Fakty o żywności

W Patronite od 21.01.2019

Mam na imię Asia. Jestem absolwentką kierunku Technologii Żywności na Wydziale Nauk Żywienia Człowieka i Konsumpcji SGGW w Warszawie. Interesuję się zagadnieniami związanymi z żywnością, żywieniem i zdrowiem. Tworzę popularnonaukowe artykuły oraz grafiki oparte na badaniach naukowych.

O Autorze

Kim jestem?

Mam na imię Asia, od 2017 roku prowadzę stronę Fakty o żywności. Jestem absolwentką kierunku Technologii Żywności na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW w Warszawie. Moja specjalizacja to Rynek Żywności i Konsument.

Interesuję się żywnością oraz dodatkami do żywności i tworzę artykuły oparte na badaniach naukowych.

Chcesz zobaczyć czym się zajmuję, zapraszam na stronę: faktyozywnosci.pl

______________________________________________________________

Dlaczego stworzyłam tą stronę?

Powodem założenia strony była obserwacja, że w Polsce brakuje świadomości zagrożeń wynikających ze złej  czy nieodpowiedzialnej diety. W Internecie krąży wiele niejasnych i sprzecznych informacji o żywieniu. Tworząc faktyozywnosci.pl chciałam zmienić zaistniałe zjawisko, podnieść świadomość społeczną i promować dobre zachowania żywieniowe. W moich artykułach czytelnik znajdzie odnośniki w formie przypisów do badań naukowych polskich, jak i zagranicznych. Powoduje to, że czytelnik analizując, czy docierając do przytoczonych badań może wyrobić sobie własne zdanie. 

Za pośrednictwem strony nie są reklamowane żadne firmy ani produkty.  Prowadzenie strony traktuję jako pasję. Chciałabym, aby czytelnicy poszerzali ją razem ze mną, mając jednocześnie wpływ poruszane tematy. Rozwój witryny i rosnące grono odbiorców powoduje, że wymaga ona są coraz większych nakładów finansowych.  Dlatego zdecydowałam się utworzyć profil na tym portalu.       

Na profilu facebookowym również znajdziesz oceny produktów, a na stronie porównania produktów dostępnych na rynku żywnościowym.

Za każde wsparcie serdecznie dziękuję i postaram się, żeby to były dobrze wydane pieniądze, które uświadomią społeczeństwo, że żywić można się dobrze, tylko trzeba chcieć.

Poniżej kilka grafik, które stworzyłam:

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)