Avatar użytkownika

GE3K Events

11
patronów
225 
miesięcznie
2 105 
łącznie
11
patronów
225 zł 2 105 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
GE3K NA PIĄTKĘ!

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Dołączasz do ekskluzywnej grupy patronów na facebooku, gdzie będziemy mieli dla was konkursy (może turnieje online) i wspólnie będziemy decydowali o naszych planach. Jeśli spotkamy się na jakimś evencie, koniecznie zbijemy piątkę in real life ;)
15 zł miesięcznie
EVENTOWY GE3K!

Bardzo dziękujemy za Twoje wsparcie!

Nie dość, że będziesz w ekluzywnej grupie na facebooku, to jeszcze będziesz mógł zapisywać się na nasze eventy przed oficjalnym startem zapisów. Teraz już nigdy nie umkną Ci posty, który wrzucamy o 20:00 na wydarzeniach ;)
25 zł miesięcznie
GADŻECIARSKI GE3K!

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Dostajesz to co w poprzednich prograch, a dodatkowo będziesz dostawać raz na miesiąc (lub dwa) jakiś fajny bajer. Co to będzie? Może to być bryloczek, kubek, magnes, specjalna kostka, koszulka. Różne różności, wszystko zależy od uzbieranych kwot i ilości wsparć <3
35 zł miesięcznie
GE3K VIP!

Niesamowicie dziękujemy za Twoje wsparcie!

To ostatni próg, który zawiera nagrody ze wszystkich poprzednich, a dodatkowo będziesz grał z nami na prywatnych spotkaniach, gdzie ogrywamy nowości. Możesz także liczyć na vipowskie zniżki przy zamawianiu gier planszowych lub innych gadżetów.
Dodajemy w tym progu również możliwość zapisywania osoby towarzyszącej na nasze spotkania!

Jesteś dla nas topowym patronem, za co bardzo dziękujemy i będziemy o Ciebie dbać.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora GE3K Events w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

GE3K Events to hobbystyczna inicjatywa zrzeszająca fanów gier planszowych, erpegów, komiksów, filmów i ogólnie fantastyki. Z założenia chcemy dzielić się naszymi pasjami w miejscach, w których można spotkać ludzi chcących wejść do tego wspaniałego geekowego świata. Dołącz do naszej społeczności!

 

Logo GE3K Events

 

 
Hej internecie!
W tym miejscu chcielibyśmy przybliżyć wam trochę czym jest GE3K Events, a wy zdecydujecie czy warto wspierać naszą inicjatywę. Przez ponad 2 lata naszych działań współpracowaliśmy z wieloma lokalami, organizatorami imprez i pasjonatami, dzieląc się doświadczeniem i współtworząc wspaniałe rzeczy.

Większe wydarzenia, na których byliśmy w 2022 roku:
Remcon, Hevelka, One More Game, Pasja Minicon i Alegramy

2023 jeszcze się nie skończył, ale już graliśmy podczas:
 
Oprócz tego organizujemy i organizowaliśmy eventy w takich miejscach jak Next LVL, Cybermachiny Gdańska i Gdyńska, Graciarnia, Game Over, Polufka, Igranie w Lochu, Kinguin Esports Lounge, Beczka Chmielu, No5, Sopoteka, Biblioteka w Redzie, Radisson Blu Sopot.
 
GE3K Events tworzy grupa redaktorek i redaktorów, do których należy Kasia, Edyta, Daria, Wojtek, Miłosz oraz ojciec założyciel Mateusz, a przy tworzeniu mnóstwa wydarzeń pomaga nam ponad 20 animatorów, bez których nie byłoby to wszystko możliwe.
 
Ekipa po festiwalu Hevelka
 
To, co robimy, nie byłoby to również możliwe bez współpracy z licznymi wydawnictwami, które wspierają nasze działania lokalne, internetowe, ale i te wyjazdowe. Egzemplarze recenzenckie, pokazowe, nagrody na turnieje i konkursy, a także zniżki na zakupy gier to w dużej części motor napędowy naszej inicjatywy. Drugą siłą jest nasza pasja do gier, do tworzenia fajnych rzeczy i wasza radość z uczestnictwa w tym, co robimy.
 
Niestety nie zawsze jest budżet na najnowsze tytuły, które wszyscy chcielibyśmy ogrywać. Duża część funduszy to strona internetowa oraz branding, a współprace są głównie barterowe. Nie chcemy sprzedawać starszych gier, robiąc miejsca na nowe, nigdy nie wiemy jaki tytuł może przydać się w przyszłości. Pokazała to nam organizacja spotkań dla gości hotelowych, głównie młodszych oraz Festiwal Słowiański w Lądzie nad Wartą, gdzie tematyka gier była nieszablonowa.
 
Foto ekipy na Hevelce
 
Patronite pomoże nam ufundować dodatkowe gry do ogrywania, nagrody na konkursy i turnieje, a także sfinansować organizację większej ilości wydarzeń pod kątem wydatków logistycznych na podróże. Naszym marzeniem jest oczywiście mały lokal wypełniony setkami gier oraz kilkoma stolikami do grania, to też byłoby studio do nagrywania materiałów na social media, a także miejsce dla was, do grania z naszą wspaniałą społecznością graczy.
 
 
Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o samej idei projektu, koniecznie obejrzyjcie wywiady na kanale Ograny Kanał z założycielem Mateuszem z września 2021 oraz najnowszy z prawie całą ekipą redakcyjną, czyli Kasią, Edytą i Darią z czerwca 2023. W rozmowach poruszamy wiele ciekawych tematów, mówimy trochę o przeszłości, a także o tym, jak to się wszystko zaczęło i od czego najlepiej zacząć, jeśli ma się chęć robić growe spotkania na mieście.

 

 

Cele Autora

WYDATKI BIEŻACE
  • 100 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Dziękujemy! <3 Za zebraną kwotę jesteśmy w stanie utrzymać naszą stronę internetową (hosting, wsparcie administracyjne), a także opłacać koszta zakupu i wysyłki nagród w konkursach. Może nawet zostanie coś na paliwo i bilety komunikacyjne ;)
BRANDING JEST WAŻNY ;)
  • 250 zł miesięcznie
  • 25 zł brakuje
90%
Za taką kwotę pomyślimy coś o nowych gadżetach dla uczestników i animatorów, może także kolejny rollup, ciuchy czy inne potrzebne rzeczy. Taka kwota to również pewne fundusze na nasze podróże na wydarzenia, więc będzie ich wtedy więcej <3
NOWE GRY DO OGRYWANIA!
  • 500 zł miesięcznie
  • 275 zł brakuje
45%
Wow, taka kwota to już niezła sumka! Oprócz wydatków z celów poprzednich zostanie coś na zakup nowych gier, a może wsparcie jakiś fajnych KSów ;) Oczywiście tytuły ustalać będziemy na grupie patronów i z nimi (z wami!) je ogrywać. Jeśli osiągniemy taki próg wsparcia, to na pewno będzie też więcej spotkań dla was, może nie tylko planszowych! Wrócimy także do turniejów online <3
GE3KOWE MATERIAŁY WIDEO
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 775 zł brakuje
22%
Oprócz tego, że będzie więcej eventów (nie tylko planszowych na żywo) oraz nowe fajne gry, postaramy się również we współpracy z naszym zaprzyjaźnionym studio i innym lokalnymi twórcami, nagrywać dla was materiały wideo odnośnie gier planszowych i nie tylko! Może jakiś cykliczny podcast, wideo instrukcje lub pełne rozgrywki na żywo? Jedno jest pewne, będzie nas więcej w sieci i na mieście <3
WŁASNA MIEJSCÓWKA <3
  • 1 500 zł miesięcznie
  • 1 275 zł brakuje
15%
Ten cel to trochę marzenie, które ciężko będzie zrealizować, ale jeśli wsparcie by osiągnęło taką kwotę, to dołożymy wszelkich starań, aby taką małą kameralną gralnię dla was otworzyć. Byłoby to miejsce, w którym byśmy mogli się spotykać na granie bez patrzenia na innych, zawsze dostępne i z fajnym stołem (stołami?) i światłem <3 Tu też można by składować te setki gier! ;)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora GE3K Events już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Patryk Rybakowski
Patryk Rybakowski
15 zł
Malwina
Malwina
35 zł
Ola Dolecka
Ola Dolecka
35 zł
Anonimowy patron
15 zł
Przemysław Gzella
Przemysław Gzella
15 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.