Avatar użytkownika

DOM UCHODŹCY GOŚCINIEC

0
patronów
0 
miesięcznie
780 
łącznie
0
patronów
0 zł 780 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Za dziesięć złotych można kupić najmniejszą zabawkę dla małego pieska. Za Państwa wsparcie podziękujemy na naszym profilu na FB.
20 zł miesięcznie
Każdy, kto zdecyduje się przekazać nam taką kwotę otrzyma imienne podziękowanie na naszym profilu FB.
50 zł miesięcznie
Osoba, która przekaże nam 50 zł może sama wybrać zabawkę i zadecydować jakiemu psu zostanie ta zabawka podarowana.
100 zł miesięcznie
Jeśli ktoś zdecyduje się przeznaczyć 100 zł na wsparcie naszej inicjatywy zaprosimy tę osobę, aby towarzyszyła nam podczas przekazania zabawek psiakom ze schroniska na Pachulu, opcjonalnie zaprosimy tę osobę do Gościńca na poczęstunek, oczywiście również podziękujemy za wsparcie w mediach społecznościowych.
1000 zł miesięcznie
Osoby i firmy, które zdecydują się na pomoc w kwocie 1000 zł i więcej otrzymają dyplom Honorowego Patrona Fundacji oraz podziękowania na naszym profilu FB i na stronie Fundacji, gdzie chętnie zamieścimy również imię i nazwisko darczyńcy, a przypadku firmy - logotyp.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora DOM UCHODŹCY GOŚCINIEC w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Fundacja Instytut Innowacji istnieje od 2006 roku, do tej pory zawsze udawało nam się finansować nasze liczne projekty edukacyjne i społeczne z dostępnych dedykowanych funduszy..... do czasu wojny w Ukrainie. Obecnie mamy pod opieką ponad 80 osób - uchodźców wojennych z Ukrainy.

Fundacja Instytut Innowacji od marca 2022 roku prowadzi Dom Uchodźcy "Gościniec", gdzie przebywa kilkadziesiąt rodzin z dziećmi, prawie same kobiety, w tym seniorki, które uciekły przed wojną z wnukami. Bardzo trudno nam zaktywizować zawodowo tę grupę, brakuje nam funduszy na uruchomienie przetwórstwa gastronomicznego, w tym celu chcemy zakupić liofilizator - i tu liczymy na Państwa hojność i wsparcie, tym bardziej, że większość programów pomocowych już się skończyła, a od 1 marca większość osób ze statusem UKR musi samodzielne ponosić koszty swojego utrzymania w Polsce. 

Nie czekamy z założonymi rękami, mieszkające w Gościńcu Panie szyją obecnie ręcznie robione zabawki dla psów, mocne bezpiecznie i bardzo dobrej jakości. Jednak trudno nam znaleźć nabywców na to niezwykle potrzebne, praktyczne i użyteczne rękodzieło. Stąd zrodził się pomysł, aby zaproponować Państwu możliwość zakupienia ręcznie wykonanej zabawki, którą zawieziemy i przekażemy w Państwa imieniu zwierzakom przebywającym w stołecznym schronisku na Paluchu.

Cele Autora

Przekazanie zabawek do schroniska
  • 1 000 zł
  • 220 zł brakuje
78%
Chcemy przekazać minimum 100 zabawek do schroniska na Paluchu, w tym celu musimy zgromadzić kwotę 1000 zł. Jeśli uzbieramy więcej pieniędzy - przekażemy większość ilość zabawek.
Liofilizator
  • 86 000 zł
  • 85 220 zł brakuje
0%
Chcemy uruchomić przetwórstwo gastronomiczne w Domu Uchodźcy Gościniec, w tym celu musimy zakupić niezbędne urządzenia, z których najdroższe to liofilizator. Jego zakup pozwoliłby na produkcję żywności łatwej i lekkej w transporcie, niezbędnej zarówno na froncie jak i w codziennym życiu. Kobiety przebywające w Gościńcu znalazłyby stałe zatrudnienie na miescu, co pozwoliłoby im pogodzić opiekę nad dziećmi z pracą zawodową.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora DOM UCHODŹCY GOŚCINIEC już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Dorota Cichanska
Dorota Cichanska
50 zł
Grażyna Szatkowska
Grażyna Szatkowska
10 zł
Kamila Kaszkiel
Kamila Kaszkiel
10 zł
Horyzont2006 Horyzont2006
Horyzont2006 Horyzont2006
10 zł
Anna Kruczko
Anna Kruczko
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.