Fundacja Banina

W Patronite od 16.04.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1644

Liczba Patronów: 1109

Zostań Patronem
8 patronów
88 miesięcznie
673 łącznie

Spektakl Dworzec na Pol'and'Rock Festival 2021

900 zł

74%

osiągnięto

227 zł

brakuje

Wyjazd ze spektaklem "Dworzec", który opowiada historię uchodźczej rodziny na Pol'and'Rock Festival 2021. Prezentacja spektaklu w namiocie warsztatowym Akademii Sztuk Przepięknych będzie możliwa dzięki opłaceniu transportu scenografii oraz kostiumów, a także kosztów biletów dla członków zespołu. Wszystkich Patronów zaprosimy na prezentację spektaklu.

Materiały warsztatowe

1 200 zł

56%

osiągnięto

527 zł

brakuje

Pomoc przy produkcji spektakli, czyli zakup artykułów warsztatowych, materiałów na kostiumy, elementów scenografii i rekwizytów do jednego spektaklu. W myśl idei "Zero Waste" staramy się korzystać z używanych materiałów, które nadają się do dalszego przetworzenia.

Wakacyjne spotkania

3 500 zł

19%

osiągnięto

2 827 zł

brakuje

Każdego roku organizujemy cykl wakacyjnych spotkań dla młodzieży z mniejszych miejscowości, m.in. na Roztoczu, gdzie prowadzimy warsztaty, dyskusje, próby do spektakli. Działania te wiążą się z kosztami transportu, noclegów czy wynagrodzeń dla osób współpracujących. W tym roku w czasie letniego obozu teatralnego chcemy dodatkowo zapewnić młodzieży możliwość rozmowy z psychologiem, który będzie także obecny przy pracy pedagogów, praktyków, aktywistów z którymi współpracujemy.

Warsztaty edukacyjne w szkołach

500 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Fundacja regularnie prowadzi warsztaty edukacyjne w szkołach (aktualnie w trybie online), gdzie porusza tematy społeczne, na które nie ma czasu podczas realizacji podstawy programowej. Pedagodzy, psycholodzy, praktycy, aktywiści działający w różnych przestrzeniach społecznych, z którymi współpracujemy, koncentrują się zarówno na rozwijaniu zdolności interpersonalnych, komunikacji międzykulturowej i pokoleniowej, jak i na uwrażliwianiu młodzieży na drugiego człowieka. Takie przedsięwzięcie wymaga pokrycia kosztów, które nie wykraczają poza godzinną stawkę wynagrodzenia nauczycielskiego. Abyśmy mogli kontynuować swoją działalność oraz włączać nowe placówki w nasze działania, prosimy o pomoc w zgromadzeniu środków w wysokości 500 zł. Dzięki temu przeprowadzimy aż 100 spotkań.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Ewelina Alvarado
Ewelina Alvarado
Próg: 5 zł
Remigiusz  Grzela
Remigiusz Grzela
Próg: 20 zł
Marta 5el
Marta 5el
Próg: 10 zł
Marta Rau
Marta Rau
Próg: 20 zł
Selim Mucharski
Selim Mucharski
Próg: 20 zł
Monika Mączka
Monika Mączka
Próg: 3 zł