Avatar użytkownika

DriftRunner

0
patronów
0 
miesięcznie
24 
łącznie
0
patronów
0 zł 24 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

3 zł miesięcznie
Dziękujemy za wsparcie i witamy w klubie patronów Drftrunnerów. Świetnie, że wspierasz polski wynalazek! Otrzymujesz status Srebrnego Patrona.
5 zł miesięcznie
Każde pięć złotych jest dla nas na wagę złota. Doceniamy to, że dzisiaj zamiast kupić sobie małą kawę na stacji benzynowej wspierasz nas. Witaj Złoty Patronie!
10 zł miesięcznie
Otrzymujesz od nas podziękowanie, wpis na listę Patronów oraz dostęp do prywatnej grupy na FB. Dziękujemy że jesteś z nami Platynowy Patronie i doceniasz to co polskie :)
22 zł miesięcznie
Bardzo nam miło za te dwujeczki. Otrzymujesz od nas tytuł Kryształowego Patrona, dostęp do prywatnej grupy na FB i osobiste podziękowanie na adres email. Pamiętaj sprawdzić SPAM.
50 zł miesięcznie
Widzimy, że wierzysz w sukces DriftRunnerów tak samo jak my. Za przekazanie pięciu dyszek otrzymujesz tytuł Bursztynowego Patrona, dostęp do prywatnej grupy na FB, osobiste podziękowanie poprzez wiadomość email oraz imienny Voucher do wykorzystania w punkcie DriftRunner, który mamy nadzieję powstanie w tym roku prawdopodobnie w Sandomierzu.
99 zł miesięcznie
Dzień dobry Szmaragdowy Patronie. Dziękujemy, że do nas dołączasz i wspierasz Polskie produkty i wynalazki. Dzięki Twojemu wsparciu jesteśmy coraz bliżej uruchomienia sieci punktów z Driftrunnerami. Otrzymujesz od nas dostęp do prywatnej grupy na FB, osobiste podziękowanie na adres email, oraz Personalizowany Voucher do wykorzystania w punkcie DriftRunner który prawdopodobnie powstanie w Sandomierzu. nie zapomnij zabrać rodziny lub znajomych. W punkcie otrzymasz także logowany gadżet niespodziankę.
200 zł miesięcznie
Za tak duże wsparcie w nasz projekt otrzymujesz tytuł Brylantowego Patrona oraz podziękowanie przez e-mail, zaproszenie do prywatnej grupy na FB, Personalizowany Voucher do wykorzystania w punkcie najprawdopodobniej w Sandomierzu, gadżet niespodziankę oraz prezent firmowy. Dziękujemy że nas wspierasz.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora DriftRunner w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć, jestem twórcą innowacyjnych technologii. Chciałem zaprosić Cię do wsparcia moich projektów. Jednym z nich jest Driftrunner - pojazd o napędzie eliptycznym.

Chciałbym Ci opisać pokrótce historię powstania DriftRunnerów, przedstawić moje plany i cele oraz zachęcić do udziału w zbiórce, dzięki której uzyskam szansę na produkcję.

Co to jest DriftRunner i jak powstał?!

DriftRunner, to najprościej pisząc, pojazd trójkołowy eliptyczny wymyślony, zbudowany i zgłoszony do patentu trzy lata temu.

Pewnego dnia obudziłem się z myślą, że muszę coś zbudować, coś, czego jeszcze na świecie nie ma. Po kilku tygodniach przebywania w garażu, wiercenia, cięcia, gięcia, skręcania, wykonywania testów, kilku siniaków i przypalonych spawarką spodni, byłem gotów przekazać całemu światu, że zbudowałem coś, czego nie da się sklasyfikować do kategorii żadnych pojazdów.

Po udanych testach i próbach przyszedł czas na zamianę spawarki na klawiaturę komputera i przygotowanie dokumentacji patentowej, z którą udałem się do Warszawy, gdzie w Urzędzie Patentowym RP zgłosiłem DriftRunnera.

Jak działa DriftRunner?

Pojazd uruchamiany jest za pomocą siły mięśni nóg i rąk, a także może być napędzany silnikoprądnicą.

Zależało mi na tym, aby podczas jazdy pracowały praktycznie wszystkie partie mięśni, a nie tylko same nogi. Osoba jadąca na DriftRunnerze wykonuje podobne ruchy jak podczas biegu czy nordic walking.

W zasadzie sercem pojazdów jest przednie koło, w którym znajduje się cały napęd. Jeden model zawiera silnikoprądnicę, za pomocą której możemy wspomagać jazdę lub podczas ćwiczeń stacjonarnych doładowywać akumulatory, mamy także gniazdo USB. Tak dobrze czytasz, można nimi ćwiczyć w domu.

Oprócz tego DriftRunnery wyposażone są w biegi do przodu oraz wsteczny, hamulce, sterowanie w rękojeści i sprzęgło wychylne.

Zapraszam do obejrzenia filmiku:

 

Najważniejsze funkcje DriftRunnera:

 • praca najważniejszych partii mięśni;
 • przemieszczanie się w terenie;
 • treningi w domu;
 • budowa kompaktowa ułatwiająca łatwe przechowywanie i transport w bagażniku auta.
 • silniko-prądnica - wspomaganie jazdy silnikiem lub jazda elektryczna lub za pomocą samych mięśni;
 • gniazdo USB - ładowanie urządzeń np.: smartfon itp.;
 • biegi do przodu;
 • bezkolizyjny bieg wsteczny;
 • amortyzatory;
 • hamulce tarczowe;
 • sprzęgło wychylne;
 • wszystkie podzespoły napędowe umieszczone wewnątrz koła;
 • możliwość regulacji obciążenia podczas treningu stacjonarnego i ładowania akumulatorów;
 • sterowanie za pomocą przekładni manualnej;
 • możliwość rozbudowy na gamy innych pojazdów;

Co się działo przez ostatnie lata?

Ostanie lata były pełne nowych doświadczeń. Podczas prezentacji pojazdów otrzymałem wiele miłych słów uznania, dyplomów i medali. Z rodziny i przyjaciół stworzyłem mały zespół, który mi pomaga jak tylko może. Własnymi siłami zrobiliśmy też stronę www, utworzyliśmy kanał na YouTube i założyliśmy Fanpage na FB.

Prezentowałem DriftRunnery na międzynarodowych targach w Katowicach oraz Krakowie oraz Nadarzynie (pojazdy zostały nagrodzone złotymi medalami i dyplomem w dziedzinie innowacyjności). Na wszystkich tych imprezach, DriftRunnery cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, każdy chciał się przejechać nie zależnie od wieku. Te doświadczenia były bardzo motywujące i stały się mocnym gruntem do podjęcia dalszych kroków - chęci produkcji, sprzedaży oraz wynajmu DriftRunnerów.

Urząd Patentowy RP w 2019 roku udzielił patentu na DriftRunnera! :-)

Co dalej?

Mam dwa pojazdy i jeden prototyp, patent i mały zespół ludzi. Na chwilę obecną myślę o stworzeniu punktów wynajmu, gdzie będzie można się przejechać oraz o sprzedaży pojazdów w Polsce.

Aby ruszyć z miejsca, potrzebne mi są duże fundusze na certyfikaty, wyjazdy na targi i promocje, linie produkcyjną, stworzenie punktów wynajmu, sieć sprzedażową. Bez waszego wsparcia to się nie uda.

Tutaj znajdziesz DriftRunnera:

Strona www -

www.driftrunner.com

Kanał YouTube -

video prezentacja DriftRunner

Facebook -

https://www.facebook.com/DriftRrunner/

Cele Autora

Marketing/reklama
 • 4 500 zł
 • 4 476 zł brakuje
0%
Będzie nam także potrzebna reklama w formie ulotek, plakatów oraz przeprowadzenie kampanii reklamowej w mediach społecznościowych
Wyposażenie punktu wynajmu Driftrunnerów
 • 8 000 zł
 • 7 976 zł brakuje
0%
Wyposażenie punktu wynajmu Driftrunnerów jest pierwszym krokiem aby móc się pokazać i zacząć się rozwijać w tym kierunku. Bez odpowiedniego wyposażenia w tym zakup namiotu, stolików, krzeseł, banerów, infrastruktury w postaci pachołków, znaczników terenu itp.: nie będzie możliwości profesjonalnego zaprezentowania się.
Wyprodukowanie dwóch Driftrunnerów
 • 18 000 zł
 • 17 976 zł brakuje
0%
Te pieniądze przeznaczymy na wyprodukowanie dwóch egzemplarzy Drfitrunnerów, które posłużą jako wsparcie dwóch już istniejących prototypów.
Zakup samochodu dostawczego do przewozu Driftrunerów
 • 34 000 zł
 • 33 976 zł brakuje
0%
Samochód dostawczy będzie niezbędny do przewozu Driftrunnerów do punktu wynajmu. Auto będzie przystosowane do serwisowania Driftrunerów na miejscu i wyposażone w niezbędne narzędzia do napraw i serwisów w punkcie.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora DriftRunner już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Ania z ekspansja smaku
Ania z ekspansja smaku
5 zł
Anonimowy patron
3 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.