Avatar użytkownika

Fundacja Cinemania

0
patronów
0 
miesięcznie
360 
łącznie
0
patronów
0 zł 360 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
PATRON

Jesteś oficjalnie naszym patronem! Dziękujemy! Dzięki Tobie "kino dla dzieci" staje się bardziej dostępne.
10 zł miesięcznie
PRAWDZIWY FAN

Dziękujemy, że chcesz nas regularnie wspierać! Z naszej strony odwdzięczymy się:

🎥 imiennymi podziękowaniami na naszej stronie internetowej
🎥 zestawem kinotrampkowych naklejek dla Twojego dziecka
🎥 dostępem do naszej grupy dla patronów na facebooku, gdzie będziemy się dzielić pomysłami i inspiracjami, a także dawać znać jak oglądać kinotrampkowe filmy na naszej stronie (dla patronów oczywiście bezpłatnie)
20 zł miesięcznie
PRZYJACIEL ORGANIZACJI

30 zł to już bilet do multipleksu!
Dziękujemy!

🎥 w podziękowaniu prześlemy Ci tegoroczny plakat festiwalu.

Przysługują Ci oczywiście wszystkie nagrody z poprzednich progów!
50 zł miesięcznie
INWESTOR W PROJEKTY

🎥 za wsparcie nas i naszych działań mamy dla Ciebie dwie pary wyjątkowych kinotrampkowych sznurówek

Przysługują Ci oczywiście wszystkie nagrody z poprzednich progów!
100 zł miesięcznie
RODZINA W TRAMPKACH

Przede wszystkim ogromna wdzięczność! To zaszczyt mieć takich patronów!

🎥 z przyjemnością obdarzymy Was tytułem RODZINA W TRAMPKACH - otrzymacie od nas imienną akredytację na festiwal Kino w Trampkach. Przygotujemy dla Ciebie również jedną parę trampek ręcznie malowanych, jak statuetki naszych filmowych nagród!

Przysługują Ci oczywiście wszystkie nagrody z poprzednich progów!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Fundacja Cinemania w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jeżeli tutaj jesteś, oznacza to, że często Ty i Twoja pociecha oglądacie kinotrampkowe filmy lub korzystacie z kinotrampkowych warsztatów i innych aktywności.

Może w tym roku, gdy Kino w Trampkach odbywa się online - mieliście po raz pierwszy okazję, by zostać kinotrampkową rodziną.  Wszyscy, którzy chcecie naszego aktywnego działania dla młodego widza w całej Polsce – dobrze trafiliście!

 

KIM JESTEŚMY?

FUNDACJA CINEMANIA została powołana, by pokazywać ciekawe, fajne, różnorodne filmy dla młodego widza. To my robimy Kino w Trampkach - Festiwal Filmowy dla Dzieci i Młodzieży. To razem z nami dużo się już zmieniło w dostępności i wzbudzaniu ciekawości co dzieci oglądają.

 

 

Nie macie czasem poczucia, że znalezienie dobrego filmu dla dzieci (i nie dzieci generalnie, ale Waszego dziecka tu i teraz) jest często zadaniem tak trudnym, że rezygnujecie i wybieracie w końcu… Świnkę Pepę? 

Drugie pytanie: ile wasze dzieci dziennie/tygodniowo siedzą przed ekranem? Ile razy mieliście poczucie, że to się Wam wymyka? Jak w ogólnym zalewie treści oddzielić ziarna od plewów? Skąd wiecie jak wartościowy jest to czas (ten przed ekranem)? 

Pracujemy nad kinem dziecięco-młodzieżowym od lat i nadal mamy ten problem nie tylko jako animatorzy kultury, ale również jako rodzice i ciocie, i wujkowie. 

KINOTRAMPKOWE INSPIRACJE

Chcielibyście czasem puścić im coś, co wykracza poza codzienność, poza mainstream? Coś, co zmusza do myślenia? Zadaje pytania? Od ośmiu lat robimy Kino w Trampkach. Idea festiwalu w prostej linii wynika z pragnienia, by pokazywać dzieciakom cały wachlarz tego, co filmowo na świecie się dla nich robi. I to działa. Dla dzieciaków w Warszawie i w Gdańsku, przez festiwalowy tydzień. A co z innymi dzieciakami? Dystrybucja kinowa takich filmów nie bardzo się opłaca - za drogo. Wychodzi niszowo, rzadko, w ograniczonym line-upie. Ponadto, dzieci generalnie nie jeżdżą po kulturę. A co z dziećmi, które wcale nie mają środków, ani możliwości? Albo dzieci, którym do kina jeszcze dalej?

Próbując rozwikłać zagadkę: Jak to zrobić, żeby dawać dzieciakom sensowny dostęp do filmów, które poszerzają wyobraźnię, postrzeganie świata, zmuszają do zadawania pytań, inspirują do poznania języka filmu? - trafiamy tu. Piszemy prosto do Was - rodziców, opiekunów, dorosłych kinomaniaków.

Film, obok muzyki, jest najbardziej demokratyczną ze sztuk. Jako pasjonaci X Muzy, wierzymy, że KINO ma moc zmieniania świata.

Nieustająco chcemy pokazywać inspirujące filmy dzieciakom. Dzięki Wam będziemy mieć szansę, żeby robić to regularnie i na większą skalę, w dostępie bezpośrednim online. Na naszej stronie kinowtrampkach.pl chcemy co miesiąc i przez miesiąc pokazywać nowy film. A jeśli się uda to może nawet dwa, albo i cztery. 

 

CO MOŻEMY ZAOFEROWAĆ WAM W ZAMIAN ZA WASZE WSPARCIE?

Dla każdego wspierającego naszą organizację przygotowaliśmy drobne upominki i nagrody, które jesteśmy w stanie zagwarantować na ten moment naszego funkcjonowania. Nasz zespół nieustannie pracuje, tworzy, myśli, by móc podarować Wam coś więcej. Na pewno dla każdego wspierającego przygotujemy podziękowania płynące prosto z naszych serc.

 

DZIĘKUJEMY

Ekipa Fundacji Cinemania & Festiwalu Kino w Trampkach

 


 

 

 

Cele Autora

DWA FILMY MIESIĘCZNIE
  • 11 000 zł miesięcznie
  • 11 000 zł brakuje
0%
W tej kwocie jesteśmy w stanie udostępnić 2 filmy dla dwóch różnych grup wiekowych (dzieci i młodzież) na naszej stronie internetowej. Filmy te mogą być dostępne przez ok. miesiąc, po zalogowaniu się:
-dla patronów bezpłatnie,
-dla reszty widzów za drobną opłatą.

W przypadku pozyskania mniejszej kwoty będzie to jeden film, natomiast jeśli uda nam się uzbierać na ten cel większą kwotę, będziemy w stanie udostępniać 4 filmy dla każdej dużej grupy wiekowej na dany miesiąc: przedszkolaki, 7-9 lat, 10-13, 14+.
DZIAŁALNOŚĆ PRO PARENTINGOWA
  • 15 000 zł miesięcznie
  • 15 000 zł brakuje
0%
Chcemy rozwijać naszą działalność ekspercką pro parentingową na pełnych obrotach. Warsztaty dla rodziców, opiekunów, zajęcie się ratingiem (rekomendacjami wiekowymi) w wersji jadalnej dla rodziców. Będziemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem.
ZAPANUJMY NAD BIEŻĄCYMI WYDATKAMI - bezpieczeństwo organizacyjne
  • 25 000 zł miesięcznie
  • 25 000 zł brakuje
0%
Pierwszym naszym celem są środki potrzebne do regularnego funkcjonowania naszej organizacji, czyli opłacenie wynajmu biura, kosztów administracyjnych, wynagrodzenia dla stałych pracowników i współpracowników fundacji, a także zakup potrzebnego sprzętu i materiałów. Osiągnięcie tego celu zapewni nam przede wszystkim spokój i wyciszenie. Sprawy administracyjne oddamy w Wasze ręce i nie będziemy się już martwić. Nasze myśli będa uważne i gotowe na nowe wyzwania .

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Fundacja Cinemania już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Sebastian Nejfeld
Sebastian Nejfeld
5 zł
Mia Kovcin
Mia Kovcin
20 zł
Przemysław Gąsiorek
Przemysław Gąsiorek
10 zł
Anna Żebrowska
Anna Żebrowska
10 zł
Anonimowy patron
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.