Avatar użytkownika

Filozofia Życia - Zosia Wilk

0
patronów
0 
miesięcznie
650 
łącznie
0
patronów
0 zł 650 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękuję Ci, że jesteś i wspierasz moje działania. Twoja wpłata daruje mi czas, który mogę poświęcić na rozwój projektu.
10 zł miesięcznie
Podwójne dzięki Ci, że jesteś i wspierasz moje działania. Twoja wpłata daruje mi czas, który mogę poświęcić na rozwój projektu.
25 zł miesięcznie
Wybierz 25 zł
10 dostępnych miejsc
Jesteś supebohaterką! Jako bonus, Twoje imię (lub, jeśli wolisz, nazwa użytkowanika) pojawi się na koniec nagrania odcinka w ramach mojej wdzięczności dla Ciebie :)
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
5 dostępnych miejsc
Twoje imię nie tylko pojawi się na końcu odcinka, również otrzymasz ode mnie spersonalizowane 15-30 sekundowe nagranie z podziękowaniem i zapowiedzią przyszłego gościa odcinka... przed wszystkimi!🤫

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Filozofia Życia - Zosia Wilk w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Tworzę podcast dla ambitnych i odważnych kobiet które chcą znaleźć harmonię w życiu. Rozmawiam z inspirującymi gościniami o samorozwoju, samoakceptaji i spełnieniu zawodowym.

Nazywam się Zosia Wilk i prowadzę projekt Filozofia Życia, w którym inspiruję ambitne i odważne kobiety do kreowania harmonijnego życia w zgodzie ze sobą.

Do mojego podcastu Filozofia Życia zapraszam inspirujących ludzi sukcesu i pytam o ich drogę samorozwoju, samoakceptacji i spełnienia zawodowego.

Chcę pokazać, że opiekując się swoimi potrzebami holistycznie, możemy osiągać sukcesy na własnych warunkach. Projekt Filozofia Życia to podcasty, to artykuły, to karty pracy, to dyskusje. To wsparcie i inspiracja od społeczności, której stajecie się częścią.

Moim celem na kolejny rok to robienie tego wszystkiego bardziej i huczniej!

Zapraszam Cię serdecznie do dołączenia do naszej społeczności.

 

Odważna, ambitna kobieto. Jaka jest Twoja filozofia życia?

 

Cele Autora

Regularne tworzenie podcastów i materiałów
  • 500 zł miesięcznie
  • 500 zł brakuje
0%
Te pieniądze opłacają co miesięczny koszt hostingu stron i narzędzi, delegowanie transkrypcji podcastu, tworzenie kart pracy, montowanie odcinków podcastu. Pozwalają mi na rozwój podcastu!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Filozofia Życia - Zosia Wilk już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
25 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.