W Patronite od 04.12.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 326

Liczba Patronów: 326

Zostań Patronem
Kup na prezent
54 patronów
1 590 miesięcznie
545 440 łącznie

Niech Halo.Radio nadal nadaje!

38 000 zł

miesięcznie

4%

osiągnięto

36 410 zł

brakuje

Co planujemy w najbliższym czasie?

?️ zwiększenie liczby audycji i czasu antenowego na żywo
?️ powiększanie zasięgu i dotarcia do nowych słuchaczy
?️ realizację nowych formatów ( relacji, serwisów newsowych i tematycznych)

Dzięki Waszemu dotychczasowemu wsparciu wybudowaliśmy studio emisyjne. A teraz aby realizować naszą misję, potrzebujemy waszego wsparcia aby, mogło działać przez kolejne miesiące.

Stworzyliśmy studio emisyjne oraz produkcyjne, wraz z zapleczem redakcyjnym i częścią biurową. Wszystko to zajęło powierzchnię prawie 140 m2 przy Marszałkowskiej 2 w Warszawie. Studio, z którego nadajemy od pierwszego października 2019, zostało wyposażone w profesjonalny sprzęt emisyjny i odpowiednią izolację akustyczną.

Za pomocą mediów społecznościowych i dwóch linii telefonicznych uczestniczycie w ponad 30 programach "na żywo" w każdym tygodniu dyskutując z nami na każdy temat.

Naszej redakcji zapewniliśmy odpowiednie sprzęty biurowe i zaplecze socjalne z miejscem do pracy, wypoczynku, a nawet niewielką kuchnię.

Bądźmy jednak szczerzy, każda, nawet najwznioślejsza idea ściera się wreszcie z rzeczywistością. Opłacanie wynajmowanej pod studio przestrzeni kosztuje, dlatego dalej zbieramy pieniądze aby płacić za czynsz, prąd itd. – w dwóch słowach – opłacamy rachunki.

Stań się Pracodawcą całej redakcji

41 000 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

39 410 zł

brakuje

Dzięki wsparciu możemy pokrywać koszty związane z funkcjonowaniem naszego zespołu. Na pokładzie mamy prawie 40 osób, to ludzie pełni pasji, którzy codziennie są gotowi na liczne poświęcenia w imię powszechnego dostępu do informacji. Dlatego wspólnie musimy zadbać o nasz #HaloTeam czyli zespół redakcyjny i zespół techniczny, zapewniając im odpowiednie wsparcie finansowe. Nie możemy bowiem oczekiwać, że Ci ludzie będą walczyć dla nas za darmo – jednym zdaniem – utrzymujemy redakcję.

Więcej audycji, więcej emisji na żywo!

46 000 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

44 410 zł

brakuje

W kontekście ostatnich wydarzeń w kraju widzimy palącą potrzebę aby do listy programów nadawanych w Halo.Radio dołączyły: program o edukacji seksualnej; antenowe spotkania słuchaczy z psychlożką; młodzi LGBT. Chcecie też aby pojawiły się wieczorne pasma z wyjątkową muzyką. Do takiego powiększenia ramówki konieczne są konkretne środki - to w Waszych rękach, drodzy Patroni, leży rozwój Halo.Radia!

Ruszamy w Polskę!

56 000 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

54 410 zł

brakuje

Redaktorzy Halo.Radio już niebawem wyruszą w Polskę z cyklem audycji odbywających się...u Was!

Dokładnie tak! Chcemy relacjonować co dzieje się w waszym mieście, bo media obywatelskie muszą być blisko swoich słuchaczy. Dlatego od maja do sierpnia będziemy raz w tygodniu wybierać się w Polskę, nadając audycje z Waszych miejscowości. Będą to programy o lokalnych inicjatywach, problemach, obywatelach i życiu.

Życie społeczne, obywatelskie i polityczne dzieje się głównie tam, gdzie jest blisko ludzi, czyli poza katalogiem wielkich miast. Właśnie dzięki Twojemu wsparciu, będziemy mogli inicjować i dyskutować o proobywatelskich inicjatywach dziejących się tuż obok Ciebie.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Marzena Lewicka-Imam
Marzena Lewicka-Imam
Próg: 20 zł
Rafal Z
Rafal Z
Próg: 100 zł
Zbigniew Różański
Zbigniew Różański
Próg: 20 zł
Maciej Brylak
Maciej Brylak
Próg: 20 zł
Lucyna Wójcik
Lucyna Wójcik
Próg: 30 zł
Łukasz Hankus
Łukasz Hankus
Próg: 50 zł