Fundacja Banina

W Patronite od 16.04.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1480

Liczba Patronów: 1069

Zostań Patronem
8 patronów
93 miesięcznie
93 łącznie

Warsztaty edukacyjne w szkołach

500 zł

18%

osiągnięto

407 zł

brakuje

Fundacja regularnie prowadzi warsztaty edukacyjne w szkołach (aktualnie w trybie online), gdzie porusza tematy społeczne, na które nie ma czasu podczas realizacji podstawy programowej. Pedagodzy, psycholodzy, praktycy, aktywiści działający w różnych przestrzeniach społecznych, z którymi współpracujemy, koncentrują się zarówno na rozwijaniu zdolności interpersonalnych, komunikacji międzykulturowej i pokoleniowej, jak i na uwrażliwianiu młodzieży na drugiego człowieka. Takie przedsięwzięcie wymaga pokrycia kosztów, które nie wykraczają poza godzinną stawkę wynagrodzenia nauczycielskiego. Abyśmy mogli kontynuować swoją działalność oraz włączać nowe placówki w nasze działania, prosimy o pomoc w zgromadzeniu środków w wysokości 500 zł. Dzięki temu przeprowadzimy aż 100 spotkań.

Materiały warsztatowe

1 200 zł

7%

osiągnięto

1 107 zł

brakuje

Pomoc przy produkcji spektakli, czyli zakup artykułów warsztatowych, materiałów na kostiumy, elementów scenografii i rekwizytów do jednego spektaklu. W myśl idei "Zero Waste" staramy się korzystać z używanych materiałów, które nadają się do dalszego przetworzenia.

Wakacyjne spotkania

3 500 zł

2%

osiągnięto

3 407 zł

brakuje

Każdego roku organizujemy cykl wakacyjnych spotkań dla młodzieży z mniejszych miejscowości, m.in. na Roztoczu, gdzie prowadzimy warsztaty, dyskusje, próby do spektakli. Działania te wiążą się z kosztami transportu, noclegów czy wynagrodzeń dla osób współpracujących. W tym roku w czasie letniego obozu teatralnego chcemy dodatkowo zapewnić młodzieży możliwość rozmowy z psychologiem, który będzie także obecny przy pracy pedagogów, praktyków, aktywistów z którymi współpracujemy.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Monika Mączka
Monika Mączka
36 zł jednorazowo
Paweł Zieliński
Paweł Zieliński
30 zł jednorazowo
Anna WACHOWSKA-KUCHARSKA
Anna WACHOWSKA-KUCHARSKA
60 zł jednorazowo
Remigiusz  Grzela
Remigiusz Grzela
20 zł miesięcznie
Marta Rau
Marta Rau
20 zł miesięcznie
Ania Peciakowska
Ania Peciakowska
100 zł jednorazowo