W Patronite od 15.04.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
200 łącznie

Tworzenie projektów partycypacyjnych i zaangażowanych społecznie

2 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 000 zł

brakuje

Zrealizowałam dotychczas kilkadziesiąt projektów, których głównym medium jest haft. Poruszałam w nich tematy bliskie mi jako kobiecie, artystce, matce, człowiekowi. Okazuje się, że dotykają czułych miejsc także u innych. Szczególnie duży odzew mam od kobiet.
Ostatni rok to czas intensywnego przyglądania się tematom społecznym, kobiecym. Zaczęłam eksperymentować z nowymi materiałami. Tworzę instalacje, rzeźby, performatywne działania. Wykorzystuję w nich zarówno haft, tkaniny ale także inne materiały, przedmioty, obiekty. Z reguły są to materiały z recyklingu.
Bardzo interesuje mnie partycypacyjne tworzenie sztuki i zapraszanie do współtworzenia i uczestnictwa w moich projektach innych osób. Dotychczas były to głównie kobiety. Dzięki temu także stworzyłam projekty takie jak: Synchroniczność, Ukrzesłowienie, Uwolnić piersi. Zaczęłam też długofalowy projekt O_KRĘGI.
W najbliższym czasie chcę poeksperymentować z tematami, i zacząć włączać w swoje projekty także mężczyzn.

Szukając osób chętnych do współdziałania - korzystam z moich artystycznych profili na fb i instagramie.
Chcę żeby taką rolę spełniał także mój odświeżony profil na Patronite.
Mam nadzieję, że trochę się to miejsce rozrusza i pozwoli mi na rozwijanie mojej pasji oraz robienie coraz ciekawszych i angażujących projektów.

Do usłyszenia!
Ewa

ps. w opisie progu "10 pln" - jest nieaktualne już info o uwzględnieniu w napisach końcowych filmu. Film powstał już dwa lata temu. Reszta bez zmian. :)
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł