Damian Duszczenko

W Patronite od 27.05.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2180

Liczba Patronów: 3142

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
50 miesięcznie
3 280 łącznie

Podstawowe działania w Łodzi

1 000 zł

miesięcznie

5%

osiągnięto

950 zł

brakuje

Ten próg pozwoli mi na podstawowe działania związane ze stowarzyszeniem Łódź dla ludzi, choć nie na ''cały etat''. Dyżury, wydawki, praca polityczna, social media.

Nagłaśnianie problemów w całej Polsce.

2 000 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

1 950 zł

brakuje

Osiągnięcie tego celu pozwoli mi nie tylko na ''podstawowe działania'', ale także na wyjazdy do innych miejscowości i nagłaśnianie tematu osób w kryzysie bezdomności. Oraz stworzenie podcastu/nagrań z osobami w kryzysie bezdomności, specjalistami itd. ok 2 razy w miesiącu. Ciągle dostaje informacje, że coś się dzieje w Kętach, Sieradzu, Bydgoszczy czy Świdnicy. Teraz będę mógł tam pojechać.

Pisanina, czyli książka

3 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

2 950 zł

brakuje

Osiągnięcie tego progu pozwoli mi nie tylko na realizacje rzeczy opisanych w poprzednich progach, ale także spełnienie cichego marzenia, czyli stworzenie publikacji reportażowo-publicystycznej, pisanej niejako w działaniu na temat bezdomności. Wbrew pozorom, temat nie jest książkowo ograny - publikacje pojawiają się jedynie w obiegu naukowym i choć mają swoją wielką wartość, to nie da się ukryć, że nie trafiają do szerokiego obiegu. Do tego potrzebowałbym profesjonalnego redaktora.