Grzegorz Więcław | Głowa Rządzi

W Patronite od 10.04.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1307

liczba Patronów: 1024

4 patronów
50 zł miesięcznie
270 zł łącznie
Podcast Głowa Rządzi to audycja o psychologicznych aspektach sportu, aktywności fizycznej i optymalnego funkcjonowania prowadzona przez certyfikowanego psychologa sportu Grzegorza Więcława.

O Autorze

O podcaście:

Podcast Głowa Rządzi to audycja o psychologicznych aspektach sportu, aktywności fizycznej i optymalnego funkcjonowania. W ramach tego podcastu staram się odkrywać różne ścieżki prowadzące do mistrzostwa sportowego i osobistego. Wspólnie z zapraszanymi gośćmi poszukuję odpowiedzi na pytania związane ze sposobami na polepszanie wyników, dbanie o dobrostan psychofizyczny oraz świadome i szczęśliwe życie.

Podcast hula od lutego 2019 roku, a ja dbam o to, żeby regularnie, pierwszego i piętnastego dnia każdego miesiąca, publikować nowy odcinek. Można go posłuchać na wszystkich najważniejszych platformach podcastowych - iTunes, Spotify, Stitcher - lub bezpośrednio na mojej stronie internetowej:  https://www.glowarzadzi.pl/podcast

Więcej o mnie:

Jestem certyfikowanym psychologiem sportu FEPSAC, absolwentem wydziału psychologii i komunikacji na Simon Fraser University (Vancouver, Kanada) oraz psychologii sportu i aktywności fizycznej na University of Jyväskylä (Jyväskylä, Finlandia). Obecnie mieszkam w rodzinnych Gliwicach i współpracuję m.in. z Reprezentacją Polski w rugby na wózkach, Akademią Piłkarską Piasta Gliwice, szkołami mistrzostwa sportowego i zawodnikami indywidualnymi różnych dyscyplin sportowych. Od 2015 roku wdrażam podstawę programową autorskiego przedmiotu „psychologia w sporcie” dla OSPR przy XI LO w Gliwicach. Pracowałem także w klubach Futsal Ekstraklasy oraz I ligi koszykówki i żużla. Dodatkowo wykładam na uczelniach wyższych, publikuję i tłumaczę teksty związane z psychologią sportu. W 2018 roku wyszła moja pierwsza książka pt. Ile sił w głowie: Psychologiczny niezbędnik biegacza. Sam uwielbiam ruch, a szczególnie w postaci aktywności fizycznej, podróży oraz rozwoju osobistego.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni