DZIKIE UCHO

W Patronite od 02.06.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 113

Liczba Patronów: 92

Zostań Patronem
190 patronów
3 620 miesięcznie
Dzikie Ucho to kanał, na którym grupy ludzi mierzy się z zagadnieniami muzyczno/filmowo/telewizyjno/rozrywkowymi. Chcemy szerzyć kulturę popularną różnych dekad wśród różnych pokoleń oraz różnych narodowości!

O Autorze

DROGI DZIKOUSZANINIE!

Jest mi niezmiernie miło, że zajrzałeś na tę stronę!

Dzikie Ucho to kanał tworzony nie tylko dla Ciebie, ale i dzięki Tobie 💛

Ma on na celu szerzyć kulturę popularną różnych dekad wśród ludzi różnych pokoleń. Zależy mi na tym, żeby to co, dobre lub kiedyś popularne nie odeszło w zapomnienie:

 

Zależy mi również na tym, żeby Dzikie Ucho było pewnego rodzaju oknem dla starszych pokoleń na kulturę młodszego pokolenia:

 

Oprócz tego bardzo chciałabym pomóc promować wiedzę o naszym kraju wśród innych narodowości:

 

Jako ostatnia powstała grupa Wokalistów, którzy śpiewająco radzą sobie z zadaniami:

Lubię również od czasu do czasu zaskoczyć innym tematem, również przenoszącym nas do świata nostalgii:

 

Bardzo zależy mi na tym, żeby każdy Patron miał realny wkład w proces tworzenia kanału, stąd proponowane nagrody. 

 

Kim jestem?

Mam na imię Ania. Na co dzień uczę angielskiego - to właśnie praca z młodzieżą oraz z dorosłymi uczniami stała się inspiracją dla kanału.

Często okazywało się, że muszę posiłkować się YouTubem, żeby wytłumaczyć moim uczniom kim był Elvis Presley, czy kim jest Shawn Mendes. Stwierdziłam, że polskiemu YouTubowi przydałby się kanał, który w krótki i często zabawny sposób może przekazać tę wiedzę lub chociażby zainspirować do jej poszerzenia.

Ponieważ kanał sposobał się wielu widzom YouTube'a, jak i również Tobie - mam nadzieję, chciałabym poświęcić mu więcej czasu. Stąd pomysł na Patronite.

Potrzeb jest wiele - aby móc nagrywać odcinki wynajmuję pomieszczenie w studiu. W przyszłości chciałabym zainwestować w lepszą kamerę.

A z rzeczy, których nie widzisz - programy, których używam do przygotowywania odcinków, jak i prowadzenia live'ów wymagają miesięcznych lub rocznych subskrypcji. Wsparcie, jakie otrzymuję jest dla mnie ogromną pomocą.

Podsumowując: dziękuję, że jesteś! Każda kwota jest ogromną pomocą i liczę na to, że wspólnie stworzymy wspaniały kanał 💛

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Emilia Stępska
Emilia Stępska
Próg: 20 zł
AbStRa
AbStRa
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Tomek Mak
Tomek Mak
Próg: 50 zł
Jan Łuka
Jan Łuka
Próg: 20 zł
Asia Machowiak
Asia Machowiak
Próg: 20 zł