Gitarmaniak

W Patronite od 11.05.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie

Skromnie, ale stabilnie

1 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 500 zł

brakuje

Dzięki takiej kwocie co miesiąc, uda mi się pokryć większość kosztów związanych z prowadzeniem działalności. Rok 2020 był rokiem, w którym z wiadomych przyczyn do 0 spadła ilość wykonywanych przeze mnie koncertów.

Kwota 1500 zł co miesiąc mogłaby sprawić, że zrezygnuję z części zajęć, które na ten moment rozpraszają moją energię potrzebną do prowadzenia kanału na Youtube.

Rozwój pełną parą

2 800 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 800 zł

brakuje

Ten próg sprawi, że projekt Gitarmaniak dostanie skrzydeł. Z takim budżetem co miesiąc zobaczycie zupełnie nową jakość. Adaptacje akustyczne, zestawy mikrofonów, dodatkowa kamera i oprogramowanie, ale także możliwość zapraszania do udziału w projekcie wyjątkowych gości. W tym budżecie mogę przestać rozmieniać się na drobne i większość czasu poświęcać na rozwój.

Będzie to także gwarancją regularności, co pozwoli mi na zaplanowanie stałych godzin i dni tygodnia dla określonych serii.

Całkowita gitarmania

4 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

4 500 zł

brakuje

Pełen "etat" dla gitary. Całkowicie poświęcam się projektowi Gitarmaniak. Oczywiście nadal gram od czasu do czasu koncerty, ale robię już wszystko, abyście dostali najwyższej jakości i wyjątkowo ciekawe treści. Zapraszam do udziału niesamowitych muzyków (nie tylko gitarzystów), biorę udział w ciekawych gitarowych wydarzeniach, organizuję dla Was niezwykłe kursy.
Zostań Patronem
Kup na prezent