Avatar użytkownika

Gitarmaniak

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Brak progów

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Gitarmaniak w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Portal Gitarowych Maniaków to kanał gitarowy i portal www gdzie dzielę się swoją zdobywaną przez ponad 20 lat wiedzą na tematy gitarowe i około-gitarowe. Moje motto to minimum filozofowania, maksimum przydatnych informacji i ćwiczeń. Nauka gry na gitarze może stać się i Twoją przygodą.

Czołem gitarowi maniacy!

Nazywam się Łukasz Fojtar i od ponad 20 lat zajmuje się gitarą. W 2016 roku założyłem kanał Gitarmaniak. Kanał i strona www przeznaczone są dla ( prawie ;-) wszystkich maniaków gitary. Reszty dowiesz się z wideo:

Od 2020 roku rozwój kanału przyspieszył zarówno po względem ilości wyświetleń jak i liczby SUBSKRYBENTÓW - dla mnie to ogromny impuls do dalszej pracy i dalszego rozwoju.

Swoje filmy kieruję głównie do średnio-zaawansowanych i zaawansowanych gitarzystów, choć i początkujący znajdą tutaj coś dla siebie. np: 

Zapraszam do zostania PATRONEM Gitarmaniaka. Dzięki Wam możliwe będzie tworzenie coraz lepszych, gitarowych wideo. Wybierz odpowiedni dla siebie próg i dołącz do naszej społeczności gitarowych maniaków. 

 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Gitarmaniak w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Skromnie, ale stabilnie
  • 1 500 zł miesięcznie
  • 1 500 zł brakuje
0%
Dzięki takiej kwocie co miesiąc, uda mi się pokryć większość kosztów związanych z prowadzeniem działalności. Rok 2020 był rokiem, w którym z wiadomych przyczyn do 0 spadła ilość wykonywanych przeze mnie koncertów.

Kwota 1500 zł co miesiąc mogłaby sprawić, że zrezygnuję z części zajęć, które na ten moment rozpraszają moją energię potrzebną do prowadzenia kanału na Youtube.
Rozwój pełną parą
  • 2 800 zł miesięcznie
  • 2 800 zł brakuje
0%
Ten próg sprawi, że projekt Gitarmaniak dostanie skrzydeł. Z takim budżetem co miesiąc zobaczycie zupełnie nową jakość. Adaptacje akustyczne, zestawy mikrofonów, dodatkowa kamera i oprogramowanie, ale także możliwość zapraszania do udziału w projekcie wyjątkowych gości. W tym budżecie mogę przestać rozmieniać się na drobne i większość czasu poświęcać na rozwój.

Będzie to także gwarancją regularności, co pozwoli mi na zaplanowanie stałych godzin i dni tygodnia dla określonych serii.
Całkowita gitarmania
  • 4 500 zł miesięcznie
  • 4 500 zł brakuje
0%
Pełen "etat" dla gitary. Całkowicie poświęcam się projektowi Gitarmaniak. Oczywiście nadal gram od czasu do czasu koncerty, ale robię już wszystko, abyście dostali najwyższej jakości i wyjątkowo ciekawe treści. Zapraszam do udziału niesamowitych muzyków (nie tylko gitarzystów), biorę udział w ciekawych gitarowych wydarzeniach, organizuję dla Was niezwykłe kursy.

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.