamy się na godzinną audycję na żywo dla patronów z progu 30 zł i wyższych (na YouTube).

Zapis z tego spotkania będzie dostępny do obejrzenia wyłącznie dla Patronów (ze wszystkich progów). Miej to na względzie przygotowując tematy, które chcesz na tym spotkaniu poruszyć!
🪧 0,5k na nowe podejście
  • 500 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Pięćset złotych to kwota, która pozwoli udostępniać nasze filmy Patronom dwa dni wcześniej i to w dodatku BEZ REKLAM. Po jej przekroczeniu filmy przez pierwsze 48h będą dostępne wyłącznie dla wspierających i będą miały wyłączone reklamy. Dopiero po tym czasie dotrą do reszty subskrybentów i zostaną opublikowane na blogu.

Teraz będziesz mieć jeszcze większą niż do tej pory, szansę na napisanie komentarza "pierwszy" i otrzymanie naszej typowej odpowiedzi "do zmywania". :D

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Domowy Survival już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Marcin Jezewski
Marcin Jezewski
10 zł
Tadeusz Satława
Tadeusz Satława
10 zł
Bartosz Sroka
Bartosz Sroka
60 zł
Tomasz Minkiewicz
Tomasz Minkiewicz
10 zł
Anonimowy patron
30 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.