Grzegorz Więcław | Głowa Rządzi

W Patronite od 10.04.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2434

Liczba Patronów: 1765

Zostań Patronem
Kup na prezent
5 patronów
55 miesięcznie
2 210 łącznie
Podcast Głowa Rządzi to audycja o psychologicznych aspektach sportu, aktywności fizycznej i optymalnego funkcjonowania prowadzona przez certyfikowanego psychologa sportu Grzegorza Więcława.

O Autorze

O podcaście:

Podcast Głowa Rządzi to audycja o psychologicznych aspektach sportu, aktywności fizycznej i optymalnego funkcjonowania. W ramach tego podcastu staram się odkrywać różne ścieżki prowadzące do mistrzostwa sportowego i osobistego. Wspólnie z zapraszanymi gośćmi poszukuję odpowiedzi na pytania związane ze sposobami na polepszanie wyników, dbanie o dobrostan psychofizyczny oraz świadome i szczęśliwe życie.

Podcast hula od lutego 2019 roku, a ja dbam o to, żeby regularnie, pierwszego i piętnastego dnia każdego miesiąca, publikować nowy odcinek. Można go posłuchać na wszystkich najważniejszych platformach podcastowych - iTunes, Spotify, Stitcher - lub bezpośrednio na mojej stronie internetowej:  https://www.glowarzadzi.pl/podcast

Więcej o mnie:

Jestem certyfikowanym psychologiem sportu FEPSAC, absolwentem wydziału psychologii i komunikacji na Simon Fraser University (Vancouver, Kanada) oraz psychologii sportu i aktywności fizycznej na University of Jyväskylä (Jyväskylä, Finlandia). Obecnie mieszkam w rodzinnych Gliwicach i współpracuję m.in. z Reprezentacją Polski w rugby na wózkach, Akademią Piłkarską Piasta Gliwice, szkołami mistrzostwa sportowego i zawodnikami indywidualnymi różnych dyscyplin sportowych. Od 2015 roku wdrażam podstawę programową autorskiego przedmiotu „psychologia w sporcie” dla OSPR przy XI LO w Gliwicach. Pracowałem także w klubach Futsal Ekstraklasy oraz I ligi koszykówki i żużla. Dodatkowo wykładam na uczelniach wyższych, publikuję i tłumaczę teksty związane z psychologią sportu. W 2018 roku wyszła moja pierwsza książka pt. Ile sił w głowie: Psychologiczny niezbędnik biegacza. Sam uwielbiam ruch, a szczególnie w postaci aktywności fizycznej, podróży oraz rozwoju osobistego.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Kekor
Kekor
Próg: 10 zł
Dariusz Skrobała
Dariusz Skrobała
Próg: 5 zł
Katarzyna Nowak
Katarzyna Nowak
Próg: 25 zł
Mariusz Mi
Mariusz Mi
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł