Dymitr Cieszko

W Patronite od 02.09.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1376

Liczba Patronów: 1888

Zostań Patronem
3 patronów
135 miesięcznie
2 135 łącznie
Witam wszystkich na tej stronie. Bardzo Dziękuję za pomoc.

O Autorze

Witam wszystkich. Bardzo Dziękuję za to, że jesteście. Wiecie, jestem Polakiem z Kresów Wschodnich. Dokładnie z Białorusi z miasta Lida. Tak, z tej Lidy, która niedawno była Polskim miastem. Po 2 wojnie światowej, ta ziemia odeszła dzisiejszej Białorusi. Dzięki Wam, będę w stanie zrobić to, o czym zawsze marzyłem. Podróżować i dalej nagrywać filmiki dla Nas wszystkich. Jak wiecie, Bardzo Kocham Polskę i Polaków. Dlatego w planach podróż po naszym Pięknym Kraju. Po naszej Kochanej Polsce. Przez 29 lat mieszkałem na Białorusi i nie wiedziałem prawie nic o Polsce. Szczerze powiedzieć, prawie nic poza miastem zamieszkania i kilkadziesiąt  miejscowości, nic nie zwiedziłem.

Prawie przez całe życie, nie wiedziałem co to jest Polska i co to znaczy być Polakiem. Jak mówiłem, moi dziadkowie, którzy jeszcze byli urodzeni w Polsce. Oni wiedzieli co to jest Prawdziwa Polska. Dlatego Bardzo Kochali Naszą Polskę i Nasz Wspaniały Naród. Całym Sercem Kochali. Moi Rodzice, już nigdy nie wiedzieli co jest Polska. Ojciec już nie żyje. To znaczy, że w Swoim życiu i nie Zobaczył Swój Kraj. Moja Mama, kiedy wszystko się ułoży, jak zaplanowaliśmy, gdy pozwoli na to zdrowie, jeszcze zobaczy Nasz Kraj i Będzie mogła w nim zamieszkać. To jest moje marzenie.

Po tym jak poznałem Naszą, nie lekką historię. To, co przeżyli Nasi Rodzice, Dziadki. Nie Mamy prawa o tym zapomnieć. Dlatego chcę wybrać się w podróż, i pokazać jak dzisiaj żyją nasi Rodacy na Kresach Wschodnich. Z tego co widzę, część Naszego Społeczeństwa, o tym Zapomnieli, czy po prostu nie wiedzą. Że na Kresach Wschodnich, nadal mieszkają TACY SAMI POLACY, jak każdy z nas. Oni tam nie dobrowolne zostały, to było zrobione bez ich zgody. Oni zawsze chcieli  mieszkać u Siebie, w Polsce. 

Jeszcze raz powiem od Całego Serca. Dziękuję Wam za to, że Jesteście.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Adam Wnęk
Adam Wnęk
Próg: 30 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Aleksandra Lucinska
Aleksandra Lucinska
Próg: 100 zł