Katarzyna Gajewska GajaPisze.pl

W Patronite od 28.01.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1966

Liczba Patronów: 1471

Zostań Patronem
Kup na prezent
5 patronów
65 miesięcznie
1 936 łącznie
Cześć! Jestem Gaja i prowadzę kanał na YouTube na temat minimalizmu, rozwoju osobistego i zrównoważonego stylu życia. Moją misją jest przyczynić się do ograniczenia nadmiernej konsumpcji, która obecnie dominuje w naszym życiu, a co za tym idzie, niszczy środowisko.

O Autorze

Cześć! Jestem Gaja. Ponieważ cenię prostotę (także w komunikacji) moim mottem życiowym są trzy słowa:

Mniej Wolniej Lepiej

One doskonale oddają to, o czym przeczytacie na moim blogu oraz posłuchacie na moim kanale na You Tube

Mniej - to minimalizm oraz przeciwstawianie się nadmiernej konsumpcji, która niszczy nasze środowisko.

Wolniej - to prostota, wdzięczność oraz bycie tu i teraz.

Lepiej - to przekonanie, że każdy z nas może zrobić coś dobrego dla siebie, dla swoich bliskich oraz całej Ziemi.

 

Fascynuje mnie minimalizm, dlatego stworzyłam e-booka pt. "Mniej wolniej lepiej. 7 prostych przepisów na to jak mieć mniej, żyć wolniej i czuć się lepiej", którego możesz bezpłatnie pobrać z mojej strony po zapisaniu się na newsletter: https://gajapisze.pl/newsletter/


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika