Filozofia Życia - Zosia Wilk

W Patronite od 18.05.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2493

Liczba Patronów: 2782

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
25 miesięcznie
300 łącznie
Tworzę podcast dla ambitnych i odważnych kobiet które chcą znaleźć harmonię w życiu. Rozmawiam z inspirującymi gościniami o samorozwoju, samoakceptaji i spełnieniu zawodowym.

O Autorze

Nazywam się Zosia Wilk i prowadzę projekt Filozofia Życia, w którym inspiruję ambitne i odważne kobiety do kreowania harmonijnego życia w zgodzie ze sobą.

Do mojego podcastu Filozofia Życia zapraszam inspirujących ludzi sukcesu i pytam o ich drogę samorozwoju, samoakceptacji i spełnienia zawodowego.

Chcę pokazać, że opiekując się swoimi potrzebami holistycznie, możemy osiągać sukcesy na własnych warunkach. Projekt Filozofia Życia to podcasty, to artykuły, to karty pracy, to dyskusje. To wsparcie i inspiracja od społeczności, której stajecie się częścią.

Moim celem na kolejny rok to robienie tego wszystkiego bardziej i huczniej!

Zapraszam Cię serdecznie do dołączenia do naszej społeczności.

 

Odważna, ambitna kobieto. Jaka jest Twoja filozofia życia?

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika