Filozofia Po Prostu

W Patronite od 23.12.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 530

Liczba Patronów: 332

Zostań Patronem
Kup na prezent
52 patronów
820 miesięcznie
3 530 łącznie
W moim podcaście opowiadam o teoriach, pomysłach, debatach i dylematach filozoficznych, które zmieniły i wciąż zmieniają nasze postrzeganie świata. Filozofię przedstawiam w przystępnej formie, do której nie potrzebna jest żadna poprzedzająca wiedza. Wystarczy, że lubisz myśleć i stawiać pytania! :)

O Autorze

Cześć! Nazywam się Karolina i prowadzę podcast Filozofia Po Prostu, gdzie przybliżam Wam filozofię w przystępnej, przyjemnej formie. Chcę walczyć z przeświadczeniem, że filozofia jest nudna, trudna, czy elitarna. To wszystko nieprawda! Filozofia jest otwarta dla wszystkich, którzy lubią myśleć i zadawać pytania.

Podcastu możesz posłuchać na: https://anchor.fm/filozofia-po-prostu

  O mnie:

Prywatnie jestem studentką filozofii, a oprócz tej pięknej dziedziny interesuję się także sztuką i literaturą, piszę do szuflady (a raczej do folderu na laptopie ;). Uwielbiam przebywać na łonie natury, najlepiej z moim adoptowanym kundelkiem. Tworzenie podcastu to dla mnie ogromna satysfakcja, ponieważ czuję, że robię coś, co ma sens. Z filozofią wiążę swoją przyszłość – w przyszłości chcę zostać wykładowczynią akademicką, aby móc dalej rozpalać pasję w ciekawych umysłach :)


Dlaczego warto wesprzeć Filozofię Po Prostu?

Tworzenie podcastu o czymś, co kocham, jest niezwykle cudowne i ogromnie satysfakcjonujące. Robię to z pasji i robiłabym to nawet, gdybyśmy żyli w prawdziwej utopii, gdzie wszyscy mają wszystkiego pod dostatkiem. Problem jednak w tym, że nie żyjemy w takiej utopii, a podcast to czasochłonna i kosztowna praca. Za każdym półgodzinnym odcinkiem kryją się długie godziny pracy – przygotowanie, rozpisanie materiału, nagranie i obróbka. To też koszty sprzętu, który niestety jest drogi.

Dlatego miło, że tutaj jesteś. Jeżeli chcesz wesprzeć moją misję popularyzacji filozofii i wynagrodzić moją pracę, będę Ci za to niesamowicie wdzięczna. Dzięki Tobie będę mogła się dalej rozwijać, tworzyć więcej i częściej.


Bardzo Ci dziękuję za Twój czas spędzony na czytaniu tego opisu. Życzę Ci dobrego dnia fascynujących intelektualnych podróży, droga myślicielko i drogi myślicielu!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Paweł Litwinowicz
Paweł Litwinowicz
Próg: 20 zł
Paweł Gliwny
Paweł Gliwny
Próg: 10 zł
Kuba Dziadosz
Kuba Dziadosz
Próg: 10 zł
Piotr Romanowski
Piotr Romanowski
Próg: 10 zł
Foo Bar
Foo Bar
Próg: 10 zł