Gallifrey.pl

W Patronite od 01.03.2016

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2337

Liczba Patronów: 1950

Zostań Patronem
1 patron
2 miesięcznie
5 159 łącznie

50 zł

miesięcznie

4%

osiągnięto

48 zł

brakuje

Dzięki takiemu wsparciu będzie nas stać na aktywne ulepszanie strony oraz treści na niej zamieszczanych. Jeśli osiągniemy ten próg, będzie nas stać na roczne opłacanie serwerów z waszą pomocą, a także drobne wydatki związane z promocją strony, jak na przykład przypinki, ulotki czy bannery na konwentach.

75 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

73 zł

brakuje

Ho ho, bardzo dziękujemy! Wspomagacie rozwój Gallifrey.pl na tyle, że poza wydatkami związanymi z utrzymaniem strony będzie stać nas na wejście na więcej konwentów. Fantastycznie!

100 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

98 zł

brakuje

Stówka na miesiąc od polskich whovian to nie byle co. Nie tylko da to nam wejście na więcej konwentów, ale jak już na nich się znajdziemy, to przygotujemy punkty programu na wybrany przez Patronów temat! Pozwoli nam to także na dostęp do zagranicznej prasy związanej z serialem i bieżącego przekazywania wiadomości w niej zawartych. Dziękujemy!

150 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

148 zł

brakuje

Tego się nie spodziewaliśmy. Zapewniamy wszystko, co powyżej, a także… Możliwość spotkania przy kawie, ciastkach czy czymkolwiek, na co przyjdzie ci ochota, z dostępnymi członkami redakcji.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni