Cearme - Gadające Piksele

W Patronite od 18.07.2018

Podstawowy sprzęt

100 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

100 zł

brakuje

Przy takim miesięcznym budżecie, uda mi się raz na jakiś czas kupić mniejszy sprzęt do studia jak softbox, czy maty wytłumiające, nowe akcesoria do mikrofonu. Będę w stanie też przy niektórych projektach kupić licencje na oryginalne soundtracki (mówię o niszowych produkcjach) czy też lepszej jakości efekty dźwiękowe! W innym wypadku będę mógł najzwyczajniej odkładać na większe wydatki, które rozpiszę w kolejnych celach!

Krok dalej!

300 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

300 zł

brakuje

Hoho, rozpędzamy się! Przy takiej kwocie bez dwóch zdań, będę mógł zacząć inwestować w konkretny sprzęt. Po kilku miesiącach kamera do vlogów? Całkowicie wytłumiona kabina akustyczna? Opłacenie profesjonalnego studia i wydanie piosenki? Na takich kwotach realne jest zaoszczędzenie, ku późniejszej inwestycji!

Szczyt

500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

500 zł

brakuje

Jeśli dotrzemy aż tutaj? Cholercia, oprócz wcześniej wymienionych sprzętów, dobrze byłoby zainwestować w nowy komputer dla szybszego montażu i wydajniejszych live stream'ów. Ponadto? Przy takich pieniądzach można faktycznie zastanawiać się nad zatrudnieniem animatora z którym istniałaby szansa na stworzenie własnych, autorskich animacji!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)