W Patronite od 13.01.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1559

Liczba Patronów: 1626

Zostań Patronem
Kup na prezent
5 patronów
153 miesięcznie
1 553 łącznie

Kolejna podróż z dźwiękiem

250 zł

miesięcznie

61%

osiągnięto

97 zł

brakuje

Tak jest, tyle średnio przeznaczam na nuty do kolejnych mixów, muzyka kosztuje, a są to dobrze zainwestowane monety, bo trafiają bezpośrednio do Artystów. Muzykę kupuję na profilach Bandcamp, Junodownload, Beatport. Czyste zasady, przyjemne z pożytecznym:)

Co zyskujesz Ty jako Patron? Kolejną dźwiękową podróż muzyczną, przefiltrowaną przez moje uszy i zgraną moimi dłońmi, dostęp do pełnej tracklisty utwórów wraz z linkami do profili Artystów. Dozgonną dźwięczność i obecność na liście Patronów zamieszczaną przy każdym kolejnym wideo na YouTube.

Spersonalizowane wideo

666 zł

miesięcznie

22%

osiągnięto

513 zł

brakuje

Koszta i czas montażu - to spory wydatek. Chcę by w przyszłości każdy kolejny mój mix miał również wciągającą oprawę wideo. Na tym etapie sam uczę się montażu od zera, ale bardzo chętnie uruchomię kontakty wśród znajomych mi grafików i ludzi z branży filmowej by szata wizualna była na wysokim poziomie i rezonowała z dźwiękową podróżą, którą wykręcę.

A póki co zostaje mi forma statyczna czyli jpg jak tło filmów. I przy każdym też chwilę zajmuje wymyślenie tego co chcę by zagościło na froncie wizualnym. Jak coś zapraszam zajrzeć na mój YT i sprawdzić co do tej pory zagościło jako tło moich mixów. Część z tych obrazów to dzieła moich znajomych, do których zgłosiłem się z prośbą o wykonanie lub udostępnienie swoich prac (dziękuję Wam z całego serducha, że się zgodziliście!). I chciałbym utrzymać ten trend zdrowej promocji sztuki, jaką jest obraz i dźwięk. Bez ciśnienia, na swobodnie - bez milionów wyświetleń, monetyzacji, sztucznej promocji, reklam. Tylko ja, Ty i muzyka :) No i solidny odbiór świadomego słuchacza.

Progres pomysłów

1 500 zł

miesięcznie

10%

osiągnięto

1 347 zł

brakuje

Trochę od czapy, bo na teraz nawet nie wiem jak wyjdzie z dalszym rozwojem kanału. Ale! Każdą złotówkę patronejtową wykorzystam na działanie i progres, tyle wiem. Cele i plany? Dosprzętowić się w dobry mikrofon, kamerkę, marzy mi się też Akai MPC ONE (https://www.djshop.pl/i20168,akai,akai-mpc-one.html), by zacząć tworzyć swoje produkcje. Również jakiś tablet graficzny, by rozwijać swoje grafiki i przelewać pomysły z głowy w czasie ekspresowym. Oczywiście poświęciłbym osobne filmy na te działania :) Także tak to wygląda na teraz.

Z tej kwoty część środków przeznaczyłbym również na merch dla Patronów: kubek, zapalniczka, t-shirt, bluza? - mocno limitowane ilości. Tak by móc podziękować za wsparcie patronejtowe funkcjonalnym gadżetem.

Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Marcin Pawłowski
Marcin Pawłowski
Próg: 10 zł
Maciej Ziębicki
Maciej Ziębicki
Próg: 3 zł
Anonimowy patron
Próg: 30 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
Anonimowy patron
Próg: 30 zł
Kamil Kwiatkowski
Kamil Kwiatkowski
Próg: 50 zł