Gallifrey.pl

W Patronite od 01.03.2016

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
5 163 łącznie
Gallifrey.pl to największy polski serwis poświęcony kultowemu brytyjskiemu serialowi „Doctor Who”. Od 1 września 2013 roku ukazują się w nim newsy ze świata Doktora, recenzje i analizy, a członkowie redakcji popularyzują serial na konwentach i konferencjach.

O Autorze

Jesteśmy...

...grupą młodych ludzi, którzy są niepoprawnymi fanami pewnego brytyjskiego serialu o kosmicie podróżującym przez czas i przestrzeń w niebieskiej budce policyjnej. Brzmi intrygująco? „Doctor Who” taki właśnie jest! Oprócz tego jesteśmy studentami, młodymi ludźmi, którzy dopiero wkraczają w dorosłe życie. Po prostu grupą znajomych mających hobby, któremu poświęcamy masę swojego czasu.

Zmagamy się...

...z brakiem sponsorów, z pracą, z sesją i nie do końca rozumiejącym nas otoczeniem. Staramy się wkładać nasze serca we wszystko, co robimy, jednak sam zapał do pracy nie zawsze wystarcza. Zajmujemy się serialem, który w Polsce ma rzesze oddanych fanów, a mimo to nie jest zbytnio spopularyzowany. „Doktor Who” nie jest emitowany przez polskie wiodące stacje telewizyjne, co sprawia, że dostęp do treści, którymi żyje anglojęzyczny fandom, jest dla nas utrudniony. Ale mimo tego robimy wszystko, by rodzima grupa fanów nie była gorsza od tej zagranicznej, bo wiemy, że razem jesteśmy zdolni do niesamowitych rzeczy.

Potrzebujemy...

…waszego wsparcia. Każda złotówka, którą nam ofiarujecie, sprawi, że nasze plany i pomysły staną się rzeczywistością. Robimy to po to, by dawać wam, fanom, radość. Dzięki pieniądzom z Patronite nie będziemy zmuszeni do wprowadzenia reklam w żadnym z naszych projektów - ani obecnych, ani planowanych. W innym wypadku nie będziemy w stanie sami zapewniać wystarczającego kapitału i nie wiemy, jak strona będzie rozwijała się dalej.

Obecnie na stronie nie ma reklam, gdyż ich nie lubimy i uważamy je za ostateczność, której wolelibyśmy uniknąć.

 

Na co przeznaczymy zebrane środki? 

Na bieżące utrzymanie strony. Będziemy mogli spokojnie opłacić utrzymanie serwerów, domen oraz uregulowanie wszystkich rachunków z tym związanych. Chcielibyśmy również aktywnie się promować, by dotrzeć do wszystkich zainteresowanych serialem i naszą działalnością. Pomoże nam w tym zakup wlepek, przypinek, plakatów czy innych gadżetów. Warto również w tym miejscu wspomnieć o reklamie na Facebooku, gdyż gigant z Palo Alto mocno obcina zasięgi, a nie chcemy, by cokolwiek was ominęło. Dzięki waszemu wsparciu będziemy mogli również jeździć na konwenty i relacjonować je wam, jeśli tak się zdarzy, że nie będziecie mogli na nich być osobiście. Nie zapominajmy o konkursach! Mamy masę pomysłów i chęci, ale gorzej z nagrodami dla was...


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Hołka
Hołka
Próg: 5 zł
Marek Kozłowski
Marek Kozłowski
Próg: 5 zł
Magdalena Stonawska
Magdalena Stonawska
Próg: 5 zł
Ewelina Jędrasik
Ewelina Jędrasik
Próg: 2 zł