Avatar użytkownika

Wojtek Boliński

78
patronów
1 830 
miesięcznie
14 990 
łącznie
78
patronów
1 830 zł 14 990 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Patrz, to jest piątak miesięcznie, przy dzisiejszych cenach to nawet nie jest kawa, ani paczka fajek, a już dokładasz się do mojego osobistego szczęścia, mojej motywacji do możliwie najbardziej regularnego gilotynowania oraz do zwiększania ilości lewicowych treści w polskim internecie, a przyznasz, że nie mamy ich znowu tak dużo.

Ta kwota gwarantuje Ci dostęp do komiksu “Gilotyna/Tylko czułość”, miejsce w napisach końcowych każdego odcinka i manifestowanie obfitości z mojej strony w Twoim kierunku 2 kwietnia o 21:37 każdego roku.

A, no i możesz mieć własny kolorek nicku na gilotynowym Discordzie, znam takich co sobie to bardzo cenią!
10 zł miesięcznie
Akcyza i inflacja są na takim poziomie, że nadal średnio z używkami za taką kwotę, ale wszyscy dorośliśmy już do tego, że melanż jest przereklamowany a lewicowy punkt widzenia - no cóż - wręcz przeciwnie.

Ten próg wsparcia gwarantuje wszystkie korzyści poprzedniego progu + dodatkową manifestację obfitości w wybranym przeze mnie terminie-niespodziance.
25 zł miesięcznie
To mniej niż jeden numer najważniejszego papierowego magazynu o giereczkach. Jeszcze niedawno można było się za taką kwotę najeść w barze mlecznym, ale teraz to nie wiem, bo mieszkam na wsi i dawno nie byłem, a w sumie szkoda, muszę się wybrać do baru mlecznego, kocham bary mleczne.

Ten próg wsparcia gwarantuje wszystkie korzyści poprzedniego progu + modlitwę w Twojej intencji przez wstawiennictwo Ojca Świętego Jana Pawła Drugiego Wielkiego 3 kwietnia o 21:37, bo 2 kwietnia o tej godzinie mam już zajęty (patrz: próg pierwszy)
50 zł miesięcznie
To jest kwota, której nie umiem w żartobliwy sposób porównać do czegoś w miarę taniego, żeby wydawała się jak najmniejsza w oczach odbiorców, więc dziękuję Ci za nią tym bardziej!

Ten próg wsparcia gwarantuje wszystkie korzyści poprzedniego progu + moje autentyczne wzruszenie i 20% więcej wdzięczności.
100 zł miesięcznie
Stówka miesięcznie to już nie są żarty, dlatego powiem tylko, że dziękuję i cieszę się, bo wygląda na to, że dzielimy marzenia o lepszej Polsce i lepszym świecie. Do hymnu!

Ten próg wsparcia gwarantuje wszystkie korzyści poprzedniego progu + dedykację imienną w mojej głowie za każdym razem gdy będę odgrywał Hymn Narodowy lub “Rotę” na trąbce bez trąbki, tak samą buzią tylko, udając trąbkę. Umiem tak.
200 zł miesięcznie
Panie Soros, czy to Pan? Proszę się odezwać na priw, chętnie omówię warunki dalszej współpracy.

Ten próg wsparcia gwarantuje wszystkie korzyści poprzedniego progu + upadek cywilizacji zachodu opartej na chrześcijańskich fundamentach i tradycyjnych wartościach, a być może nawet robaki na polskich stołach.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Wojtek Boliński w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Ludowy progresywny, zdenerwowany i zazwyczaj wąsaty głos w Twoim odbiorniku.

Elo. Nazywam się Wojtek Żubr Boliński, a mój kanał na YouTube powstał z bezsilności. Któregoś dnia mi się zwyczajnie ulało, nagrałem o tym film i wrzuciłem na YT. Obejrzało go 10 x więcej osób niż się spodziewałem, co - przyznaję - trochę mnie wystraszyło, ale rozmawiam już o tym ze swoim terapeutą. Okazało się też, że rzeczy, które mówię mają znaczenie dla niektórych ludzi. No i zaczęli domagać się więcej. A że - koniec końców okazało się, że sprawia mi to przyjemność i wychodzi całkiem nieźle - staram się robić to regularnie, do filmów dokładając jeszcze w przyszłości podcasty (już coś tam można na Spotify znaleźć) i streamy.

Jeden z moich niedawnych filmów:
 

 

O czym mówię w swoich filmach?


Głównie o Polsce i o panujących w niej nierównościach. O tym, że ogólnopolscy dziennikarze doszukają się leniuchów i nierobów nie w tej części społeczeństwa, co trzeba. O tym, że zagrożenie f*szyzmem jest realne i bliższe niż się nam wydaje, a media w pogoni za wyświetleniami, zasięgami i realizowaniem celów swoich reklamodawców przykładają do tego rękę. O tym, że należy przesunąć okno Overtona, o ile nie zostało ono już dawno wybite kamieniem.

 

Po co mi Twoje pieniądze?


Po to, żebym mógł sobie pozwolić na regularne robienie tego, co wychodzi mi całkiem nieźle i czego domagają się moi widzowie. Myślę, że jeśli przy Twojej pomocy będę mógł traktować Gilotynę jako regularną pracę, to jeden film i podcast w tygodniu są w zasięgu.

Po to, żeby Gilotyna była programem coraz lepszej jakości: lepiej zmontowanym, lepiej oświetlonym, lepiej nakręconym - wiem, że obecna, bardziej amatorska forma ma swój fajny, trashowo punkowy sznyt, ale coś w środeczku mnie chce, żeby te filmy wyglądały coraz bardziej profesjonalnie. Zresztą pewnie pomogłoby to także zbudować lepsze zasięgi - dacie wiarę, że nawet wylądowanie na głównej Wykopu dało tylko kilka tysięcy viewsów?

Po to, żebym - trochę bardziej już po godzinach - miał czas poświęcić się również pisaniu, co także wychodzi mi całkiem nieźle.

W ogóle po godzinach staram się robić całą masę twórczych rzeczy, ale o tym już może kiedy indziej.

Dopiero zaczynam i dopóki Gilotyna nie jest moim głównym zajęciem, nie oferuję ekskluzywnych treści dostępnych tylko dla Matronek i Patronów. Za to wymienię Was w filmach (chyba że ktoś sobie nie życzy, wiadomix) 

Dzięki i do zobaczenia oraz usłyszenia w na YouTube

Cele Autora

Powrót Rannego Żubra
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 3 170 zł brakuje
36%
Tyle mniej więcej miesięcznie potrzeba, żeby wróciły codzienne poranne streamy na YT i Twitch od poniedziałku do piątku. W związku z tym, że kanał Gilotyna TV można wspierać na kilku platformach, to przy weryfikowaniu celu wezmę pod uwagę sumę wsparcia z nich wszystkich.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Wojtek Boliński już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Witcher FromPoznan
Witcher FromPoznan
25 zł
Jan K
Jan K
25 zł
Pogański Skowyt
Pogański Skowyt
25 zł
Igor Korniluk
Igor Korniluk
5 zł
Armisael
Armisael
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.