Katarzyna Gajewska GajaPisze.pl

W Patronite od 28.01.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2139

Liczba Patronów: 2141

Zostań Patronem
2 patronów
40 miesięcznie
1 581 łącznie
Na blogu GajaPisze.pl dzielę się wiedzą na temat komunikacji, rozwoju osobistego i minimalizmu. Moje teksty skierowane są do osób, które interesują się także pisaniem, blogowaniem oraz mediami społecznościowymi.

O Autorze

Mój blog skierowany jest do osób, które interesują się komunikacją, mediami społecznościowymi, copywritingiem i tworzeniem treści. Pomagam lepiej pisać i mówić, hołdując zasadzie, że im mniej - tym lepiej. Cenię sobie prostotę, zwięzłość i jasność w komunikacji.

Piszę także dla humanistów, którzy chcieliby wejść w świat technologii i blogowania. Napisałam wiele artykułów, prowadziłam też warsztaty i prelekcje, pomagając innym stworzyć swojego bloga, postawić stronę na WordPressie, a następnie wypromować go i wypozycjonować.

Pomagam lepiej pisać, dlatego stworzyłam e-booka, którego możesz bezpłatnie pobrać z mojej strony po zapisaniu się na newsletter: https://gajapisze.pl/newsletter/


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika