Drugi Seans

W Patronite od 17.05.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 560

Liczba Patronów: 578

Zostań Patronem
Kup na prezent
28 patronów
850 miesięcznie
2 460 łącznie

Pozwoliliście nam odetchnąć!

1 500 zł

miesięcznie

56%

osiągnięto

650 zł

brakuje

Doskonale! Właśnie pozwoliliście nam odetchnąć! Czy wiecie, że przygotowanie jednej recenzji, to dla nas:
- Minimum 5 godzin researchu (czytanie/odsłuchiwanie wywiadów z twórcami; zbieranie szczegółowych informacji o twórcach; oglądanie/odświeżanie sobie w pamięci ich poprzednich dzieł i inspiracji filmowych, kulturowych, historycznych, np. jeśli film jest adaptacją/remakiem, których nie znamy). Jeśli utwór jest bogaty w nawiązania kulturowe albo wyjątkowo nas zaciekawił, research potrafi trwać cały dzień, a nawet kilka dni.
- Minimum 1 godzina dyskusji przed kamerą – to średni czas, jaki poświęcamy na nagranie ok. 30 minutowej recenzji na kanale. Staramy się, aby nasze recenzje były wysokiej jakości, a te 30 minut, które z nami spędzacie, okazało się czasem w pełni przez Was wykorzystanym, podczas którego dowiadujecie się o filmie jak najwięcej.
- Minimum 5 godzin montażu – przygotowanie się do nagrania i samo nagranie, to dopiero połowa sukcesu. Teraz trzeba to wszystko ładnie zmontować, oszlifować i przygotować do wypuszczenia na światło dzienne!
- Minimum 1 godzina prac dodatkowych w ramach tworzenia materiału – recenzja jest już zmontowana i właśnie się renderuje, ale to nie znaczy, że to koniec naszej pracy. Trzeba jeszcze stworzyć miniaturę materiału (tzw. thumbnail), opis, wymyślić hasztagi, no i zacząć promować recenzję w naszych social mediach.
Czas pracy przy przygotowaniu jednej recenzji jest oczywiście orientacyjny, ale szczerze mówiąc rzadko udaje nam się wyrobić w mniej, niż te 12 godzin.
- 10$ - tyle średnio zarabia z reklam na Youtube nasza recenzja kinowa, która ma ok. 3 tys. wyświetleń.
Kwota 1500 zł to dla nas spokój ducha. Oddajemy temu kanałowi, wszystko, co mamy, dlatego dobrze mieć poczucie, że nasza praca jest wypłacalna. To daje nam motywację do dalszego bezkompromisowego działania i najzwyczajniej szansę na przetrwanie. Dziękujemy!

Nic nam więcej nie potrzeba!

2 500 zł

miesięcznie

34%

osiągnięto

1 650 zł

brakuje

Nic nam więcej nie potrzeba! Taka kwota w pełni zaspokaja większość naszych potrzeb. Teraz możemy już poświęcać minimum czasu na inne obowiązki i w pełni oddać się pracy nad Drugim Seansem i jego social mediami. Ta kwota oznacza, że mamy czas na regularne wypuszczanie recenzji premier filmowych oraz realizowanie z większą częstotliwością odcinków specjalnych – analiz klasyków filmowych, nowych cudacznych seriali TVN-u, itd. Będziemy mogli tworzyć to na co my i Wy, nasi Patroni, macie ochotę, bo mając Was, już nie będziemy musieli się martwić, żeby film miał dobre wyświetlenia. Ten próg to nasza wolność i dziękujemy, że nam ją podarowaliście.

Nasza dziura budżetowa się nie powiększa

500 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Żyjemy skromnie, dlatego opłaty za platformy streamingowe, karty Unlimited, bilety do kin studyjnych, sporadyczne dojazdy na pokazy prasowe do Warszawy – w sposób widoczny uszczuplają nasz miesięczny budżet. Dzięki tej kwocie – wspomogliście nas w ten najbardziej podstawowy, kluczowy sposób – nasza dziura budżetowa się nie powiększa. Dziękujemy!
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Mariusz Ogorzelec
Mariusz Ogorzelec
Próg: 15 zł
Weronika 1410
Weronika 1410
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Janek Łęski
Janek Łęski
Próg: 100 zł
Piotr Chmielewski
Piotr Chmielewski
Próg: 10 zł
Bartek  Janiuk
Bartek Janiuk
Próg: 100 zł