ePapierosek.com

ePapierosek to program o tematyce metalurgicznej

O Autorze

ePapierosek to program mający na celu przybliżenie zainteresowanym świata EIN od podstaw.

Naszym, a także moim osobistym założeniem jest wytłumaczenie każdej niejasności dotyczącej elektronicznych papierosów zaczynając od ich przeznaczenia, przez działanie na płaszczyźnie chemicznej, fizycznej i biologicznej, po przybliżenie użytkownikom jak najwyższego komfortu wynikającego z najbardziej dopasowanego wyboru urządzenia odpowiadającego naszym indywidualnym potrzebom.

Program dzieli się na cztery wyraźne serie:

1. Recenzje - Opis i przybliżenie działania danego zasilania/parownika; podanie parametrów oraz założeń działania podanych przez producenta; obiektywne sprawdzenie działania urządzenia w rzeczywistości; a także wypunktowanie w dalszej perspektywie plusów i minusów danego produktu.

2. Kompendium Wiedzy - Krótsze oraz dłuższe filmy mające na celu wytłumaczenie działania EIN od podstaw. Zaczynając od przedstawienia po co taki sprzęt został stworzony, przez to jak dokładnie działa, na jakich płaszczyznach, na co się dzieli i jak użytkować dane sprzęty reprezentujące DL oraz MTL; po wpływ e-papierosów na organizm pod kątem biologicznym, ich funkcje chemiczną, a także wytłumaczenie od podstaw w aspekcie fizycznym co jak i dlaczego działa.

3. Premixy - Subiektywna ocena smaku płynów z danej serii, dzięki której użytkownik będzie wiedział jakich płynów unikać, a nad którymi warto się zastanowić przy okazji najbliższej wizyty w vapeshop'ie.

4. Podcasty - Seria mająca na celu uzupełnienie Kompendium Wiedzy w sposób mniej skondensowany i bardziej przystępny. Mniej merytoryki naukowej, więcej odniesień do sytuacji codziennych dotyczących danego tematu z doświadczeń prowadzących

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)