Domowy Survival

W Patronite od 02.06.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 803

Liczba Patronów: 726

Zostań Patronem
Kup na prezent
24 patronów
630 miesięcznie
22 810 łącznie
Domowy Survival, czyli vlog i blog o przygotowaniach na sytuacje awaryjne, a więc o tak zwanym nowoczesnym survivalu. Istnieje od 2010 roku i uczy Was, jak przetrwać trudne chwile. Pora wejść na Patronite, by rozszerzyć naszą działalność!

O Autorze

Cześć, z tej strony Krzysiek Lis z Domowego Survivalu, bloga, kanału i podcastu o przygotowaniach i strategiach na sytuacje awaryjne. Tak witam się z Wami od lat produkując nowe materiały na nasz kanał na YouTube i pisując wraz z Arturem Kwiatkowskim artykuły na bloga

Na łamach Domowego od 2010 roku opowiadamy o tak zwanym nowoczesnym survivalu, czyli sztuce przetrwania się na sytuacje awaryjne i kryzysowe. Na brak prądu w gniazdku i wody w kranie, awarię samochodu w środku pustkowia, czy wreszcie na konieczność nagłej ewakuacji z domu, wymuszonej na przykład przez pożar, skażenie chemiczne, czy zagrożenie powodzią.

W 2017 roku wydaliśmy nakładem wydawnictwa Znak/Flowbooks książkę o tym samym tytule

Teraz chcemy robić dla Was jeszcze więcej!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Marcin Jezewski
Marcin Jezewski
Próg: 10 zł
Daniel Mare
Daniel Mare
Próg: 30 zł
BB
BB
Próg: 10 zł
Tadeusz Satława
Tadeusz Satława
Próg: 10 zł
Eve
Eve
Próg: 30 zł