Dymitr Cieszko

W Patronite od 02.09.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1373

Liczba Patronów: 1857

Zostań Patronem
3 patronów
135 miesięcznie
2 135 łącznie

Podróż po Polsce

1 500 zł

miesięcznie

9%

osiągnięto

1 365 zł

brakuje

Podróż po Polsce. Bardzo Kocham Nasz Piękny Kraj. Chciałem by zwiedzić, jak najwięcej Polskich Miast i Polskich Wsiej. Większość Polski dla mnie jest nie znaną. Patrze na mapę, i widzę tylko nazwę. Ale nie mam żadnych wspomnień, żadnych wrażeń. Dlaczego? Bo nigdy tam nie byłem. Kraków, Wrocław, Łódź. Katowice, Sopot i tak dalej. Ten spis można przedłużać bardzo długo. To miasta w których nigdy nie byłem. Jaki ze mnie Polak, który nie zobaczył Polskę?
Moi Kochani, jak i zwykle, będziecie mogli zobaczyć moje wrażenia o Naszej Piękniej Polsce. Z różnych miast i wsiej. Po Całej Polsce.
Mam nadzieje, że w tej podróży, uda się spotkać z Wami osobiście. Na przykład. Jadę do Krakowa. Oczywiście po drodze zwiedzam różne miasta i wsi. I akurat po drodze ktoś mieszka z Was, moi drodzy. Ze swojej strony, Bardzo by chętnie spotkał się by z Wami. Poznalibyśmy, Porozmawialibyśmy. Dla mnie to, nie mniej ważne, niż cała ta podróż. Bardzo Kocham Swój Naród. Takich Ludzi, jakimi Jesteście, zawsze chciałem widzieć w swoim najbliższym otoczeniu. Bardzo Dziękuję za to, że Jesteście.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Adam Wnęk
Adam Wnęk
Próg: 30 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Aleksandra Lucinska
Aleksandra Lucinska
Próg: 100 zł