Fundacja Mój Las

W Patronite od 02.09.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2870

Liczba Patronów: 3275

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
20 miesięcznie
1 260 łącznie

Biuro Fundacji

1 500 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

1 480 zł

brakuje

To nasz cel nr jeden. Chcemy działać profesjonalne do tego potrzebne jest biuro. Miejsce spotkań z Biznesem i Darczyńcami. Wstępnie obsadzone przez wolontariuszy, ale dające namiastkę solidnego działania.

Pracownik Fundacji

4 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 980 zł

brakuje

Cel numer dwa to pracownik, który „zawodowo” zajmie się prowadzeniem biura i bieżących spraw fundacji. Wolontariat to idea z której nie zrezygnujemy, ale każda firma ( jest nią i fundacja) musi mieć człowieka, który w natłoku spotkań i działań ogarnie prozę papierologii.

Sadzimy Lasy

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

9 980 zł

brakuje

To kolejny nasz cel który pozwoli stać się już niezależną instytucją sadzącą lasy. Takie Wasze zaangażowanie pozwoli na przygotowanie i obsadzenie 12-15 lasów rocznie.
Zatrudnimy do Fundacji osobę, która na stałe będzie odpowiadała za pozyskanie lasów i miejsc na ich posadzenie oraz specjalistę ds. marketingu odpowiedzialną za kontakt z firmami.

Dział Nieruchomości

18 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

17 980 zł

brakuje

Jeśli uzbieramy środki pozwalające nam zabezpieczające poprzednie cele zatrudnimy osobę, która bezie odpowiedzialna tylko za zakup nieruchomości. Kto kiedykolwiek kupował czy sprzedawał działkę wie ile to dokumentów należy przygotować, przejrzeć. Wizja lokalna czy wizyta w UM też sama się nie zrobi. Następnie opracowanie dokumentów, notariusz. To praca na pełny etat i na dodatek osoby z doświadczeniem.

1.000.000 m.kw Lasów rocznie

30 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

29 980 zł

brakuje

To nasz cel strategiczny. Aby sadzić taką ilość lasów musimy dysponować już pełnym zespołem pracowników. Zakładamy, że będziemy potrzebowali dodatkowo 6-8 osób którzy będą odpowiedzialni za sadzenie lasów. Do każdego takiego działania wymagany jest sprzęt, sadzonki i grupa wolontariuszy - to jest praca na etat.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Dominika Dea Dąbrowa
Dominika Dea Dąbrowa
Próg: 20 zł
rafal Mielewczyk
rafal Mielewczyk
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 40 zł