Follow Your Map

Autostopem w nieznane

5 000 zł

2%

osiągnięto

4 895 zł

brakuje

Azja Autostopem po raz drugi. Dwa lata temu zrobiliśmy 2000 kilometrów z Hanoi do HCMC, odwiedzając piękne (i te mniej piękne) miejsca, przezywając niesamowite przygody i poznając jeszcze bardziej ciekawych ludzi,

Tym razem mamy jeszcze bardziej odważny projekt obejmujący trzy państwa - Singapur, Malezję i Indonezję. Podróż zaczniemy w Mieście Lwa, później planujemy dotrzeć do KL, a stamtąd jacht-stopem na Sumatrę. Później już prosta droga na południe - docelowo Bali (chcemy przekonać się czy na prawdę jest takie 'niezaciekawe' jak mówią inni).

Po drodze jak zwykle nastawiamy się na wiele przygód, a wisienką na torcie będzie postawienie stopy na równiku (kolejna rzecz, którą chcemy zrobić przed 30.


Co z tego będziecie mieli - niesamowite widoki, mnóstwo ciekawostek a dla najbardziej zaangażowanych - drobne pamiątki z Azji( chcielibyśmy obdarować wszystkich, ale nasze plecaki nie są z gumy...).

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)