Avatar użytkownika

Krzysiek Pokorski - ekocentryk.pl

1
patron
10 
miesięcznie
140 
łącznie
1
patron
10 zł 140 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
To mój ulubiony próg na Patronite - symboliczny a najistotniejszy, gdyż Ty prawie nie poczujesz, że wspierasz, a ja poczuję, że budujesz i mnie i misję, którą wybrałem prywatnie i zawodowo. Piątka!
10 zł miesięcznie
Dzięki tej kwocie docieram do jednego dziecka w kolejnej szkole, której ograniczony budżet nie pozwala na sfinansowanie edukacji klimatycznej. Nie omieszkam przekazać uczniom podczas zajęć, że to właśnie dzięki Tobie mogą mieć takie ważne i ciekawe zajęcia :) Essa!
25 zł miesięcznie
To wsparcie umożliwia sfinansowanie zakupu zużywalnych materiałów biurowych i dydaktycznych, niezbędnych do realizacji 45-minutowej lekcji klimatycznej dla 1 klasy w jednej w szkole. Bez Ciebie to się nie wydarzy, a dzieciaki na pewno się tym dowiedzą :) No i elegancko!
50 zł miesięcznie
To koszt 1 godziny pracy poświęconej na opracowywanie kolejnych scenariuszy lekcji na temat ochrony planety (niestety) przed jej podobno najbardziej rozwiniętymi mieszkańcami. Jako Patron otrzymasz ode mnie wybrany scenariusz lekcji klimatycznej, bo być może sam będziesz chciał o tym opowiedzieć w swojej szkole :) Brawo Ty!
100 zł miesięcznie
Fundujesz zakup 1 modelu samochodu napędzanego energią słoneczną, dzięki któremu dzieci doświadczają jej wad i zalet. No i nie może być inaczej, sam również otrzymasz taki model (zobaczyć go możesz w Galerii), abyś mógł się przekonać, że to działa :) Mega szacun!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Krzysiek Pokorski - ekocentryk.pl w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Między marzeniem a spełnieniem jest luka. Moim marzeniem jest bezpieczny świat, wierzę, że Twoim też. A do jego spełnienia potrzebne jest działanie. Ja działam edukując o klimacie oraz źródłach energii, Ty możesz pomóc w spełnianiu się naszego marzenia. Zostając Patronem wypełniasz lukę.

Spójność, ekologia, zdrowy dystans i empatia to wartości, którymi kieruję się w moich wyborach życiowych. Nazywam się Krzysiek Pokorski i jestem ekocentrykiem.#Ekocentryk, czyli kto?
To ktoś z szeroko pojętego #centrum, ktoś kto ma całkiem blisko do każdego człowieka i równie całkiem daleko do każdej skrajności.

A co z tym #eko?
Eko to dla mnie pojemna postawa objawiająca się wrażliwością na otaczający świat i wszystkich jego mieszkańców, a także troską o naszą bezpieczną przyszłość.

 

ekocentryk.pl

Może zabrzmi to dość poważnie i pompatycznie, jednakże doszedłem do takiego momentu w życiu, gdzie najistotniejsza stała się spójność między tym, co ważne osobiście, i tym, w czym mogę się realizować zawodowo. W skrócie – mam misję.
 

Jako mąż podobnie jak ja oddanej naturze żony oraz tata dwóch ciekawych świata i upatrujących w nim bezpiecznej przyszłości synów, nie chcę marnować czasu, jaki został nam na dokonanie gruntownych przemian, w tym szczególnie transformacji energetycznej. Dlatego powstała firma ekocentryk.pl, a ja postawiłem na edukację i bezpośrednią pracę z ludźmi. 
 

Zapraszam do współpracy i wspierania – zróbmy razem coś ważnego!

Cele Autora

Walczymy o bezpieczną przyszłość! A ta walka zaczyna się od edukacji, dlatego moim celem są comiesięczne cykle lekcji klimatycznych dla publicznych Szkół Podstawowych.
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 2 990 zł brakuje
0%
W pracy edukatora doświadczyłem już nie raz, że dla mniej "prestiżowych" szkół lub tych z małych miejscowości, barierą nie do przebycia są finanse. A przecież zwiększanie świadomości na temat zmian klimatu oraz roli źródeł energii w tym procesie dotyczy całego społeczeństwa.

Dzięki Twojemu wsparciu mogę każdego miesiąca zrealizować bezpłatnie dla jednej publicznej Szkoły Podstawowej pełny cykl zajęć klimatycznych, na który składa się 5 godzin lekcyjnych z trzema klasami.

Zobowiązuję się do zdawania relacji Patronom (poprzez ten profil) z każdego zrealizowanego cyklu lekcji. Nagrodą dla Was, a także dla mnie, są otwarte oczy i głowy tysięcy uczniów oraz przekonanie, że dzięki dostępności edukacji klimatycznej duża część z nich w przyszłości podejmować będzie mądre i środowiskowo odpowiedzialne decyzje.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Krzysiek Pokorski - ekocentryk.pl już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
10 zł
Ola Długopolska-Wojciechowska
Ola Długopolska-Wojciechowska
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.