Gallifrey.pl

W Patronite od 01.03.2016

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1663

liczba Patronów: 1071

4 patronów
17 zł miesięcznie
5 117 zł łącznie

50 zł

miesięcznie

34%

osiągnięto

33 zł

brakuje

Dzięki takiemu wsparciu będzie nas stać na aktywne ulepszanie strony oraz treści na niej zamieszczanych. Jeśli osiągniemy ten próg, będzie nas stać na roczne opłacanie serwerów z waszą pomocą, a także drobne wydatki związane z promocją strony, jak na przykład przypinki, ulotki czy bannery na konwentach.

75 zł

miesięcznie

22%

osiągnięto

58 zł

brakuje

Ho ho, bardzo dziękujemy! Wspomagacie rozwój Gallifrey.pl na tyle, że poza wydatkami związanymi z utrzymaniem strony będzie stać nas na wejście na więcej konwentów. Fantastycznie!

100 zł

miesięcznie

17%

osiągnięto

83 zł

brakuje

Stówka na miesiąc od polskich whovian to nie byle co. Nie tylko da to nam wejście na więcej konwentów, ale jak już na nich się znajdziemy, to przygotujemy punkty programu na wybrany przez Patronów temat! Pozwoli nam to także na dostęp do zagranicznej prasy związanej z serialem i bieżącego przekazywania wiadomości w niej zawartych. Dziękujemy!

150 zł

miesięcznie

11%

osiągnięto

133 zł

brakuje

Tego się nie spodziewaliśmy. Zapewniamy wszystko, co powyżej, a także… Możliwość spotkania przy kawie, ciastkach czy czymkolwiek, na co przyjdzie ci ochota, z dostępnymi członkami redakcji.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni