Avatar użytkownika

Grzegorz Więcław | Głowa Rządzi

3
patronów
25 
miesięcznie
2 530 
łącznie
3
patronów
25 zł 2 530 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Za przybicie ze mną miesięcznej "piątki" masz moją dozgonną wdzięczność! Ten niewielki gest może mocno przyczynić się do mojego podcastowego funkcjonowania. Dlatego bardzo się cieszę, że chcesz w ten sposób wspierać moją audycję. Po prostu, od serca: dziękuję!
10 zł miesięcznie
Za miesięczną "dychę", otrzymasz klucz do zamkniętej społeczności facebookowej Głowa Rządzi. To przestrzeń, w której dzielę się dodatkową wiedzą, doświadczeniami i rekomendacjami ze świata psychologii i sportu. Dzięki temu będziesz na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi odcinkami podcastu, bonusami i moimi inni działaniami. Jako patron będziesz też mógł mieć realny wpływ na kierunek, w którym zmierzam jako podcaster proponując tematykę i/lub gości w przyszłych odcinkach. WoW!
50 zł miesięcznie
Za takie wsparcie oferuję wzmiankę w każdym poście promującym podcast na stronie i w mediach społecznościowych Ciebie i/lub Twojej firmy.
*Dodatkowo dostaniesz ode mnie wszystko to, co oferuje w niższych progach.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Grzegorz Więcław | Głowa Rządzi w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Podcast Głowa Rządzi to audycja o psychologicznych aspektach sportu, aktywności fizycznej i optymalnego funkcjonowania prowadzona przez certyfikowanego psychologa sportu Grzegorza Więcława.

O podcaście:

Podcast Głowa Rządzi to audycja o psychologicznych aspektach sportu, aktywności fizycznej i optymalnego funkcjonowania. W ramach tego podcastu staram się odkrywać różne ścieżki prowadzące do mistrzostwa sportowego i osobistego. Wspólnie z zapraszanymi gośćmi poszukuję odpowiedzi na pytania związane ze sposobami na polepszanie wyników, dbanie o dobrostan psychofizyczny oraz świadome i szczęśliwe życie.

Podcast hula od lutego 2019 roku, a ja dbam o to, żeby regularnie, dwa razy w miesiącu, publikować nowy odcinek. Można go posłuchać na wszystkich najważniejszych platformach podcastowych - Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts - lub bezpośrednio na mojej stronie internetowej:  https://www.glowarzadzi.pl/podcast

Więcej o mnie:

Jestem certyfikowanym psychologiem sportu FEPSAC, absolwentem wydziału psychologii i komunikacji na Simon Fraser University (Vancouver, Kanada) oraz psychologii sportu i aktywności fizycznej na University of Jyväskylä (Jyväskylä, Finlandia). Obecnie mieszkam w rodzinnych Gliwicach i współpracuję m.in. z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki, Akademią Piłkarską Piasta Gliwice i zawodnikami indywidualnymi najwyższego wyczynu różnych dyscyplin sportowych. W latach 2015-2022 wdrażałem autorską podstawę programową przedmiotu „psychologia w sporcie” dla OSPR przy XI LOS w Gliwicach. Pracowałem także w klubach PlusLigi siatkówki, SuperLigi piłki ręcznej, Futsal Ekstraklasy oraz I ligi koszykówki i żużla. Dodatkowo wykładam na uczelniach wyższych, publikuję i tłumaczę teksty związane z psychologią sportu. W 2018 roku wyszła moja pierwsza książka pt. Ile sił w głowie: Psychologiczny niezbędnik biegacza. Sam uwielbiam ruch, a szczególnie w postaci aktywności fizycznej, podróży oraz rozwoju osobistego.

Cele Autora

Sprawne funkcjonowanie podcastu
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 975 zł brakuje
2%
Ta kwota umożliwi swobodną realizację podcastu, pokrywając wszystkie bieżące koszty związane z jego planowaniem, nagrywaniem, edycją i publikacją. Dodatkowo kiedy to będzie tylko możliwe będę podróżować do zaproszonych gości i nagrywać jak najwięcej odcinków face-to-face, żeby zapewnić słuchaczom najwyższą możliwą jakość amatorskiego kanału podcastowego.
Podcast raz w tygodniu
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 4 975 zł brakuje
0%
Ta kwota pozwoli mi wypuszczać nowe odcinki co tydzień, najpewniej w każdy poniedziałek, na dobry początek każdego tygodnia!
Również wideo :)
  • 10 000 zł miesięcznie
  • 9 975 zł brakuje
0%
Przy zebraniu tej miesięcznej kwoty rozpocznę realizować podcast także w wersji wideo. Nagrania będą ogólnie dostępne na jednym z popularnych portali w sieci.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Grzegorz Więcław | Głowa Rządzi już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Dariusz Skrobała
Dariusz Skrobała
5 zł
Mariusz Mi
Mariusz Mi
10 zł
Malgorzata Szewczyk-Nowak
Malgorzata Szewczyk-Nowak
10 zł
Kekor
Kekor
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.