ekstra introwertyczka

W Patronite od 30.07.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie
Cześć! Z tej strony Klaudia. W internecie działam jako ekstra introwertyczka już od 2016 roku. Wszystko zaczęło się od miłości do słów i obserwowania świata. To z tych powodów powstał mój blog.

O Autorze

Jak wiadomo szukanie pomysłu na siebie w sieci jest równie trudne jak szukanie odpowiedniego pseudonimu. W moim przypadku to nazwa była pierwsza. Nigdy nie mogłam się zdecydować na to czy więcej we mnie ekstrawertyczki czy może jednak introwertyczki. Ale od czego jest minimalna kreatywność? W ten sposób powstała ekstra introwertyczka. Chwilę później powstał blog.

 Blog powstał jesienią 2016 roku i był dla mnie sposobem na nudę. Z czasem zamieniał się w coraz większą pasję. W prostych słowach można go określić jako blog w tematyce lifestyle. Tam poruszam tematy które poruszają mnie najmocniej. Znajdują się tam bardzo luźne wpisy , te z samych początków mojego pisania jak i te poważniejsze w których poruszam temat chorób psychicznych czy samoakceptacji. Spokojnie, zdecydowanie nie bawię się tam w psychologa. Opisuję tylko własne życie i własne doświadczenia. 

Jednak pisanie o życiu nie jest jedyną rzeczą którą uwielbiam robić. Są też książki. Przez "książki" rozumiem; czytanie książek, pisanie o książkach, mówienie o książkach i polecanie książek innym osobom. Już na blogu czy na Instagramie możecie znaleźć kilka recenzji, które udało mi się napisać ale chcę ruszyć z tym o krok dalej! 

to miejsce, które pełną parą ruszy w 2020 roku! Miejsce na Youtube gdzie będziecie mogli usłyszeć jak opowiadam o książkach. Mam cichą nadzieję, że będzie to miejsce pełne miłości i pasji. Miejsce idealne dla miłośników książek. 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem