Dorota Korotkiewicz

W Patronite od 13.03.2020

Uwielbiam Pana, bo usłyszał głos mego błagania. Pan moja mocą i tarczą Jemu zaufało me serce i doznałem pomocy. Raduje się serce moje I pieśnią Go wysławiam Ps 28,6-7

O Autorze

 

Witajcie dzieci Boże,

Jestem Dorota. Kochani z potrzeby serca mam  pragnienie aby poprzez muzykę oddawać Bogu Ojcu chwałę.

Pragnę aby Pan Jezus był znany, kochany, uwielbiany -dlatego śpiewam ;-) w głebi mojej duszy powstają dżwieki i teksty .Chcę  dzielidż się tym z innymi braćmi i siostrami.  

Dzięki wsparciu jakie otrzymałam do tej pory w tej misji  nagrałam dwa single

-W obecności Twojej Panie 

- Ty umiłowałeś mnie 

. Chciałabym  aby muzyka była nagrywana  w dobrej jakości i dlatego regularne wsparcie  umożliwi mi pracę w studio :-) 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)