Avatar użytkownika

Gallifrey.pl

0
patronów
0 
miesięcznie
5 163 
łącznie
0
patronów
0 zł 5 163 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

1 zł miesięcznie
Symboliczna złotówka, by nam pomóc! Traficie do hali zasłużonych.
2 zł miesięcznie
Dołączysz do grona przyjaciół Gallifrey: służebny Dalek dwa razy dziennie będzie wykrzykiwać twoje imię ze szczytu najwyższego budynku w Cytadeli (zostanie też wpisane do specjalnej zakładki na stronie).
5 zł miesięcznie
Oprócz wiecznej sławy w przestrzeni powietrznej na Gallifrey będziesz mógł/mogła upiększyć przestrzeń wokół siebie czterema gallifreyańskimi wlepkami!
10 zł miesięcznie
Jako niezwykle ważna dla nas osoba będziesz mógł/mogła afiszować się do woli swoim powiązaniem z naszą stroną, dostaniesz bowiem przypinkę z logo Gallifrey oraz zestaw wlepek!
15 zł miesięcznie
Poza przypinką i wlepkami, dostajesz także unikalny ołówek/długopis w barwach Gallifrey.pl!
20 zł miesięcznie
Miejsce w zakładce na stronie, wlepki, przypinka, ołówek/długopis… a także specjalna, ręcznie wykonana kartka z wybranym przez ciebie doktorowym motywem (albo doktorowy kolażyk z twoim zdjęciem). To wszystko trafi do ciebie!
30 zł miesięcznie
Fantastycznie, dostajesz wszystko, co powyżej, a w dodatku możesz wybrać temat recenzji lub artykułu, który napiszemy dla ciebie z prawdziwą przyjemnością.
60 zł miesięcznie
Wybierz 60 zł
20 dostępnych miejsc
Musisz naprawdę nas lubić, rany… Zapewniamy wszystko, co w poprzednich progach i dodatkowo możesz zadać nam temat… fanfika, do którego powstania przyłoży rękę cała redakcja! Albo wybrać osobę związaną z „Doktorem Who”, z którą spróbujemy się skontaktować i przeprowadzić wywiad (zadając zasugerowane przez ciebie pytania). Dziękujemy!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Gallifrey.pl w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Gallifrey.pl to największy polski serwis poświęcony kultowemu brytyjskiemu serialowi „Doctor Who”.
Od 1 września 2013 roku ukazują się w nim newsy ze świata Doktora, recenzje i analizy, a członkowie redakcji popularyzują serial na konwentach i konferencjach.

Jesteśmy...

...grupą młodych ludzi, którzy są niepoprawnymi fanami pewnego brytyjskiego serialu o kosmicie podróżującym przez czas i przestrzeń w niebieskiej budce policyjnej. Brzmi intrygująco? „Doctor Who” taki właśnie jest! Oprócz tego jesteśmy studentami, młodymi ludźmi, którzy dopiero wkraczają w dorosłe życie. Po prostu grupą znajomych mających hobby, któremu poświęcamy masę swojego czasu.

Zmagamy się...

...z brakiem sponsorów, z pracą, z sesją i nie do końca rozumiejącym nas otoczeniem. Staramy się wkładać nasze serca we wszystko, co robimy, jednak sam zapał do pracy nie zawsze wystarcza. Zajmujemy się serialem, który w Polsce ma rzesze oddanych fanów, a mimo to nie jest zbytnio spopularyzowany. „Doktor Who” nie jest emitowany przez polskie wiodące stacje telewizyjne, co sprawia, że dostęp do treści, którymi żyje anglojęzyczny fandom, jest dla nas utrudniony. Ale mimo tego robimy wszystko, by rodzima grupa fanów nie była gorsza od tej zagranicznej, bo wiemy, że razem jesteśmy zdolni do niesamowitych rzeczy.

Potrzebujemy...

…waszego wsparcia. Każda złotówka, którą nam ofiarujecie, sprawi, że nasze plany i pomysły staną się rzeczywistością. Robimy to po to, by dawać wam, fanom, radość. Dzięki pieniądzom z Patronite nie będziemy zmuszeni do wprowadzenia reklam w żadnym z naszych projektów - ani obecnych, ani planowanych. W innym wypadku nie będziemy w stanie sami zapewniać wystarczającego kapitału i nie wiemy, jak strona będzie rozwijała się dalej.

Obecnie na stronie nie ma reklam, gdyż ich nie lubimy i uważamy je za ostateczność, której wolelibyśmy uniknąć.

 

Na co przeznaczymy zebrane środki? 

Na bieżące utrzymanie strony. Będziemy mogli spokojnie opłacić utrzymanie serwerów, domen oraz uregulowanie wszystkich rachunków z tym związanych. Chcielibyśmy również aktywnie się promować, by dotrzeć do wszystkich zainteresowanych serialem i naszą działalnością. Pomoże nam w tym zakup wlepek, przypinek, plakatów czy innych gadżetów. Warto również w tym miejscu wspomnieć o reklamie na Facebooku, gdyż gigant z Palo Alto mocno obcina zasięgi, a nie chcemy, by cokolwiek was ominęło. Dzięki waszemu wsparciu będziemy mogli również jeździć na konwenty i relacjonować je wam, jeśli tak się zdarzy, że nie będziecie mogli na nich być osobiście. Nie zapominajmy o konkursach! Mamy masę pomysłów i chęci, ale gorzej z nagrodami dla was...

Cele Autora

  • 50 zł miesięcznie
  • 50 zł brakuje
0%
Dzięki takiemu wsparciu będzie nas stać na aktywne ulepszanie strony oraz treści na niej zamieszczanych. Jeśli osiągniemy ten próg, będzie nas stać na roczne opłacanie serwerów z waszą pomocą, a także drobne wydatki związane z promocją strony, jak na przykład przypinki, ulotki czy bannery na konwentach.
  • 75 zł miesięcznie
  • 75 zł brakuje
0%
Ho ho, bardzo dziękujemy! Wspomagacie rozwój Gallifrey.pl na tyle, że poza wydatkami związanymi z utrzymaniem strony będzie stać nas na wejście na więcej konwentów. Fantastycznie!
  • 100 zł miesięcznie
  • 100 zł brakuje
0%
Stówka na miesiąc od polskich whovian to nie byle co. Nie tylko da to nam wejście na więcej konwentów, ale jak już na nich się znajdziemy, to przygotujemy punkty programu na wybrany przez Patronów temat! Pozwoli nam to także na dostęp do zagranicznej prasy związanej z serialem i bieżącego przekazywania wiadomości w niej zawartych. Dziękujemy!
  • 150 zł miesięcznie
  • 150 zł brakuje
0%
Tego się nie spodziewaliśmy. Zapewniamy wszystko, co powyżej, a także… Możliwość spotkania przy kawie, ciastkach czy czymkolwiek, na co przyjdzie ci ochota, z dostępnymi członkami redakcji.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Gallifrey.pl już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Hołka
Hołka
5 zł
Marek Kozłowski
Marek Kozłowski
5 zł
Magdalena Stonawska
Magdalena Stonawska
5 zł
Ewelina Jędrasik
Ewelina Jędrasik
2 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.